Saltar al contenido

Типи програм, знайдені в Office Productivity Suite

1 de mayo de 2021

Незалежно від того, чи ви тільки починаєте з офісного набору програм, чи просто хочете отримати від нього більше, знання, які типи програм включені, є першим кроком до підвищення вашої продуктивності.

Змістовий покажчик

Додатки в популярних пакетах офісних програм

Кожен пакет офісного програмного забезпечення відрізняється, тому не припускайте, що в кожному наборі будуть представлені всі програми, які ви могли мати в попередньому наборі. Тим не менш, найчастіше наступні програми включаються до певного набору програм. В інших випадках їх потрібно придбати або завантажити окремо. Цей короткий список дасть вам розуміння того, на що слід звернути увагу, а також поради та підказки, як отримати більше користі від кожної програми.

Текстовий процесор

Цей популярний тип програми є сильним конем більшості наборів офісного програмного забезпечення. Текстові процесори дозволяють користувачам писати, редагувати, структурувати або маніпулювати іншим способом інформацією, яку потім можна надрукувати або надіслати в електронному вигляді іншим.

Електронна таблиця

Цей тип програми організовує числові та текстові дані та функціонує як калькулятор. Додаткові формули можна запрограмувати в електронну таблицю для різних математичних та фінансових обчислень. Електронна таблиця також складає діаграми та графіки цих даних.

Презентація / Слайд-шоу

Ці програми надають ряд просторів для документів, які можна відображати послідовно. Використання інструмента слайд-шоу допомагає передавати ідею, незалежно від того, проектується вона на екран або упаковується для веб-браузера.

Клієнт електронної пошти, управління контактами та календарі

Ці програми отримують доступ до електронної пошти користувача та керують нею, що часто включає календар планування та систему моніторингу завдань. Інтеграція з рештою набору дозволяє, наприклад, надсилати документи безпосередньо на електронну пошту.

Управління базами даних

Це програмне забезпечення зберігає дані дуже точно та категорично, так що кожна з частин може бути постійно переставлена ​​або повідомлена. Це можна розглядати як надання індивідуальних звітів про частини даних. З цієї причини системи управління базами даних офісного пакету часто називають реляційними базами даних.

Настільний видавець

Ця програма виходить за рамки текстового процесора для редагування та виготовлення документів, пропонуючи більші можливості графічного оформлення та верстки.

Програмне забезпечення для малювання та графіки

Творці використовують програми графічного дизайну для створення візуальних зображень, використовуючи його інструменти спільно з мишею, клавіатурою або стилусом. Одна примітка: «Редактор растрових зображень» обробляє зображення відповідно до цифрового або пікселізованого підходу, тоді як «Редактор векторних зображень» маніпулює зображеннями відповідно до математичного підходу на основі координат.

Математика, редактор формул та редактор рівнянь

Ці програми, як правило, є невеликими надбудовами в такій програмі, як Word або OneNote, що дозволяє користувачам виписувати математичні формули у вигляді тексту з акцентом на передачу математичної логіки, але новіші версії також здатні обчислювати.

Особистий органайзер та програма для заміток

Ця програма, спеціально призначена для мобільного використання, дозволяє користувачеві створювати списки, перетворювати їх на відстежувані завдання та іншим чином організовано спілкуватися. Зазвичай ця програма синхронізується або вирівнюється з програмою електронної пошти користувача користувача.

Управління проектами

На відміну від особистого управління, персонального планування або управління контактами, програми управління проектами надають інструменти для організації масштабних проектів із залученням багатьох людей.

Діаграмування та мозковий штурм

Як своєрідний інструмент малювання, ця програма дозволяє користувачеві створювати лінії та фігури для передачі архітектурних схем, організаційних схем, блок-схем та інших візуальних комунікацій

PDF (мова опису принтера PostScript)

Ця програма перетворює сторінку тексту на зображення, так що читачі не можуть легко його редагувати чи маніпулювати ними. Інша функція полягала в тому, щоб запропонувати користувачам різних комп’ютерних програм можливість читати певний документ. Кожна компанія, що розробляє програмне забезпечення, упаковує свої офісні набори для продуктивності, щоб містити різні програми. Звичайно, Microsoft Office є лідером у галузі наборів продуктивності, але, будь ласка, ознайомтесь із цим повним показником наборів продуктивності, щоб знайти варіанти, які можуть підійти для ваших завдань. Для підприємців ми пропонуємо розглянути ваш бізнес-план як спосіб оцінити, які програми ви хочете мати на борту. Подібним чином досліджуйте, як доповнення до офісного пакету, прикладне програмне забезпечення, що не є набором, та корпоративне програмне забезпечення збільшують вибране вами програмне забезпечення для продуктивності.