Saltar al contenido

Створюйте чудові відео за допомогою телефону

15 de abril de 2021

Нові стільникові телефони можуть постійно розміщувати відеокамеру HD або навіть 4K у межах досяжності, і для багатьох з нас стали пристроєм запису. Звичайно, якість відео з мобільного телефону може сильно відрізнятися. Частково це пов’язано з якістю стільникових телефонів – деякі мають кращі лінзи та вищу роздільну здатність, ніж інші. Це в основному ознака якості (або її відсутності) особи, яка робить відео.

Змістовий покажчик

Отримайте широкий знімок!

Запам’ятайте це: Усі відеокліпи на мобільних телефонах повинні бути горизонтальними. Спокусливо повернути телефон і зняти відео, але це буде збоку, коли ви дивитесь на комп’ютері чи телевізорі! Це помилка, яку я бачу, що люди постійно роблять. Постріли можна обертати під час редагування, але тоді ви отримаєте серйозний бокс.

Запис відео з телефону на відкритому повітрі

Яскраве світло робить все виглядає краще, включаючи і особливо відео з мобільних телефонів. Спробуйте записати нічне відео на телефон, і ви будете розчаровані. І навіть зйомка в приміщенні з увімкненим світлом може бути проблематичною, з балансом білого та іншими проблемами, з якими потрібно боротися. Невеликий розмір датчика у вашому телефоні – ворог тут. Подібні проблеми також торкаються екшн-камер. Темні сцени спричиняють цифровий шум. Для найкращої якості знімайте на відкритому повітрі, але під прямими сонячними променями. Кольори спливуть, а відео стане найкращим із вашого телефону. Щоб отримати бонусні бали, експериментуйте з риболовлем об’єктива відповідно до того, де має сонце, щоб спробувати отримати відблиски об’єктива на своїх кадрах.

Тримайте об’єктив прозорим

Ми не можемо сказати вам, скільки відео з мого телефону мають рожеві плями, що підкрадаються збоку кадру. Так, край мого пальця, ще раз закриває лінзу. Як потрібно нагадувати всім: Будьте обережні, тримайте пальці подалі від об’єктива на телефоні. Те саме стосується випадків з ремінцями чи іншими дуддадами (випадки, коли Молескін регулярно порушують злочини). Давайте не будемо більше руйнувати відео, добре?

Тримайте мікрофон чітким

У дусі попередньої підказки з’ясуйте, де знаходиться мікрофон на мобільному телефоні, і зберігайте його непокритим та чітким під час запису відео.

Тримайте телефон стабільним

Телефони настільки легкі, що під час записування відео їх легко переміщати. Для більш стабільних відеокліпів з мобільних телефонів ви можете вкласти гроші у невеликий штатив – або зробити його самостійно, лежачи на чомусь на ліктях або закріпивши на боках. Щоб підняти відео з телефону на новий рівень, відвідайте iOgrapher. Вони роблять чудові кейси для iPhone та iPad, які перетворять ваш телефон у портативну відеостудію.

Тримайте мікрофон близько

Якщо говорити про аудіо, то це найгірша частина запису відео за допомогою телефону. У більшості телефонів немає входів для мікрофона, але ви можете підвищити якість звуку, записуючи в тихих місцях і тримаючи телефон якомога ближче до об’єкта, який ви знімаєте.

Оновіть гарний телефон для відео

Більшість стільникових телефонів можуть записувати відео – навіть фліп-телефони початку початку століття. Але ці старі та дешевші стільникові телефони записують відео з невеликим розміром кадру та низькою швидкістю передачі даних. Якщо ви плануєте записати багато відео на телефон, перейдіть на той, який знімає у форматі HD. Це того варте, і ви виявите, що він швидко замінює інші, громіздкі відеокамери, якими ви, можливо, користувались!

Редагуйте відео на своєму телефоні

Якщо у вас смартфон, ви можете завантажити програму, яка дозволяє редагувати відео прямо на телефоні. Як користувачеві iPhone, нам дуже подобається функція редагування, включена в безкоштовну програму Vimeo, а також у нас є програма iMovie.

Завантажте відео з телефону

YouTube дозволяє легко завантажувати відео безпосередньо з телефону за допомогою програми YouTube. Якщо у вас немає додатка або смарт-телефону, щоб підтримувати його, ви все одно можете завантажувати відео, надсилаючи їх електронною поштою зі свого телефону на унікальну адресу, доступну в розділі налаштування мобільного телефону в налаштуваннях облікового запису YouTube.