Saltar al contenido

Способи виправити Xbox 360, який не вмикається

25 de julio de 2021

Консоль Xbox 360 і зарядний пристрій мають вбудовані світлодіодні ліхтарі, які допоможуть вам діагностувати потенційні технічні проблеми. Використовуйте цей посібник з усунення несправностей Xbox 360, щоб виправити консоль, яка не вмикається. Інформація в цій статті стосується всіх моделей Xbox 360. Існують окремі вказівки щодо усунення несправностей Xbox One, які не вмикаються.

Роберт Дейлі / Getty Images

Змістовий покажчик

Причини Xbox 360 не вмикається

Червоне кільце смерті – це проблема апаратного забезпечення, яка може перешкодити нормальній роботі Xbox 360. Подивіться на світлодіодні ліхтарі, що оточують кнопку живлення:

 • Якщо у Xbox 360 є одне червоне кільце, на телевізорі може відображатися код помилки. На веб-сайті служби підтримки Xbox є список кодів помилок Xbox 360 та способи їх усунення.
 • Два червоні світлодіоди означають, що Xbox 360 перегрівається.
 • Якщо Xbox 360 відображає три червоні кільця, можливо, проблема з блоком живлення.
 • Якщо Xbox 360 відображає чотири червоні кільця, у нього виникають проблеми зі зв’язком із телевізором.

Хоча на Xbox 360 S і Xbox 360 E немає червоних кілець смерті, ви можете побачити кнопку живлення консолі, яка блимає червоним кольором. На додаток до блимаючого світла, на екрані телевізора ви можете побачити повідомлення про те, що консоль страждає від недостатньої вентиляції.

Xbox 360 різні червоні кільця вогнів смерті

Microsoft

Як виправити Xbox 360, який не вмикається

Кроки, які слід виконати, залежатимуть від джерела проблеми. Відключіть будь-які аксесуари, такі як контролери або зовнішні жорсткі диски, від консолі перед усуненням несправностей, щоб запобігти впливу додаткових факторів на процес.

 1. Від’єднайте Xbox від стіни та підключіть назад. Це просте рішення може вирішити проблеми з джерелом живлення та консоллю.

 2. Перевірте блок живлення Xbox 360. Щоб перевірити стан джерела живлення, підключіть його до стіни та подивіться на світлодіодне світло пристрою. Дотримуйтесь цих вказівок, виходячи з кольору світлодіода, коли джерело живлення підключено до розетки.

  • Суцільний зелений: Якщо світлодіодний індикатор живлення світиться зеленим, блок живлення повинен працювати. Від’єднайте блок живлення та підключіть його назад до стіни, щоб перевірити, чи дозволяє він правильно живити консоль Xbox. Якщо ви досягли того самого результату, перейдіть до наступного кроку.
  • Червоний або блимає помаранчевий: Від’єднайте блок живлення від стіни та знову підключіть, щоб перевірити, чи це має якийсь ефект. Якщо ви все ще не можете увімкнути консоль, можливо, проблема в розетці. Підключіть адаптер живлення Xbox 360 до іншої кімнати, щоб виключити можливі проблеми з розеткою.
  • Твердий помаранчевий: Існує велика ймовірність пошкодження джерела живлення. Отримайте новий, щоб перевірити, чи дозволяє він правильно ввімкнути ваш Xbox 360.
  • Немає світла: Від’єднайте блок живлення від стіни та знову підключіть, щоб перевірити, чи це має якийсь ефект. Якщо ви все ще не можете увімкнути консоль, можливо, проблема в настінній розетці або блоці живлення. Використовуйте адаптер в іншій кімнаті, щоб виключити можливі проблеми з розеткою. Якщо пристрій все ще не вмикається, він може бути пошкоджений. Отримайте новий блок живлення, щоб перевірити, чи дозволяє він Xbox 360 правильно вмикатись.

  Різні світлодіоди живлення Xbox 360

  Microsoft
 3. Дайте Xbox 360 охолонути. Якщо ваш Xbox 360 відображає два червоних кільця (або червоний блимаючий індикатор на моделях S та E), вимкніть консоль і дайте їй охолонути протягом години, перш ніж використовувати її знову. Переконайтеся, що в місці, де ви зберігаєте консоль Xbox, є достатньо місця для дихання, щоб у майбутньому не перегріватися.

 4. Від’єднайте та підключіть усі аудіо / відеокабелі від телевізора та консолі Xbox 360. Чотири червоні кільця означають, що проблема в підключенні до телевізора. Переконайтеся, що аудіо- та відеовходи розташовані у правильних портах, і перевірте наявність фізичних пошкоджень кабелів. Якщо проблема не зникає, використовуйте інший A / V кабель для перевірки системи.

 5. Вийміть і переінсталюйте жорсткий диск Xbox 360. Якщо все інше не вдається, перевстановіть жорсткий диск або замініть його. Якщо ви йдете цим шляхом, обов’язково перенесіть дані Xbox 360 на новий жорсткий диск. Microsoft припинила підтримку Xbox 360, тому виробник не зможе відремонтувати вашу консоль.