Saltar al contenido

Співтовариства Facebook занепокоєні голосом через відсутність модерації

12 de abril de 2021

Ключові винос

  • Багаторічний працівник звільнився з Facebook, посилаючись на дезінформацію та ненависть.
  • Філософія компанії в соціальних мережах може вигнати людей з різних спільнот.
  • Люди продовжують висловлювати свої занепокоєння щодо Facebook, і багато хто взагалі покидає платформу.

Чеснот / Getty Images

Громади продовжують боротьбу з філософією Facebook щодо боротьби із модерацією, прикладом якої є спроба генерального директора Марка Цукерберга надати вільний досвід користувачам, але ці рішення почали впливати на компанію більш безпосередньо, викликаючи занепокоєння серед груп меншин. Facebook продовжує боротися з наслідками через своє рішення дозволити правим активістам та угрупованням міліції організовувати контрпротести на платформі у відповідь на останнє повстання Джейкоба Блейка BLM у Кеноші, штат Вісконсин. У відповідь на це інженер програмного забезпечення, що не є двійковим програмним забезпеченням, Ашок Чандвейні подав у відставку з компанії, посилаючись на постійну неспроможність Facebook стримувати ненависть та поширення насильницької риторики. «Я не впевнений у Facebook. Він поволі стає кладовищем, і я думаю, що люди розчаровуються в постійному скандалі». «Я кидаю посаду, тому що більше не можу робити шлунок, який сприяє організації, яка наживається на ненависті в США та в усьому світі», – написали вони у своєму звільненому листі, опублікованому The Washington Post. «Там є групи насильницької ненависті та ультраправі ополчення, і вони використовують Facebook для вербування та радикалізації людей, які продовжуватимуть вчиняти жорстокі злочини на ґрунті ненависті».

Змістовий покажчик

Шляхи розставання

Відсутність модерації та відмова Facebook від дезінформації та ненависті на своїй платформі є постійним питанням. Протягом багатьох років засновник та генеральний директор Марк Цукерберг ухилявся від критики як зовні, так і всередині компанії. Раніше цього літа сотні співробітників влаштували віртуальний перехід у рідкісний момент публічної критики за рішення Цукерберга дозволити циркуляції запальних та жорстоких повідомлень президента Трампа.

Чендвейні згадала про це у своєму листі про звільнення як один з головних мотивуючих факторів для їх рішення піти: «З огляду на відсутність готовності, відданості, терміновості та прозорості щодо виконання рекомендацій аудиту цивільних прав, наскільки ми можемо, я залишений задаючись питанням, чи задумувався аудит стратегією PR-відхилення «. Згадуючи зараз вірусний твіт президента Трампа про протести проти BLM цього літа, вони продовжили, кажучи: «Щодня» мародерство починається, стрілянина починається «- це день, який ми вирішили мінімізувати регуляторний ризик за рахунок безпеки Чорні, корінні та кольорові люди «.

Помилка запуску

Спільноти давно мають проблеми з політикою модерації Facebook або її відсутністю. У березні компанія задовольнила позов на 52 мільйони доларів з модераторами, які страждали від діагнозу ПТСР на роботі. На платформі щодня циркулюють відео ненависті та насильства, і хоча модератори всіма силами намагаються зменшити свою поширеність, неможливо все скоротити. Це призвело до того, що закриті групи з’явились, щоб прищепити однодумців або вразливі спільноти від розгулу дозвільної філософії соціальних мереж Facebook.

Група Black Simmer у Facebook є захопленим проектом стримера відеоігор та YouTuber Xmiramira. Вона створила віртуальний форум як безпечний простір для шанувальників чорних та творців нестандартного вмісту, які грають The Sims 4 збиратися та ділитися досвідом, думками, моди, мемами та всім тим, що між ними.

Сьогодні він може похвалитися понад 20 000 членів спільноти на своєму заблокованому форумі, який відстежується модераторами та містить ряд езотеричних питань, на які потенційні учасники повинні відповісти, перш ніж отримати допуск.

The Black Simmer Facebook Group

Один із найновіших учасників, Шанезе Фонтенот, приєднався до спільноти минулого місяця під час пандемії коронавірусу після того, як його представив на платформу друг. Шукаючи місця для спілкування серед побратимів Сіммерс, ім’я, яке ласкаво дали фанатам популярної франшизи відеоігор, те, що вона знайшла, було чимось більш важливим. «Це так смішно, і це саме те, що я сподівався знайти», – сказав Фонтенот через пряме повідомлення Facebook. «Я загалом просто прокручую Facebook і публікую фотографії, але з цією спільнотою я відчуваю, що можу говорити більш відкрито в недоброзичливому оточенні. Це просто, я не знаю, хороші настрої». Незважаючи на те, що спільнота була знахідкою, вона висловлює почуття, яке багато хто з Facebook відреагував. Загальний нагляд за сайтом призвів до того, що багато людей тікали з платформи, побоюючись того, що вони вважають гнітючою платформою або, в кращому випадку, небезпечною безтурботністю.

Втрата безпеки та контролю

У 2018 році Facebook зазнав значних негативних наслідків після порушення даних політичною консалтинговою компанією Cambridge Analytica, що призвело до того, що мільйони користувачів Facebook зберігали та збирали свою конфіденційну інформацію без згоди. Дані були передані консервативним політикам та привласнені для їх виборчих кампаній, включаючи кампанію Трампа під час президентських виборів 2016 року.

Опитування Pew Research після скандалу показало, що 26 відсотків американців видалили додаток зі своїх смартфонів у 2018 році, що свідчить про різкий поворот у відносинах громадськості з платформою. «Я не впевнений у Facebook. Він поволі стає кладовищем, і я думаю, що люди розчаровуються в постійному скандалі», – сказав Фонтено. «Якби не мої сімейні зв’язки і [The Black Simmer] Я б видалив [Facebook] давно … не варто «.