Skip to content

Телефони, якими ви можете користуватися з VoIP

1 de Липень de 2021

Що стосується здійснення телефонних дзвінків, технологія передачі голосу за IP має низку переваг перед системами з мідним дротом. Мережевий характер VoIP означає, що у вас є додаткові опції для телефонів, які ви можете використовувати з VoIP.

Ваші існуючі телефони

Якщо ви віддані традиційним домашнім телефонам на базі PSTN / POTS, використовуйте їх для VoIP, обладнавши аналоговий телефонний адаптер. Адаптер переводить типи сигналів, щоб допомогти вашому телефону працювати з технологією VoIP. Коли ви реєструєтесь на домашню або офісну послугу VoIP, вам зазвичай надається ATA, який також називається адаптер. В інших конфігураціях вона вам може не знадобитися.

IP-телефони

Найкращі телефони для VoIP – це IP-телефони, які також називають SIP-телефони. Вони спеціально розроблені для використання з VoIP і мають функції, яких бракує звичайним телефонам. IP-телефон діє як “телефон”, так і як ATA.

Софтфони

Софтфон – це програмне забезпечення, встановлене на комп’ютері чи мобільному пристрої. Його інтерфейс містить клавіатуру, за допомогою якої ви набираєте номери. Він замінює фізичний телефон і часто не потребує адаптера для роботи. Прикладами програмних телефонів є X-Lite, Bria та Ekiga. Комунікаційне програмне забезпечення, таке як Skype, також може мати в своєму інтерфейсі програмні телефони. Софтфони також працюють з обліковими записами SIP. SIP технічно складніший у налаштуванні і не такий поширений у домашніх налаштуваннях, але він має свої переваги.

IP-слухавки

IP-телефон не є незалежним. Він підключається до ПК за допомогою програмного телефону. IP-слухавка нагадує портативний телефон і оснащена кабелем USB для підключення до ПК. У ньому є клавіатура для набору номерів. IP-телефони дорогі і потребують певної конфігурації.

Смартфони та планшети

Майже у всіх програмах VoIP, які ви встановлюєте на смартфони та планшети, вбудовані софтфони з цифровою клавіатурою для складання номерів. WhatsApp, Facebook Messenger, Skype та багато комунікаційних платформ включають версії програмних телефонів у свої програми для підтримки голосових дзвінків.