Saltar al contenido

Стрімер Аллан Альварес не ваш звичайний спідраннер

4 de julio de 2022

Людина, що стоїть за людиноподібним сирним аватаром, який має відповідну назву «Сир», і високий октан Супер Маріо 64 speedrunning — це Аллан Альварес: ​​молодий чоловік, який сподівається порушити умовності щодо того, що означає бути творцем контенту на Twitch. Він взагалі відкидає ярлик. Натомість вибираю термін «інфлюенсер». На його думку, ця назва більше відповідає його мотиваціям.

Аллан Альварес.

«Я називаю себе інфлюенсером, тому що це те, що мені подобається робити. Мені не надто важливо, який контент я роблю. Я люблю впливати», — сказав Альварес у телефонному інтерв’ю tebapit. «Я хочу зробити щось і показати, на що я здатний, і, сподіваюся, змусити людей також захотіти це зробити. І я часто отримую це [from people saying I influenced them]і мені це подобається». Окрім того, що Альварес надихає любителів ігор, він хоче допомогти навчати світ ігор. Він хоче навчити свою аудиторію реальності життя в країнах, що розвиваються, і дати їм трохи перспективи. Від Венесуели до життя на острові на архіпелазі Тринідад і Тобаго до пошуку відпочинку в історичному місті Мадрид, Альварес має незвідану точку зору, яку він доносить до своїх 230 000 підписників на YouTube і Twitch.

Змістовий покажчик

Короткі факти

  • Ім’я: Аллан Альварес
  • Вік: 26
  • Розташований: Мадрид, Іспанія
  • Випадкове захоплення: Альварес характеризує себе як виключно конкурентоспроможну людину. 26-річний стример, який має досвід участі у таких змагальних видах спорту, як футбол і волейбол, а також живій музиці зі своєю групою Feedback, обожнює «високоінтенсивні, стресові дисципліни».
  • Девіз: «Наполеглива праця завжди окупається».

Життя в дорозі

Альварес дізнався багато нового про навколишній світ. Він описав життя в Тринідаді як особливо важке через бандитське насильство, те, що він назвав «регресивним ставленням», і загальну нестачу ресурсів. «Виростаючи на маленькому острові, про існування якого багато людей навіть не здогадуються, є багато речей, які ви повинні навчитися важким шляхом. Мені довелося навчитися жорсткої любові. Не було безпечного місця», – сказав він. «Додайте до цього, що Кариби є одним із найбільш гомофобних місць на Землі, і бути геєм, коли я намагався прийняти себе? Це було так важко».

Молодому стримеру пощастило мати прийнятну сім’ю, а саме, трьох братів і сестер-геїв його батька, з якими він згодом познайомиться в Іспанії. Але в той час як його сім’я розвивала його особисту сторону, його ігрові амбіції залишилися нереалізованими. Він згадав, що батьки рідко дозволяли йому грати у відеоігри. Однак його природний талант був тим, що не можна було заперечити. Він відкрив для себе Twitch у зародковому стані приблизно в 2013 році, а в травні 2014 року почав свою славетну подорож у спідранінгу. Молодий Альварес спрямував своє невдоволення на гострі змагання. Аспект змагань завжди був найцікавішою частиною ігор для його дитинства.

Аллан Альварес транслює на Twitch

Він побив свій перший світовий рекорд у 2015 році. Спільнота пролунала, і маса шанувальників заполонила його трансляції та події в прямому ефірі, щоб побачити його швидкий ігровий процес. Однак його особисте життя не було таким гламурним. Після того, як родина його батька переїхала з Венесуели до Іспанії, починаючий стример вирішив приєднатися до них, сподіваючись почати все заново. «У Тринідаді я був у депресії роками. Стрім йшов чудово, але я більше не хотів бути вдома», — сказав він. «Різниця між тим, щоб переїхати з острова третього світу в Карибському морі до мегаполісу першого світу в Європі, була миттєвою. Я пам’ятаю, як плакав, бо був такий щасливий. Я завжди кажу людям, що моє життя почалося, коли я потрапив до Іспанії».

Світ сиру Брі-Ліант

Сир був на підйомі. Протягом семи років роботи на Twitch Альварес зламався Супер Маріо 64 встановлення світових рекордів швидкісного бігу, зберігаючи значну аудиторію. Розслаблена аудиторія, яка, за словами Альвареса, уникає більш «мінливої ​​культури мемів» спільноти спідранінгів. Типовий сирний потік поєднує реальні соціальні проблеми з високошвидкісним геймплеєм для цікавого перерізу різнорідних світів — природного побічного продукту його власної різноманітності. «Мені подобається піднімати теми, які деякі стримери назвали б суперечливими. Це веселіше, чесно.

Просто цікаво говорити про цікаві речі. Мені справді нудно весь час транслювати відеоігри та говорити про них. Я вже граю у відеогру. Я теж не хочу про це говорити», – сказав він. «Я називаю себе інфлюенсером, тому що це те, що мені подобається робити. Мені не надто важливо, який контент я створюю. Мені подобається впливати». Альварес не боїться ображати людей, але робить це з цілеспрямованістю. Навчитися вести складні розмови зі складними людьми — ось чого його навчило життя, повне постійних змін. Найважливішим уроком, за його словами, є освіта.

«[That] це те, як ви перемагаєте фанатизм. Не просто кричати на людей». Суперечливі теми (які він вважає зовсім не суперечливими), події в прямому ефірі та його чудовий геймплей — ось інгредієнти, необхідні для приготування цієї партії гарного сиру. У цьому випадку сир – це більше, ніж просто закуска. Це щось особливе. Щось більш насичене.