Saltar al contenido

Способи уникнути великих рахунків iPhone за роумінг даних

1 de agosto de 2021

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Щоб вимкнути роумінг даних, перейдіть до Налаштування > Стільниковий > Параметри стільникових даних > Роумінг даних вимкнено.
 • Щоб вимкнути всі мобільні дані, перейдіть до Налаштування > Стільниковий > Параметри стільникових даних > Мобільні дані вимкнено.

У цій статті пояснюється кілька способів уникнути роумінгу даних на iPhone.

Що таке роумінг даних iPhone?

Ваш регулярний щомісячний тариф охоплює дані, які ви використовуєте при підключенні до бездротових мереж передачі даних у вашій країні. Навіть якщо ви перевищите ліміт даних, ви, ймовірно, заплатите лише 10 доларів США або 15 доларів США за відносно невелику суму. Але коли ви берете свій телефон за кордон, навіть використання невеликої кількості даних може стати дійсно дорогим, дуже швидким (технічно, можуть існувати і внутрішні платежі за роумінг даних, але це все рідше). Це тому, що стандартні тарифні плани не передбачають підключення до мереж в інших країнах. Якщо ви це зробите, ваш телефон перейде в режим роумінгу даних. У режимі передачі даних в роумінгу телефонні компанії стягують надзвичайно високі ціни за дані – скажімо, 20 доларів за МБ. З такими цінами було б легко зібрати сотні або навіть тисячі доларів за відносно легке використання даних. Але ви можете захистити себе і свій гаманець.

Вимкніть роумінг даних

Найбільш важливий крок, який ви можете врятувати від великих міжнародних рахунків за дані, – це вимкнути функцію роумінгу даних. Для цього виконайте такі дії:

 1. Торкніться значка Налаштування додаток на головному екрані.

 2. Торкніться Стільниковий, потім Параметри стільникових даних.

 3. Перемістіть Роумінг даних повзунок до Вимкнено/білий.

Якщо роумінг даних вимкнено, ваш телефон не зможе підключатися до будь -яких мереж передачі даних за межами вашої країни. Ви не зможете виходити в Інтернет або перевіряти електронну пошту (хоча ви все одно зможете надсилати текстові повідомлення), але й великі рахунки теж не нараховуватимете.

Вимкніть усі мобільні дані

Не довіряєте цьому налаштуванню? Просто вимкніть усі мобільні дані. Якщо це вимкнено, єдиний спосіб підключення до Інтернету-через Wi-Fi, який не несе таких же витрат. Щоб вимкнути стільникові дані:

 1. Торкніться значка Налаштування додаток.

 2. Торкніться Стільниковий.

 3. Слайд Стільникові дані до Вимкнено/білий.

  Значок налаштувань, кнопка стільникового зв'язку, перемикач стільникових даних у налаштуваннях iOS

Це може працювати разом з вимкненням роумінгу даних або окремо від нього. Ви хочете вимкнути одну або обидві, залежить від вашої ситуації, але вимкнення цього означає, що ви не можете підключитися до стільникових мереж навіть у своїй країні.

Керуйте мобільними даними для кожної програми

Можливо, ви готові заплатити за кілька важливих додатків, які потрібно перевірити, але все одно захочете заблокувати всі інші. У iOS 7 і новіших версіях можна дозволити деяким програмам використовувати мобільну передачу даних, а іншим – ні. Однак будьте обережні: навіть кілька разів перевірка електронної пошти в іншій країні може призвести до великого рахунку. Якщо ви хочете дозволити деяким програмам використовувати мобільну передачу даних у роумінгу:

 1. Торкніться значка Налаштування додаток.

 2. Торкніться Стільниковий.

 3. Прокрутіть униз до Використовуйте стільникові дані для розділ. У цьому розділі перемістіть повзунки до Вимкнено/білий для ваших додатків ні хочуть використовувати дані. Будь -яка програма, повзунок якої зеленого кольору, зможе використовувати дані, навіть дані в роумінгу.

  Значок

Використовуйте лише Wi-Fi

Коли ви перебуваєте за кордоном, вам може знадобитися або знадобитися вийти в Інтернет. Щоб зробити це без великих витрат на передачу даних у роумінгу, використовуйте Wi-Fi-з’єднання iPhone. Для всього, що вам потрібно робити в Інтернеті-від електронної пошти до Інтернету, текстових повідомлень до програм-якщо ви використовуєте Wi-Fi, ви позбавите себе від цих додаткових витрат.

Моніторинг використання даних у роумінгу

Якщо ви хочете відстежувати, скільки даних ви використали під час роумінгу, перегляньте розділ праворуч над пунктом Використовувати мобільні дані для у Налаштування> Стільниковий зв’язок. Цей розділ –Використання стільникових даних, Поточний період роумінгу –відстежує ваше використання даних у роумінгу. Якщо ви раніше використовували дані роумінгу, прокрутіть униз екрана та торкніться Скинути статистику перед поїздкою, тому відстеження починається з нуля.

Отримайте міжнародний пакет даних

Усі великі компанії, які пропонують щомісячні тарифні плани для iPhone, також пропонують міжнародні тарифні плани. Зареєструвавшись у одному з цих планів перед поїздкою, ви можете скласти бюджет на доступ до Інтернету під час поїздки та уникнути непомірних рахунків. Цю опцію слід використовувати, якщо ви плануєте регулярно виходити в Інтернет під час подорожі і не хочете, щоб вас змушували шукати відкриті мережі Wi-Fi. Перед тим, як вирушити у подорож, зв’яжіться зі своєю компанією мобільного зв’язку, щоб обговорити ваші варіанти міжнародних тарифних планів. Попросіть їх отримати конкретні вказівки щодо використання плану та уникнення додаткових витрат під час вашої подорожі. З цією інформацією не повинно бути ніяких сюрпризів, коли ваш рахунок надійде в кінці місяця.