Saltar al contenido

Створіть резервну копію ігор для Android, які заощаджує гелієм

16 de abril de 2021

Якщо ви граєте в ігри на своєму телефоні або планшеті Android, використовуйте додаток Гелій для автоматичного резервного копіювання збережених даних та синхронізації прогресу на всіх мобільних пристроях. Для цього вам також знадобиться комп’ютер та інсталятор робочого столу Helium. Наведена нижче інформація має застосовуватися незалежно від того, хто створив ваш пристрій Android: Samsung, Google, Huawei, Xiaomi тощо.

Змістовий покажчик

Що таке гелій?

Гелій дає можливість створити резервну копію файлу збереження для гри, завантажити його в хмарний сервіс, а потім відновити на іншому пристрої. Гелій використовує вбудовані в Android функції резервного копіювання для збереження файлів налаштувань програми та інших даних користувача. Для налаштування гелію також потрібен комп’ютер.

Як налаштувати гелій

Перш ніж ви зможете створити резервну копію файлів, налаштуйте гелій на своєму пристрої Android і ПК:

 1. Завантажте додаток Helium з Google Play і встановіть його на свій пристрій Android.

 2. Завантажте інсталятор робочого столу Helium для свого комп’ютера та встановіть його.

 3. Підключіть пристрій Android до комп’ютера.

 4. Запустіть програму для Android та програму для настільних ПК, а потім дотримуйтесь інструкцій на мобільному пристрої.

  ЗаводнийМод

Можливо, вам доведеться встановити драйвери Android на ПК та увімкнути параметри розробника на пристрої Android.

Як створити резервну копію своїх програм за допомогою гелію

Після налаштування гелію на обох пристроях ви готові створити резервну копію даних:

 1. Прокрутіть свої програми у верхній (білій) частині екрана та виберіть програми, для яких ви хочете створити резервну копію, а потім торкніться Резервне копіювання.

 2. Виберіть пункт резервного копіювання. Оновіть преміум-версію Helium, щоб видалити рекламу, запланувати резервне копіювання та ввімкнути хмарне зберігання.

 3. Якщо ваш пристрій заблоковано за допомогою PIN-коду або пароля, вам буде запропоновано ввести його, щоб продовжити. Якщо у вас виникли проблеми, тимчасово вимкніть екран блокування. Якщо буде запропоновано створити пароль, залиште поле порожнім і торкніться Резервне копіювання даних.

 4. Зачекайте, поки Гелій завершить резервне копіювання даних. Після завершення процесу ваші програми стануть доступними у вибраному вами місці.

  Резервна копія в гелію

Ви можете вибрати, чи робити резервну копію лише даних програми, а також додатка. Для більших ігор резервне копіювання всієї програми займає місце. Якщо програма не надходить із джерела, що не входить до Google Play, немає жодних причин для резервного копіювання всієї програми, оскільки ви можете завантажити її знову. Ви також можете створити групи програм для регулярного резервного копіювання, вибравши Зберегти групу як і введення імені.

Як відновити ваші програми за допомогою гелію

Щоб відновити програми та дані за допомогою гелію:

 1. Відкрийте Гелій на своєму пристрої Android і торкніться Відновити та синхронізувати.

 2. Знайдіть резервні файли на своєму пристрої або в хмарі.

 3. Виберіть потрібні програми та торкніться Відновлювати.

  Відновлення збережених додатків за допомогою гелію

Як використовувати гелій з Android TV

Синхронізація прогресу гри між телевізором Android або подібним телевізійним блоком на портативні пристрої вимагає трохи додаткових зусиль. Гелій не відображається в Google Play на Android TV, але базову програму Гелій можна встановити на ваш пристрій з Інтернету або шляхом завантаження. Android TV ідеально підходить для планування резервних копій ваших улюблених ігор, щоб ви могли відтворювати їх на своєму телефоні або планшеті, не втрачаючи успіху.