Saltar al contenido

Техніка, з якою ми попрощалися в 2020 році

20 de abril de 2021

Ключові винос

  • Хороші чи погані, деякі технології можуть мати значний вплив на різні галузі.
  • Такі технології, як Quibi, скутер Segway, Nintendo 3DS та багато іншого, були припинені в 2020 році.
  • Експерти пояснюють свою загибель зміною та еволюцією відповідних ринків.

Getty Images / Westend61

Не секрет, що 2020 рік не був чудовим, і в результаті ми попрощалися з багатьма улюбленими речами та заходами. Також минув рік прощання з улюбленими технологіями. Ми зібрали деякі найважливіші технологічні втрати 2020 року, просто на прощання. Експерти кажуть, що їх припинення не обов’язково означає, що вони зазнали невдачі, а тим більше продукт розвитку ринку, який вони більше не могли б обслуговувати. “Вони ніколи не збираються по-справжньому померти – там [are] завжди будуть люди, які піклуються про них, але це рішення на масовому ринку «, – сказав Картер Дотсон, керівник бухгалтерії в Stride PR. tebapit в телефонному інтерв’ю.

Змістовий покажчик

Кібі

Джеффрі Каценберг демонструє Кібі в січні 2020 року

Getty Images / Даніель Бочарський

Мабуть, найтрагічніша технологічна історія 2020 року, Quibi, програма для короткоформатного потокового сервісу, дебютувала і загинула в 2020 році. Вже через півроку існування Quibi закрився, частково через і без того переповнене поле, але також тому, що вона не змогла реалізувати свої великі ідеї. «Загалом пандемія була однією з проблем, яку вони мали, але в той же час, я думаю, у них була низка інших проблем під час запуску, які були недостатньо продумані, що по суті спричинило низький відсоток», Мішель Ведель, видатний викладач університету та завідувач кафедри споживчих наук в університеті штату Меріленд Роберта Х. Сміта, сказав: tebapit по телефону. Ведель каже, що додаток робить занадто велику ставку на націлювання людей на ходу, які не зареєструвалися під час пандемії. Ведель сказав, що модель Quibi, призначена лише для мобільних пристроїв, повинна була змінитися як відповідь. Ще одним падінням Quibi став акцент, який він зробив на своїй відеотехнології Turnstyle. Абоненти могли переглядати вміст Quibi на весь екран як у книжковому, так і в альбомному режимі, залежно від того, як вони обертали свої телефони, але для деяких ця функція була не такою важливою. «Люди приходять за вмістом, не обов’язково за тим, як ви його переглядаєте», – сказав Ведель.

Adobe Flash Player

Попередження безпеки Firefox для Adobe Flash

Getty Images / Шон Галлап

Є лише кілька днів, поки Adobe Flash назавжди не буде закрито 31 грудня. Компанія пов’язала цей крок із розвитком HTML5, WebGL та WebAssembly, які тепер можуть повністю замінити Flash. Кінець Flash означає загальне поліпшення безпеки та більше не зменшує час автономної роботи вашого ноутбука, коли ви відвідуєте веб-сайт, який використовує анімаційні технології. Adobe спочатку оголосила про свої плани припинити роботу Flash три роки тому, тому розробники мали достатньо часу, щоб зрозуміти перехід, і у вас не повинно виникнути жодних проблем. Однак Adobe все ще пропонує видалити Flash вручну на вашому комп’ютері, щоб захистити вашу систему.

Oculus Go

З моменту придбання Facebook Oculus у 2014 році, компанія внесла деякі помітні зміни, включаючи активність у припиненні виробництва пристроїв. Цього року Oculus оголосив, що позбавляється популярної моделі Oculus Go, щоб зосередитись на інших гарнітурах VR. «[The] Oculus Go відкрив віртуальну реальність для набагато більшої кількості людей, і це допомогло переосмислити захоплюючі розваги «. Компанія заявила, що прощається з гарнітурою Go, щоб зосередитись на Oculus Quest. Хоча багато користувачів віддають перевагу Quest over the Go, гарнітура Go можна було відвідувати живі концерти та спортивні заходи, а також корпоративні тренінги, не виходячи з дому. Гарнітура Go також вважалася більш бюджетним варіантом. “Oculus Go відкрив віртуальну реальність для набагато більшої кількості людей, і це допомогло перевизначити захоплюючі розваги … Oculus Go зробив нові враження можливими для людей по всьому світу, і це створило основу для Oculus Quest «, – сказав Oculus у своєму дописі в блозі. Якщо у вас є Oculus Go, компанія заявляє, що все ще буде підтримувати своє системне програмне забезпечення з виправленнями помилок і виправленнями безпеки до 2022 року. Також Go не є єдиною жертвою. Oculus Rift планується припинити весною 2021 року, тому моделі Oculus Quest залишаться єдиними варіантами гарнітури VR.

Скутер Segway

Люди на скутерах Segway

Getty Images / Фабіо Капрарі / EyeEm

Segway звільнив культовий двоколісний автобалансуючий Segway PT у липні, знаменуючи кінець 19-річного життя скутера. Відомий турне Segway по містах по всій країні, загибель скутера Segway PT можна пояснити його боротьбою за вихід за межі ринку офіцерів охорони туристів та торгових центрів. Спеціальний автомобіль ніколи не досяг популярності, яку очікувала компанія. Спочатку винахідник Дін Камен планував продати 100 000 скутерів протягом перших 13 місяців, але лише близько 140 000 загальних скутерів Segway було продано протягом майже двох десятиліть. Однак компанії, що виробляють електричні скутери, зараховують скутер Segway до остаточного зміни ландшафту міського транспорту. «Хоча Segway, можливо, не мав привабливості масового ринку, його революційний дизайн і технологія все ж породили цілу галузь персональних, електричних, двоколісних автомобілів від ховербордів до наших власних моделей електричних скутерів», – заявив представник компанії з прокату електричних скутерів, Птах, розповів tebapit в електронному листі. Прес-секретар додав, що Segway дав споживачам «перший справжній погляд, починаючи з велосипеда, на стійку мобільність, побудовану до людських масштабів».

Google Play Музика

Цього року Google Play Music закінчив своє дев’ятирічне правління, щоб повністю злитися з YouTube Music, який дебютував у 2015 році. По суті, послуга була відповіддю Google на iTunes від Apple. Google Play Music був відомий своїми подкастами; фонова гра; кураторські, заздалегідь створені списки відтворення; та багато іншого, що не входить у безкоштовну підписку на YouTube Music.

Однак YouTube Music отримала власні оновлення, про які просили користувачі Google Play Music, включаючи більшу тривалість списку відтворення – максимум 5000 пісень на список відтворення, можливість додавання до вашої бібліотеки до 100 000 особистих треків, фонове прослуховування (із екран заблоковано) та нову вкладку «Огляд».

FarmVille

Farmville у Facebook

Зинга

Згадайте добрі старі дні повернення додому з роботи чи школи, входу у Facebook та перевірки врожаю салату FarmVille? Ці дні давно минули для багатьох, але в кінці місяця Facebook нарешті підтягує культову гру. Оригінальний FarmVille Гра, запущена у 2009 році, була побудована як Flash-додаток, і її припинення можна було б пояснити припиненням Adobe Flash Player. Фермерський симулятор був простою грою, яка мала просту мету придбати нові врожаї та зберегти їх у живих. Ви можете збирати полуницю, брокколі, кукурудзу, бавовну та багато іншого в обмін на монети. Якщо ви дійсно захоплені збереженням своїх прибуткових культур, вам сподобаються інші ітерації гри FarmVille 2, FarmVille: Втеча з країни, FarmVille 2: Тропічний втеча, і FarmVille 3 все ще доступні.

Nintendo 3DS

Геймер, що грає на Nintendo 3DS

Getty Images / Джонатан Лейбсон

Представлений у 2011 році і припинений у вересні минулого року, Nintendo 3DS був частиною лінійки пристроїв Nintendo DS, за винятком того, що ця модель мала автоматичний стереоскопічний дисплей, фронтальну камеру та кращу графіку з підтримуваними 3D-зображеннями. Він також мав вищу щільність пікселів на 133 ppi замість 103 ppi на Nintendo DS Lite. Загалом Nintendo поставило понад 75 мільйонів консолей 3DS по всьому світу, а для пристрою було випущено понад 2270 ігор, включаючи такі популярні назви, як Супер Маріо 3D Земля, Маріо Карт 7, і Покемон Сонце і Місяць. Дотсон сказав, що кінець Nintendo 3DS означає кінець епохи. «Мені прикро, що вік спеціальних портативних ігор зникає», – сказав Дотсон. “[The 3DS] дозволено для ігор, які робили цікаві речі. Nintendo робив ігри, які в іншому випадку були б неможливими лише за допомогою фізичного управління ». Хоча єдиною виділеною кишеньковою ігровою консоллю Nintendo зараз є Nintendo 2DS XL, може пройти невдовзі, коли вона піде за долею інших моделей DS, оскільки Дотсон сказав, що мобільні ігри кардинально змінилися. «Людям більше не потрібне спеціальне обладнання для гри в дорозі, тому вони перестали його купувати», – сказав він.