Saltar al contenido

Тест швидкості Verizon

30 de julio de 2021

Тест швидкості Verizon-це онлайн-тест пропускної здатності, який Verizon пропонує своїм швидкісним клієнтам Fios перевіряти швидкість Інтернету. Якщо ви клієнт Verizon Fios, тестування вашої пропускної здатності за допомогою тесту швидкості Verizon – це, мабуть, найкращий спосіб, якщо ви хочете підтвердити ці номери Мбіт / с або Гбіт / с у своєму місячному рахунку. Якщо Verizon немає вашому провайдеру, використання цього тесту швидкості, ймовірно, не буде особливо цінним. Докладніше про це внизу сторінки, а також деякі загальні коментарі щодо точності цього тесту.

Змістовий покажчик

Як користуватися тестом швидкості Verizon

Verizon використовує розміщену платформу OOKLA, що ви, можливо, бачили на ряді інших тестів швидкості, тому цей процес може виглядати знайомим:

  1. Відвідайте сторінку verizon.com/speedtest/. Щоб використовувати цей тест, вам не потрібно входити у свій обліковий запис Verizon або навіть мати його. Він працює з мобільних пристроїв і настільних комп’ютерів.

  2. Виберіть Розпочати. Не хвилюйтесь, якщо протягом кількох секунд нічого не відбувається, завантажування потрібно трохи.

  3. Зачекайте під час тестів завантаження та завантаження. Весь процес повинен зайняти менше хвилини.

Щоб виконати цей тест, Verizon надсилає і отримує випадкові дані на ваш пристрій і з нього, після чого деякі основні математичні дані визначають швидкість вашого Інтернету в Мбіт / с. Після завершення тестів ви потрапите на сторінку з підсумками. Там ви можете побачити остаточні результати завантаження та завантаження разом із загальнодоступною IP -адресою, місцем розташування сервера, яке використовується для тесту, та затримкою. Записуйте їх, якщо ви збираєтесь регулярно перевіряти швидкість свого Інтернету. Хороша ідея, якщо ви збираєтесь попросити у Verizon підтримки або повернення коштів на основі повільної швидкості.

Коли (а чого не) Використовуйте тест швидкості Verizon

Тест швидкості Verizon Fios дійсно корисний лише в тому випадку, якщо ви клієнт Verizon, і ви не шукаєте «реального» тесту. Як згадувалося на початку цієї статті, це означає, що тест швидкості Verizon відмінно підходить для того, щоб переконатися, що ви отримуєте пропускну здатність, за яку ви платите. Однак, можливо, ви не усвідомлюєте, що швидкість, за яку ви платите Verizon, швидше за все, не є такою, яку ви коли-небудь отримаєте під час потокової передачі з Netflix або завантаження програмного забезпечення тощо. -тест швидкості Інтернету на основі TestMy.net, SpeedOf.Me або Bandwidth Place. Деякі сайти тестування швидкості також містять більше функцій, ніж те, що пропонує Verizon, наприклад, визначення кількості відправлених даних, вибір тестового сервера, перегляд минулих результатів та обмін номерами тесту швидкості. Якщо ви все ще не впевнені, чи варто пройти тест швидкості Verizon Fios, є інші варіанти перевірки швидкості вашого Інтернету, який має варіанти тестів, які можна використовувати на основі того, що ви шукаєте.