Saltar al contenido

Студенти-медики звертаються до VR під час пандемії

17 de abril de 2021

Ключові винос

  • Студенти-медики звертаються до тренінгів з віртуальної реальності під час пандемії коронавірусу, оскільки заходи соціальної дистанції означають, що вони проводять менше часу з пацієнтами.
  • VR може імітувати все, починаючи від діагностики пацієнтів і закінчуючи хірургічним втручанням.
  • Деякі студенти-медики кажуть, що використання відеоігор підготувало їх до навчання у віртуальній реальності.

Ендрю Брукс / Getty Images

Студенти-медики все частіше торгують стетоскопами для окулярів віртуальної реальності під час пандемії коронавірусу. Через заходи соціальної дистанції лікарі, які навчаються, тримаються подалі від навчальних кабінетів та подалі від пацієнтів. Але медичні школи компенсують відсутність практичного часу, пропонуючи освіту за допомогою моделювання VR. Студенти можуть практикувати все: від діагностики пацієнтів до хірургічного втручання. «Пандемія витіснила всіх студентів-медиків з лікарняного середовища на кілька місяців, і, таким чином, звичний спосіб викладання клінічної медицини змінився за одну ніч», – сказав доктор Даррін Д’Агостіно, виконавчий декан Університету медицини та біологічних наук Канзас-Сіті. співбесіда. «Щоб продовжувати вивчати клінічне застосування знань, які студенти вивчали в аудиторіях, ми почали використовувати VR, щоб допомогти наблизитися до життєвого досвіду, щоб продовжити клінічні ротації, в яких студенти зобов’язані брати участь протягом третього та четвертого років медичної школи «. В Університеті Канзас-Сіті, як і в багатьох медичних навчальних закладах країни, студентам довелося скоротити відвідування пацієнтів через COVID-19. Студенти відвідують деякі заняття віддалено і замінюють частину свого клінічного досвіду VR.

Змістовий покажчик

Ігри для життя

ВР для студентів-медиків пропонує реалістичність та інтенсивність передових відеоігор. Медичні школи часто використовують споживчі гарнітури VR, такі як Oculus Rift або Vive, із програмним забезпеченням, призначеним для медичного моделювання. Однак результат цих симів може допомогти студентам-лікарям приймати рішення про життя чи смерть, коли закінчують навчання. «Створюючи захоплююче середовище, слухачі та слухачі можуть потрапити в різні ситуації – від операційної до медичної клініки, до будинку пацієнта – і все це з однією гарнітурою», – доктор Уоррен Віхман, доцент і доцент декана медичного факультету Ірвінського університету Каліфорнії, заявив в електронному інтерв’ю. «Оскільки пандемія створює логістичні труднощі для освіти, VR може стати потужним інструментом для вирішення цих проблем».

Подібно до відеоігор, медичне навчання з VR забезпечує очевидну перевагу можливості скидання, якщо операція піде не так. «Практика робить ідеальним», – сказав Хайме Вебер, студент-медик Університету Канзас-Сіті, який використовував віртуальну реальність у школі, в електронному інтерв’ю. «Немає обмежень щодо кількості спроб для даного медичного сценарію. Студент-медик має можливість повторювати сценарії, доки не відчує впевненості, що отримав цілі навчання для даного моделювання». Навчання VR може перетворитися на справжні навички. Одне з недавніх досліджень показало, що студенти-медики, які пройшли тренінг з ВР для процедури перелому кістки, отримали значно вищі оцінки та виконали на 38% більше етапів, ніж у традиційно тренованій групі. Студенти-медики, які спробують VR, із ентузіазмом надягають окуляри. Загальнонаціональне дослідження показало, що більшість студентів-медиків, які використовують ВР під час пандемії, вважали, що тренінг корисний як заміна особистого навчання. Навіть для лікарів, які вже закінчили медичну школу, ВР виявляється корисним для навчання під час пандемії. У медичному центрі Cedars-Sinai в Лос-Анджелесі навчання з ВР було розширено завдяки співпраці з освітньою технологічною компанією Virti, яка використовує поєднання VR, доповненої реальності та штучного інтелекту для навчання, починаючи від курсів уважності та стійкості до реагування на сплеск COVID-19 .

Студент-медик, взаємодіючи з гарнітурою VR.

Charday Penn / Getty Images

«Ми виявили дуже цінним спостереження за процесом мислення лікаря, і все це було зроблено з соціальною дистанцією», – сказав Рассел Меткалф-Сміт, директор Центру моделювання вдосконалених клінічних навичок Жіночої гільдії в Сідарс-Сінай, Forbes. «Оскільки зараз ми не можемо об’єднати великі групи, нам довелося покластися на технологію, щоб забезпечити той самий досвід. Моделювання створює відчуття присутності, і складається враження, ніби ти перебуваєш у кімнаті з пацієнтом».

Лікування сима

Навчання VR може бути неймовірно реалістичним. Брендон Бішоп, студент медичного факультету університету Канзас-Сіті, нещодавно використовував ВР під час занять, де імітував лікування пацієнта в лікарні швидкої допомоги, який прибув із кашлем та болем у грудях. Першим завданням Бішопа було стабілізація стану пацієнта. У віртуальній реальності він давав йому рідину від гіпотонії, гіпоксемії кисню та знеболюючі засоби від болю та збільшення частоти серцевих скорочень. Далі Бішопу довелося співпрацювати з членами команди, щоб виявити причину нездужання та вилікувати її. У пацієнта закінчився випадок позалікарняної пневмонії, окрім прийому призначених стероїдів для придушення його імунної системи після трансплантації нирки. «Я зміг почати формувати в своїй голові моделі, які, як я вважаю, допоможуть мені в реальності», – сказав Бішоп в електронному інтерв’ю. «Хоча я не вважаю, що це цілком репрезентує реальність, я думаю, що VR допомагає сформувати багато корисних звичок». Він продовжив: «Наприклад, бачення того, як пацієнт може представитись у реальному світі, схеми лікування та розуміння того, що в будь-який момент один аспект лікування може замінити інший, наприклад, стабілізація стану пацієнта в ЕР киснем перед лікуванням основної причини «. Для покоління вихованих у відеоіграх перехід на медичну підготовку у ВР є природним переходом. Бішоп назвав себе завзятим геймером, але сказав, що «як і будь-яка ігрова система, знайомство з елементами управління може зайняти кілька хвилин». Він додав: «Ручні контролери мають багато кнопок, і це може зайняти кілька хвилин, щоб переконатися, що ви розумієте, що робить кожен. Однак, вивчивши їх, вони стають другою природою, особливо якщо людина використовує периферійні пристрої з іншими типами ігор. »

Дивіться, але ви не можете відчути

Наскільки реальною може бути ВР, вона не скоро замінить практичний досвід пацієнтами, стверджують експерти. З одного боку, перед тим, як ВР починає повною мірою імітувати те, що може трапитися в кабінеті лікаря чи невідкладної допомоги, існують технічні проблеми. «Технологія обмежена у створенні реалістичного дотику та тактильного зворотного зв’язку або запаху», – сказав Грег Дорсейнвілл, менеджер AR / VR Медичної школи Гроссмана при університеті Нью-Йорка, в електронному інтерв’ю. «Ми все ще далекі від гіперреалізму Зоряний шляхГолодек, який зображує абсолютно правдоподібні віртуальні середовища та надійний штучний інтелект. »

Лікарі в VR-окулярах з медсестрою, що стоїть поруч.

Sorrorwoot Chaiyawong / EyeEm / Getty Images

Ще одним недоліком є ​​те, що для медичної освіти все ще не вистачає змісту, стверджують спостерігачі. «Деякі школи та програми зробили стрибок у розробці власного вмісту віртуальної реальності та 360-відео», – сказав Віхманн. «Однак для цього потрібен спеціальний набір навичок, який не характерний для медичних шкіл, навчальних програм або клінічних ІТ-відділів». ВР також не вистачає «деякої непередбачуваності, яку вам часом підкине реальна медицина», сказав Вебер. «Хоча віртуальна реальність повинна бути частиною майбутнього підготовки медичних працівників, вона повинна поєднуватися з традиційним навчанням, а не бути повним досвідом». Хоча ВР може не замінити роботу з реальними пацієнтами, вона швидко розширюється для отримання медичної освіти. А використання VR дає можливість викладати на великих відстанях. Цієї осені професори Стенфордської медицини в Каліфорнії викладають анатомію студентів-медиків у Кенії за допомогою віртуальної реальності. Вони дистанційно проведуть учнів за допомогою тривимірних зображень органів та розтинів. Ці зусилля є частиною пілотного проекту з навчання студентів-медиків у школах, що не мають достатніх ресурсів. Щоб вивчити анатомію, студенти-медики розтинають трупи, щоб вивчити тонкощі людського тіла, однак у тих, хто знаходиться в умовах недостатніх ресурсів, часто не вистачає трупів через витрати та культурні норми. «У багатьох медичних школах по всьому світу не вистачає ресурсів для викладання анатомії», – сказала доктор Сакті Шрівастава, керівник клінічної анатомії в Стенфорді, у прес-релізі. «Щось на зразок цієї програми VR може мати величезне значення». Навчання медиків у ВР стає поштовхом вперед через пандемію. Незважаючи на те, що це не може замінити час, проведений живими пацієнтами, технологія прогресує, і, ймовірно, у майбутньому більше студентів будуть навчатися з гарнітурами.