Saltar al contenido

Статті в Twitter можуть відродити особисте ведення блогів

13 de septiembre de 2022

Змістовий покажчик

Ключові висновки

  • Статті в Твіттері можуть бути способом опублікувати довгі листи для ваших підписників.
  • Особисті блоги можуть стати популярними.
  • Блоги дозволяють краще спілкуватися та додають необхідний контекст.

Twitter запланована нова функція статей у Twitter може означати відродження особистого ведення блогу. Обмеження Twitter у 140 символів, ймовірно, стало причиною всесвітнього успіху платформи. Навіть коли цей ліміт подвоївся до 280 символів у 2017 році, це не зіпсувало формулу. Тоді Еван Вільямс із Twitter запустив Medium, який обіцяв стати своєрідним Twitter для довгих статей. Але це так і не досягло технологій ані Twitter, ані першого успіху публікації Вільяма, Blogger. Однак Статті в Твіттері можуть зробити те, що ніхто інший не робив з тих перших днів — відновити особисте ведення блогу як річ. «Це кардинально змінює правила написання довгих форм. Тепер Twitter можна використовувати як інтерактивну платформу та має можливість ділитися вмістом у режимі реального часу з читачами, які також мають там облікові записи», — король соціальних мереж Роберт Стерн. сказав Lifewire електронною поштою. «Це відкриє багато можливостей, які раніше були обмежені блогами/веб-сайтами, де вам потрібні передплатники або підписники, перш ніж ваша публікація буде опублікована. Будь-хто тепер може публікувати свої ідеї/інновації/думки та знаходити однодумців і зацікавлених людей».

Занепад персональних блогів

Якщо ви хотіли поділитися чимось в Інтернеті до того, як Facebook і Twitter взяли верх, вам потрібно було створити веб-сайт. Потім ми переглянули кілька перших соціальних мереж, але одна тенденція виділилася: блоги. Це міг бути LiveJournal, блог Blogger або навіть сайт WordPress, але ідея була та сама. Ви писали б про щось — будь-що — і люди відповідали б, пишучи у своїх блогах або коментуючи ваші. «Тепер будь-хто може публікувати свої ідеї/інновації/думки та знаходити однодумців і зацікавлених людей». Це призвело до кількох чудових розмов, і оскільки ці розмови були розповсюджені та відбувалися в повільнішому темпі, вони мали те, чого ніколи не може мати надшвидкий темп Twitter: контекст. Блоги були частиною ширшої, відкритої екосистеми, яка дозволяла розмовам розвиватися. Твіттер, з іншого боку, майже незалежний від контексту, і один твіт можна збільшити, щоб означати що завгодно. А дописи в блозі залишаються набагато довше, ніж твіти, які зникають з нижньої частини вашої стрічки, перш ніж ви їх бачите. Medium був пристойним ударом у створенні місця, де будь-хто міг би писати довші статті, і зараз він став інформаційним бюлетенем і платформою для ведення блогів. Але він ніколи не злітав, як Twitter.

Статті Twitter

Статті Twitter, якщо виявиться, що це спосіб публікувати довгі статті для ваших підписників, можуть справді похитнути ситуацію. Якщо у вас кілька тисяч підписників, це миттєва аудиторія для вашого блогу. Ви, звичайно, можете опублікувати посилання на всі статті свого блогу в Twitter, але, імовірно, Twitter зберігатиме все в одному місці. І вбивча функція полягає в тому, що читачі зможуть коментувати ваші статті прямо там, у Twitter. Все залежить від того, як це працює. Якщо статті в Твіттері призначені для того, щоб залишатися, подібно до того, як історії в Instagram залишаються у верхній частині вашої стрічки, тоді це може бути корисним. Але якщо він живе в тій самій ефемерній часовій шкалі, що й твіти, тоді всі додаткові зусилля на написання довгого допису будуть витрачені даремно.

Неонова вивіска з написом #tweettweet на стіні, покритій шпалерами на тему папуг і джунглів.

«Опубліковане в Твіттері оперативна історія або новина, заснована на актуальній темі, приверне величезну аудиторію, але як тільки тенденція втрачає силу, будь-яка функція, опублікована в Твіттері, просто відійде на задній план», — онлайн-маркетолог. Джон ДіБелла повідомив Lifewire електронною поштою. «Але якщо ту саму функцію було опубліковано на WordPress, її можна було б закріпити або прикріпити до домашньої сторінки сайту, що значно полегшить її пошук». Якщо це буде правильно, Twitter зможе повернути персональні блоги і навіть витіснити WordPress і Medium. У ньому вже є частина для коментарів і розмови. Це має дозволити цим довшим статтям жити в ширшій мережі, а не лише як частину хронології. Це може створити вбивчу комбінацію охоплення, контексту та взаємодії, яку було б важко перевершити.