Saltar al contenido

Станція робочого процесу в Кінгстоні: Док із власними док-станціями

12 de abril de 2021

Ключові винос

  • Kingston Workflow Station – це док-станція з модулями модулів для пристроїв для зчитування карток SD та інших гаджетів USB.
  • Модулі можна використовувати окремо, додавши кабель USB-C.
  • Док-станція працює на швидкій швидкості USB 3.2 Gen 1 – до 5 Гбіт / с.

Кінгстон

Kingston Workflow Station – це док-станція USB-C, до якої ви підключаєте більше маленьких док-станцій. На перший погляд, це здається безглуздим способом ускладнити просту док-станцію, але якщо ми коли-небудь знову підемо з дому, це буде досить розумний спосіб організувати та використовувати периферію. Знову ж таки, можливо, док-станція, яка закріплюється у док-станції, має занадто багато з’єднань? «Мені це насправді не подобається з міркувань надійності», – сказав дизайнер інтерфейсу та фотограф Ян Тіндейл tebapit через Twitter. «Ланцюг з’єднань максимізований, а не мінімізований, що, швидше за все, прирівнюється до порівняно короткого строку корисного використання».

Змістовий покажчик

Кінгстонська робоча станція

Назва може звучати як назва ямайської звукової системи, але Kingston Workflow Station – це настільна док-станція для людей, які працюють із аудіо, відео та фото. Основна док-станція, яка підключається до комп’ютера через USB-C, має чотири слоти у верхній частині, як низькорослий тостер. У ці слоти ви натискаєте модулі. Доступні три модулі; USB miniHub з портами USB-C та USB-A; концентратор для зчитування SD-карт з двома слотами; і двослотовий концентратор microSD. Основний блок поставляється з USB miniHub. Чому це краще, ніж просто звичайний концентратор або просто підключення пристроїв зчитування карток SD до комп’ютера? Ну, це не так, насправді.

Кінгстонська робоча станція

Кінгстон

Ви можете досягти того ж ефекту за допомогою матеріалів, які у вас вже є. Але це робить речі акуратнішими, і ви можете налаштувати док-станцію так, щоб робити саме те, що ви хочете. Потрібні вісім пристроїв для зчитування карток microSD? Нема проблем.

Мобільний І Робочий стіл

Особливістю цього є те, що окремі блоки можна використовувати окремо, лише підключивши кабель USB-C. Отже, замість того, щоб мати настільну док-станцію та купу портативних пристроїв для зчитування карток для зйомки, ви можете використовувати той самий пристрій для читання в обох місцях. І замість того, щоб втратити, скажімо, зчитувачі карток SD у задній частині шухляди під час річної пандемії (наприклад), ви точно знаєте, де вони знаходяться (на вашому столі. Ні, там, під обгортками від цукерок). Це явна перевага, але, як зазначає Тіндейл, USB, як відомо, нетерпимий до таких з’єднань, як це.

Міні-концентратор Kingston Workflow Station засувається в кишеню рюкзака.

Остаточна характеристика, яку варто згадати, – це швидкість з’єднання. Це підключається зі швидкістю USB 3.2 Gen. 1, яка становить 5 Гбіт / с, або вдвічі менше 10 Гбіт / с, яку ви отримуєте від USB 3.2 Gen. 2. Цього достатньо для одночасної передачі, хоча якщо ви підключаєте зовнішній SSD для редагування відеоматеріалів, ви можливо, захочеться чогось швидшого. Наприклад, я бачу, що це корисно на професійній фотосесії. У великих пагонах є помічник, єдиним завданням якого є безпечне резервне копіювання карток із камери якомога швидше, і така модульна установка допоможе підтримувати все впорядковано.