Saltar al contenido

Тест на придатність Windows Drive v0.95

7 de mayo de 2021

Windows Drive Fitness Test (WinDFT) – це програма тестування жорсткого диска від компанії Western Digital, яка раніше належала компанії Hitachi. Однак для використання WinDFT вам не потрібен ні WD, ні жорсткий диск Hitachi. WinDFT включає не тільки дві функції тестування жорсткого диска, обидві з яких мають розширені можливості для більш глибокого тестування, але також можливість перегляду атрибутів SMART та стирання жорсткого диска.

Можливо, вам доведеться замінити жорсткий диск, якщо він не пройшов будь-який з ваших тестів. Цей огляд стосується тесту на придатність Windows Drive Fitness версії 0.95. Будь ласка, повідомте нам, чи є нова версія, яку нам потрібно переглянути.

Змістовий покажчик

Докладніше про перевірку придатності Windows Drive

WinDFT створений для операційної системи Windows, але він не може сканувати жорсткий диск, на який встановлена ​​Windows. Це означає, що поки можна встановити програму для Windows, ви не можете використовувати її для сканування саме цей привід. Натомість підтримуються лише USB та інші внутрішні жорсткі диски. Якщо підключений жорсткий диск несумісний з WinDFT, на екрані з’явиться запит про це, і диск не буде в списку. Кожен перелічений привід показує серійний номер, номер версії мікропрограми та ємність. Двічі клацніть на жорсткому диску, щоб переглянути його статус SMART (Технологія самоконтролю, аналізу та звітування) або поставте біля нього прапорець та клацніть Швидкий тест або Зовнішній тест Кнопка (Розширений тест) для запуску сканування. Ви можете вибрати один або кілька накопичувачів зі списку перед запуском сканування, щоб усі вони були перевірені послідовно. Комунальні послуги Кнопка – це розширене меню над тим, яке показано в головному вікні. Звідти ви можете використовувати тест на придатність Windows Drive як програму знищення даних, натиснувши на Стерти диск кнопку, щоб видалити весь жорсткий диск методом дезінфекції даних Write Zero. За допомогою цього меню можна також стерти MBR або запустити Короткий тест або Довгий тест. Залежно від обраного вами тесту та якщо помилок не виявлено, вам повідомлять, що ReadErrorCheck, SmartSelfTest , та / або SurfaceTest пройшли. За допомогою WinDFT можна створити базовий файл журналу, який включатиме основну інформацію про диск і стан будь-якого запущеного тесту. Він буде включати результат помилки та час проведення сканування.

Тести на придатність Windows Drive Fitness Плюси та мінуси

Використання тесту на придатність Windows Drive має як переваги, так і недоліки:

Плюси

 • Може виконувати сканування на декількох дисках у послідовному порядку
 • Простий у використанні
 • Показує дуже основну інформацію про диск
 • Також дозволяє стирати жорсткий диск
 • Включає портативний варіант
 • Повинна працювати з усіма версіями Windows

Мінуси

 • Не вдається відсканувати диск, на якому встановлена ​​Windows
 • Файл LOG зберігається у каталозі програми за замовчуванням
 • Не містить навіть основних інструкцій

Наші думки щодо тесту на придатність Windows Drive

Нам подобається тест на придатність Windows Drive Fitness через те, як простий у використанні. Для запуску програми вам не потрібні ніякі спеціальні знання або навички, і в основному є лише кілька кнопок. Було б непогано, якби ви могли вибрати, куди зберігатиметься файл LOG, але це насправді не така велика проблема, оскільки ви все ще можете знайти його в каталозі «C: Program Files WinDFT». Основне занепокоєння цієї програми полягає в тому, що вам не повідомляють, для чого призначені різні тести, чи чим вони корисні. Існує чотири різні кнопки для запуску тестів, але жодного разу тест на придатність Windows Drive фактично не пояснює використання кожної з них.

 • Швидкий тест: Запускає так званий «SMART Short Test», який повинен закінчитися менш ніж за одну хвилину.
 • Короткий тест: Виконує «короткий тест поверхні», який не такий короткий, як може здатися. Цей тест зайняв більше двох годин на жорсткому диску об’ємом 1,5 ТБ.
 • Зовнішній тест: Це розширений тест, який також позначений як «Розширений тест SMART». Він запускає тест, подібний до Швидкий тест, що є ще одним тестом SMART, але робить це більш ретельно, саме тому це потрібно багато довше закінчувати.
 • Довгий тест: Також називається «Поверхневий довгий тест», подібний до Короткий тест але копає трохи глибше.

Портативне видання Windows Drive Fitness Test включене в ZIP-файл, який називається WinDFT.exe. Використовуйте будь-який з двох інших файлів, щоб встановити програму на свій комп’ютер.