Saltar al contenido

Стан гри Sony фокусується на іграх, а не на обладнанні

13 de abril de 2021

Ключові винос

  • Подія Sony Play of State показала безліч ігор, а про PS5 – нічого.
  • Було показано багато продовжень, хоча з більшою кількістю жінок та різноманітними ігровими персонажами.
  • У ігровій індустрії все ще є багато проблем, включаючи трудові практики, такі як «хруст».

Sony

Орієнтуючись на нові ігри, а не на майбутню PlayStation 5, остання подія Sony Play State викликала певний інтерес, але не справжнє хвилювання новими релізами. Приглушений ажіотаж може призвести до меншої кількості покупок на один день або більше людей, які купують конкуруючі консолі, такі як Xbox Series X від Microsoft. Однак Sony цього разу зосередилася на різнобічно расових персонажах та головних героїнях, і хоча ці зусилля можуть не сприяти продажам блокбастерів у економіки COVID-19, це необхідно для більш інклюзивного ігрового співтовариства.

Змістовий покажчик

Безпечні продовження, різноманітні персонажі

Багато з нових ігор, згаданих під час Play of Play, більше схожі на оновлення звичної класики, а не на новий досвід, з багатьма нумерованими версіями, в тому числі Crash Bandicoot 4 і Спелунки 2.

Геймер, який хотів, щоб його ідентифікували за іменем Twitch, Ране, вважав, що посилений акцент на ремейках чи сиквелах був гарною ідеєю: «Вдихнути свіже життя в ці заголовки … – це чудова маркетингова тактика, яка отримує більше визнання для цих менших розробників та студії, які зараз, як ніколи, потребують більшої підтримки! »

Окрім насичення продовжень, ігри продемонстрували більше різноманітності персонажів, що дозволило гравцям контролювати більше побічних та етнічно різноманітних персонажів. Ця тенденція відображає галузь в цілому, яка зробила кроки до більшої репрезентативності небілих, не чоловічих персонажів останнього часу.

Більше жіночих героїв

Багато популярних ігор, наприклад Вплив Геншина і Бездоріжжя, зіркових головних героїнь, зусилля, які не залишаються поза увагою. “Я грав Покемон з давніх-давен. Як тільки вони переробили Червоний і Синій Ігри, і ти могла б грати дівчиною, я надзвичайно схвилювалась, – пояснила Ареол Юінг, яка веде прямі трансляції на Twitch в AreolTheJinx. «Це взагалі нічого не змінило в грі, але той факт, що я можу бути дівчиною, для мене так багато значив. Потім, коли вони вийшли з [Nintendo] 3DS, і я міг бути чорношкірою дівчиною, я мало не заплакав. Я граю в цю гру все своє життя, і нарешті можу бути собою », – сказав Юінг.

Геймера Лорен Гамільтон, яка працює в Six Wing Studios у гейміфікованому додатку для психічного здоров’я, тягнуть до ігор, які допомагають гравцям розширити власне розуміння себе та інших. “Єдиний спосіб зробити [gaming] більш приємним є більша різноманітність людей у ​​кімнаті », – сказала вона. Гамільтон приписує більшу інклюзивність успіху таких ігор, як Epic Fortnite—Є однакова кількість жіночих та чоловічих персонажів, а також різні відтінки шкіри, хоча для їх використання потрібно придбати. “Дівчата іноді думають, що не такі хороші у відеоіграх, але такі, як новіші ігри Fortnite, ти можеш отримати допомогу від інших гравців, поговорити між собою про речі та нарощувати один одного – якщо ти не вважаєш себе таким хорошим, як інші, це нормально ». Якщо ця гра була зроблена за рахунок психічного, фізичного та фінансового здоров’я працівників, чи справді я хочу підтримати цю гру?

Геймери з обережністю ставляться до токсичної культури розвитку ігор

Звичайно, є ще шляхи вдосконалення ігрової індустрії в цілому. Геймери більше налаштовані на новини, а галузева практика та події впливають на їх рішення про покупку. Візьмемо, наприклад, «хрускіт», масовий поштовх до завершення гри перед запуском, який передбачає довгі години роботи, багато (часто суперечливі) корпоративні вимоги та відсутність сну, що призводить як до вигорання розробників ігор, так і до гіршого продукту. Розробники гри Play-Feature Еон повинен померти повідомляється, що пішов через кризу. Юінг заявила, що криза впливає на її рішення про покупку, сказавши: “Я хочу підтримувати хороші умови праці. Якщо ця гра була зроблена за рахунок психічного, фізичного та фінансового здоров’я працівників, чи справді я хочу підтримати цю гру? »

Таємниче обладнання

Sony мовчала про деталі свого майбутнього консольного обладнання, яке має бути запущено пізніше цього року, незважаючи на демонстрацію ряду релізів PS5. Це не підходить для деяких. Один геймер, який попросив бути ідентифікованим за допомогою її ручки Twitch PleasantlyTwstd, сказав: “[Currently], Я б не отримав PS5, оскільки багато ігор, які мене цікавлять, знаходяться на ПК, PS4 або обох, і у мене є пристойна вища платформа та PS4 », – сказала вона tebapit по електронній пошті. «Можливо, восени … ми почуємо більше про PS5, його вартість та те, що саме його відрізняє, і я можу змінити своє серце».

Інші висловили ентузіазм, наприклад, самоописаний «Sony Pony» Ентоні Фларіда, який веде відео-ігровий подкаст «Dads, Beards, Nerds». «PlayStation 5 потрібно придбати протягом першого місяця запуску, – сказав він нам. – Завдяки специфікаціям, спрямованим на збільшення [usability], Я з нетерпінням чекаю гри в ігри з меншим часом завантаження та більшим часом, проведеним в грі, насолоджуючись історією та механікою гри. «Незалежно від того, в який табір ви потрапляєте, тривога навколо очікування нової консолі – це те, що компанії використовують для руху інтерес споживачів. Ми, швидше за все, почуємо більше, коли наблизимося до дати запуску цього святкового сезону.

Любов до ігор

Коли основні приватні конференції з відеоігор, такі як E3 та Pax West, були скасовані внаслідок пандемії COVID-19, державі Sony вдалося створити інтригу та ентузіазм. Хоча незрозуміло, що буде далі для PlayStation, не кажучи вже про світ, ігри продовжують ставати інклюзивними, частково завдяки реформам, спрямованим на припинення токсичних практик компаній, таких як «криза». Попри всю невизначеність, досвід відеоігор продовжує вдосконалюватися – як для творців, так і для гравців.