Skip to content

Створіть весільну презентацію PowerPoint

6 de Липень de 2021

Багато весільних прийомів демонструють циклічну презентацію PowerPoint зі старими фотографіями нареченої, нареченого та їхніми витівками до та після зустрічі. Ці презентації PowerPoint для особливих подій, таких як весілля, легко зробити. Дотримуйтесь цього посібника, щоб створити чудову пам’ять для молодят та їх гостей. Інформація в цій статті стосується PowerPoint 2019, 2016, 2013, 2010; PowerPoint для Microsoft 365 та PowerPoint для Mac.

Складіть контрольний список

Ви прагнете і думаєте, що готові створити слайд-шоу PowerPoint. Однак найкраще сісти і пройти свої ідеї. Потім складіть контрольний список того, що робити і що збирати для цієї знаменної події.

Почніть збирати

Подумайте, чим ви хочете поділитися зі щасливою парою, а також усіма гостями. Переконайтеся, що ваша весільна презентація наповнена чудовими спогадами, шукаючи:

  • Фотографії пари в дитинстві.
  • Фотографії з друзями та родиною.
  • Фотографії важливих дат у їхньому житті, таких як випускні, коли вони зустрічались та інші.

Зібравши цю інформацію, переконайтеся, що все у форматі, який можна імпортувати в PowerPoint. Ось кілька речей, які вам потрібно буде зробити:

  • Скануйте паперові фотографії, якщо у вас немає цифрових копій.
  • Скануйте будь-які дорогоцінні пам’ятки, які може мати пара, якщо зможете отримати їх у руки, наприклад, театральну програму середньої школи.
  • Завантажте пісні, які є особливими для пари.

Оптимізуйте картинки

Оптимізуйте фотографії, перш ніж вставляти їх у свою презентацію, регулюючи як візуальний розмір, так і розмір файлу. Це покращує зовнішній вигляд вашої презентації. Оптимізація фотографій запобігає надмірному розміру та обрізанню зображень. Він також зберігає файл PowerPoint до керованого та транспортабельного розміру.

Стискайте фотографії, щоб зменшити розмір файлу

Якщо ви не оптимізували свої фотографії, існує інший спосіб зменшити загальний розмір файлу вашої остаточної презентації. Стискайте фотографії, щоб автоматично зменшити розмір файлу фотографій та забезпечити безперебійну роботу презентації.

Створюйте слайд-шоу за допомогою фотоальбому

Вставте фотоальбом у свою презентацію, щоб одночасно відображати кілька фотографій у вашій презентації. Додайте ефекти, такі як кадри та підписи, щоб покращити презентацію.

Робота з фонами, шаблонами дизайну та темами

Якщо ви хочете пройти легкий шлях і просто змінити колір тла презентації, або ви вирішили скоординувати ціле шоу, використовуючи кольорову тему дизайну, процес – це лише кілька кліків. Використовуйте шаблони та теми дизайну, щоб створити вигляд у цілому для презентації, який відображає настрій, на який ви йдете. Веб-сайт Microsoft пропонує безліч шаблонів PowerPoint для багатьох різних випадків.

Використовуйте переходи між слайдами

Зробіть слайд-шоу плавним переходом від одного слайда до іншого, застосувавши переходи. Якщо у вашій презентації є різні теми, такі як молоді роки, роки знайомств та просто веселі часи, застосуйте інший перехід, щоб розділити ці розділи. Однак не слід зловживати переходами. Обмежте переходи, щоб аудиторія була зосереджена на шоу, а не на ефектах слайд-шоу.

Додайте музику до своєї презентації

У кожної пари своя пісня. Додайте цю пісню до презентації та ще більше посиліть особливий момент пари. Ви можете додати більше однієї пісні до презентації, запустити та зупинити на певних слайдах для ефекту або відтворити одну пісню протягом усього слайд-шоу.

Контролюйте швидкість своєї презентації

Контролюйте, як довго у вашій презентації відображатиметься кожен слайд, і навіть змінюйте це від слайда до слайда, регулюючи час.

  1. Виберіть слайд, який потрібно налаштувати, і перейдіть до нього Переходи.

  2. У групі Хронометраж поставте галочку біля Після і введіть час, який PowerPoint повинен затримати перед переходом до наступного слайда.

  3. Якщо ви хочете, щоб ця сама затримка застосовувалася до всіх слайдів, виберіть Застосувати до всіх.

Автоматизуйте весільну презентацію

Насолоджуйтесь своєю важкою працею та проводьте час із гостями на стійці реєстрації. Автоматизуйте слайд-шоу, щоб воно відтворювалося по циклу і без того, щоб ви відвідували його.