Saltar al contenido

Створення додатків для різних мобільних систем

24 de julio de 2021

Сьогодні ви можете знайти численні типи мобільних систем та мобільних пристроїв, причому більш прогресивні з’являються майже щодня. Звичайно, передові технології, які сьогодні доступні, дуже допомагають розробникам, але для створення додатків для різних мобільних систем потрібні багато часу, думок та зусиль. Тут ми обговорюємо методи створення додатків для різних мобільних систем, платформ та пристроїв.

Змістовий покажчик

Створення програм для функціональних телефонів

Raidarmax / Wikimedia Commons / CC версії 3.0
З функціональними телефонами простіше користуватися, оскільки вони мають менші обчислювальні можливості, ніж смартфони, а також не мають ОС. Більшість функціональних телефонів використовують J2ME або BREW. J2ME призначений для машин з обмеженими апаратними можливостями, таких як обмежена оперативна пам’ять і не дуже потужні процесори. Розробники додатків для телефонів часто використовують «полегшену» версію програмного забезпечення для створення програми для того самого. Наприклад, використання «Flash Lite» у грі призводить до зменшення ресурсів, а також дає кінцевому користувачеві хороший ігровий досвід на функціональному телефоні. Оскільки щодня з’являється багато нових функціональних телефонів, розробнику краще протестувати додаток лише на вибраній групі телефонів, а потім поступово переходити до інших.

Створення додатків Windows Mobile

Мобільний телефон Windows, на якому запущена програма

N icola / Flickr
Windows Mobile була одночасно потужною та надзвичайно гнучкою платформою, що дозволило розробнику працювати з різноманітними програмами, щоб надати кінцевому користувачеві чудовий досвід. Оригінальний Windows Mobile оснащений незліченними функціями та функціоналом. Оригінальний Windows Mobile тепер зник, поступившись місцем Windows Phone 7, а потім Windows Phone 8 та Windows 10.

Створення додатків для інших смартфонів

Телефон Blackberry з програмами

Ян Ламонт / Flickr
Робота з іншими програмами для смартфонів майже те саме, що і робота з Windows Mobile. Але розробник спочатку повинен повністю зрозуміти як мобільну платформу, так і пристрій, перш ніж продовжувати писати додаток для того самого. Кожна мобільна платформа відрізняється від іншої, а самі пристрої смартфонів різноманітні за своєю суттю, тому розробник повинен знати, який тип програми він хоче створити і з якою метою.

Створення додатків для PocketPC

Додатки на долоні

Ян Ламонт / Flickr
Хоча майже так само, як і вищезазначені платформи, PocketPC використовує .NET Compact Framework, який дещо відрізняється від повної версії Windows.

Створення програм для iPhone

iPhone з програмами

AJEL / pixabay.com
IPhone впав у розробників, які створюють для нього всілякі інноваційні програми. Ця універсальна платформа дозволяє розробнику повністю творчо та гнучко писати програми для неї. Як саме потрібно створювати програми для iPhone?

Створення програм для планшетних пристроїв

Додатки на iPad

Дуг Белшоу / Flickr
Планшети – це дещо інша гра в м’яч, оскільки їх екран більше, ніж у смартфона.

Створення додатків для пристроїв, що носяться

Чоловік носить Google Glass

Loic Le Meur / Flickr
2014 рік став свідком справжнього натиску на носні смарт-пристрої, включаючи розумні окуляри, такі як Google Glass, та розумні годинники та браслети, такі як Wear (раніше Android Wear), Apple Watch, Microsoft Band тощо.