Saltar al contenido

Тестові сайти швидкості Інтернету

28 de abril de 2021

Якщо ваше з’єднання з Інтернетом здається повільним, першим кроком часто є тестування його за допомогою тесту на швидкість Інтернету. Тест швидкості Інтернету може дати вам досить точну інформацію про те, скільки пропускної здатності вам доступна на даний момент. Подивіться, як перевірити швидкість Інтернету, щоб отримати повний підручник з тестування пропускної здатності та допомогти визначити, коли ви щось використовуєте інший ніж один із цих тестерів швидкості – краща ідея. Тести швидкості в Інтернеті чудово підходять для того, щоб довести, що ви отримуєте або не отримуєте пропускну здатність від свого провайдера, за яку ви платите. Вони також можуть допомогти визначити, чи регулювання пропускної здатності – це те, чим займається ваш провайдер.

Людина з волоссям, що продуває назад на тестовому майданчику для швидкості в Інтернеті

Кейлі МакКін / tebapit
Перевірте свою пропускну здатність на одному або кількох із цих безкоштовних сайтів для тестування швидкості Інтернету, а потім порівняйте цю інформацію з високошвидкісним планом, на який ви зареєструвались. Найкращим тестом швидкості Інтернету буде тестування між вами та будь-яким веб-сайтом, який ви використовуєте, але вони повинні дати загальний уявлення про пропускну здатність, яку ви маєте в наявності. Дивіться наші 5 правил для більш точного тестування швидкості Інтернету, щоб отримати додаткові поради.

Змістовий покажчик

Тести швидкості Інтернету, розміщені в Інтернеті

Ілюстрація секундоміра в Інтернеті

© pagadesign / E + / Getty Images
Перевірка швидкості вашого Інтернету між вами та вашим постачальником послуг Інтернету – найкращий спосіб, якщо ви плануєте аргументувати свого провайдера щодо вашого повільного з’єднання з Інтернетом. Хоча цілком можливо, що деякі інші загальні тести швидкості Інтернету, що знаходяться далі в нашому списку, технічно точніші, важко буде повідомити свого провайдера, що ваша інтернет-послуга не така швидка, як мала б бути, якщо ви не зможете показати те саме з тестами пропускної здатності, які вони надають. Ось більше на офіційних сайтах тестування швидкості Інтернету для ряду популярних постачальників послуг Інтернету:

 • Тест швидкості Інтернету на швидкість AT&T
 • CableOne
 • Кабельне телебачення (оптимально)
 • ТПП (SureWest)
 • Тест швидкості широкосмугового доступу CenturyLink (квест)
 • Тест швидкості чартеру (спектр)
 • Тест швидкості Comcast (Xfinity)
 • Консолідовані комунікації
 • Тест швидкості Інтернету Кокса
 • Тест швидкості Fios (Verizon)
 • Тест швидкості мережі FrontierNet
 • Тест швидкості GCI
 • Google Fiber
 • Grande Communications
 • Тест швидкості середнього континенту
 • Оптимальний (Cablevision)
 • Тест швидкості широкосмугового пошуку (CenturyLink)
 • Тест швидкості RCN
 • Тест швидкості Шоу
 • Тест швидкості SKYBEAM (Rise Broadband)
 • Тест на швидкість спектру (Статут)
 • Тест швидкості Інтернету SureWest (CCI)
 • Тест швидкості телекомунікацій TDS
 • Тест швидкості Інтернету Telus
 • Тест швидкості кабелю Time Warner (Статут)
 • Тест USI Wireless Wireless Speed
 • Verizon FiOS Speedtest (Fios)
 • Широкосмуговий сигнал хвилі
 • Тест швидкості Xfinity (Comcast)

Чи не вистачає нам офіційного тестового сайту для перевірки швидкості вашого Інтернет-провайдера чи послуги? Повідомте нам назву провайдера та посилання на тест пропускної здатності, і ми додамо його.

Тести швидкості на основі послуг

Логотип Netflix

© Netflix
На сьогоднішній день одна з основних причин перевірити швидкість вашого Інтернету – переконатися, що вона досить швидка для потокових сервісів, таких як Netflix, Hulu, HBO GO / NOW тощо. На даний момент Fast.com від Netflix є єдиною основною послугою доступний тест швидкості. Він вимірює швидкість завантаження, перевіряючи зв’язок між вашим пристроєм та серверами Netflix. Важливо зазначити, що «сервери Netflix» стосуються серверів, які вони використовують у своїй системі доставки контенту під назвою Open Connect, що є способом для провайдерів простіше доставляти вміст Netflix своїм клієнтам. Тому результати, які ви бачите на Fast.com, швидше за все, дуже схожі на результати, які ви отримаєте за допомогою тесту на швидкість безпосередньо від свого провайдера. Це означає, що тест швидкості Fast.com корисний не тільки для того, щоб з’ясувати, наскільки швидко ви маєте з’єднання з Netflix, а й для інших речей, які ви робите в Інтернеті, наприклад, для завантаження файлів. Повідомте нас, якщо ви ще щось натрапите, і ми із задоволенням додамо їх сюди. Більшість тестів, подібних до цього, є ні хороший спосіб перевірити загальну пропускну здатність і, мабуть, не буде мати великої ваги для суперечки з вашим провайдером. Проте тест швидкості Netflix дещо відрізняється, оскільки результати визначаються шляхом перевірки швидкості, яку ви отримуєте від свого провайдера.

SpeedOf.Me

Тест швидкості Інтернету SpeedOf.Me

З огляду на все, SpeedOf.Me – найкращий доступний тест швидкості Інтернету, який не є Інтернет-провайдером. Найкраще в цій службі тестування швидкості Інтернету є те, що вона працює через HTML5, який вбудований у ваш браузер, замість цього Java або інша технологія, яка може вимагати вже встановленого плагіна браузера. На більшості комп’ютерів це робить SpeedOf.Me швидшим для завантаження та меншим навантаженням на системні ресурси … і майже напевно більш точним. SpeedOf.Me використовує понад 100 серверів по всьому світу, і ваш тест швидкості Інтернету проводиться з найшвидшого та найнадійнішого на даний момент. Підтримка HTML5 також означає, що SpeedOf.Me добре працює в браузерах, доступних на мобільних пристроях, таких як смартфони та планшети.

Тест швидкості в Інтернеті

Результати тесту на швидкість TestMy.net

TestMy.net простий у використанні, надає багато інформації про те, як він працює, і використовує HTML5, що означає, що він працює добре (і швидко) на мобільних та настільних пристроях. Багатопотоковість підтримується для перевірки швидкості вашого Інтернет-з’єднання на декількох серверах одночасно для отримання одного результату, або ви можете вибрати лише один із доступних декількох серверів. Результати тесту на швидкість можна надати у вигляді графіку, зображення або тексту. Одне з наших улюблених речей про TestMy.net – це всі дані порівняння, які він надає. Звичайно, вам дається ваша власна швидкість завантаження та завантаження, а також те, як ваші швидкості порівнюються із середнім значенням тестувальників вашого провайдера, міста та країни.

Тест швидкості в Інтернеті

Тест швидкості в Інтернеті

Speedtest.net – це, мабуть, найвідоміший тест швидкості. Він швидкий, безкоштовний і має у своєму розпорядженні величезний перелік тестових місць у всьому світі, що забезпечує отримання більш точних результатів, ніж в середньому. Speedtest.net також веде журнал усіх тестів швидкості в Інтернеті, які ви проводите, і створює привабливу графіку результатів, якою ви можете ділитися в Інтернеті. Мобільні додатки для iPhone, Android та Windows також доступні на Speedtest.net, що дозволяє перевірити швидкість Інтернету з телефону на їх сервери! Доступні й інші програми Speedtest, такі як для Apple TV та Chrome. Найближчий сервер тестування Інтернету автоматично обчислюється на основі вашої IP-адреси. Speedtest.net управляється компанією Ookla, основним постачальником технологій тестування швидкості для інших сайтів тестування швидкості в Інтернеті. Докладніше про Ookla дивіться внизу сторінки. Деякі постачальники послуг, які раніше проводили власні перевірки швидкості, тепер роблять це на інших сайтах, таких як Speedtest.net. Армстронг (масштабування) – один із прикладів.

Тест швидкості на пропускну здатність

Результати тесту на швидкість Інтернету

© BandwidthPlace, Inc.
Bandwidth Place – це ще один чудовий варіант перевірки швидкості Інтернету, який має близько 20 серверів по всьому світу. Як і speedof.me вище, Bandwidth Place працює через HTML5, тобто це буде чудовим вибором для перевірки швидкості Інтернету з вашого мобільного браузера. Я б не використовував Bandwidth Place як свій єдиний тест, але це може бути гарним вибором, якщо ви хочете підтвердити результати, які ви отримуєте, за допомогою кращого сервісу, такого як SpeedOf.Me або TestMy.net.

Тест швидкості плавлення

Тест швидкості Fusion Speakeasy

Fusion / Speakeasy дозволяє перевіряти швидкість вашого Інтернету вперед-назад із короткого списку розташувань серверів, які ви можете вибрати вручну або обрали для вас автоматично. Це може вам сподобатися, якщо ви з якихось причин зацікавлені у тестуванні швидкості вашого Інтернету між собою та певною частиною США проти найближчого сервера. Ookla пропонує движок та сервери для Fusion, що робить його дуже схожим на Speedtest.net, але я включив його сюди через його популярність.

Тестові сайти Ookla та Інтернет

Зображення логотипу Ookla

© Ookla
Ookla має свого роду монополію на тестування швидкості в Інтернеті, мабуть, тому, що вони настільки спростили використання своїх технологій на інших сайтах. Якщо ви уважно подивитесь на багато сайтів з тестування швидкості в Інтернеті, які ви знайдете в результатах пошуку, ви можете помітити цей всюдисущий логотип Ookla. Деякі з цих тестів швидкості, однак, як і деякі тести, розміщені у ISP вище, є такими з живленням від чудового програмного забезпечення Ookla, але використання власний сервер як пункти тестування. У цих випадках, особливо під час тестування швидкості вашого Інтернету щодо того, за що ви платите, ці тести є кращими ставками, ніж Speedtest.net. Багато з цих тестів пропускної здатності, що працюють від Ookla, по суті однакові, це означає, що вам краще дотримуватися власного Speedtest.net від Ooka.