Saltar al contenido

Топ-10 колекцій міні-ігор Nintendo Wii

15 de abril de 2021

Популярність міні-ігор на Wii була і силою, і слабкістю. Інтуїтивно зрозумілий контролер зарекомендував себе як дивовижно гнучкий інструмент для ігор «підбирай і грай» і доступний для тих, хто не торкається традиційного контролера. Але популярність цих колекцій призвела до потоку жахливих товарів, які засмутили нас усіх. І все-таки, в кращому випадку, міні-ігри пропонують чудову форму гри з низькою прихильністю, якій важко встояти. Ось 10 ігор, які роблять це правильно.

Змістовий покажчик

Спортивний курорт Wii

Nintendo
Випуск концептуальної концепції Wi-Fi MotionPlus від Nintendo – прекрасний приклад того, як демонструвати нові технології, пропонуючи широкий вибір надзвичайно веселих та добре зроблених міні-ігор, які використовували технологію MotionPlus у будь-якому сенсі . Це майже план для схеми управління наступними Легенда про Зельду: Меч до неба.

Wii Fit Plus

Wii Fit Plus

Nintendo
Хоча в основному відомий як програмне забезпечення для тренувань, вигадана версія Wii Fit відомий як Wii Fit Plus також примітний приголомшливою колекцією міні-ігор, які пропонують деякі найгеніальніші способи використання, коли-небудь створені для дошки балансу Wii. Жодна інша гра не використовувала так розумно все, на що здатна дошка. Якщо у вас Wii U, Wii Fit U переважно певним чином, але це була найкраща версія серії Wii.

Mario Party 9

Mario Party 9

Nintendo
Ця гра отримує очки просто за величезну кількість міні-ігор, які вона має. MP9 це більше партійна гра в стилі настільної гри, ніж колекція міні-ігор, але вона має багато цікавих міні-ігор, і гравці можуть ігнорувати аспект настільної гри, якщо їм подобається. Незважаючи на те, що міні-ігри по суті є частиною більшого цілого, вони все одно містять кращі міні-ігри, ніж багато ігор Wii, які не пропонують нічого іншого.

Зимові види спорту: Остаточний виклик

Зимові види спорту: Остаточний виклик

Заговорні розваги
Ця надзвичайно успішна колекція спортивних ігор на базі Олімпіади ніколи не була настільки популярною у всьому світі, як я думав, що вона повинна бути. У грі була чудова робота, створивши відчуття різних видів спорту, і мені захотілося спробувати бобслей у реальному житті, і це поняття лише не реагувало через загальну нелюбов до серйозних травм на замерзлій горі.

Final Fantasy Crystal Chronicles: The Crystal Nosači

Final Fantasy Crystal Chronicles: The Crystal Nosači

Square-Enix
Кришталеві носії представляє досить інший підхід до міні-ігор, оскільки ви граєте в історії, в якій ви постійно стикаєтесь з новими міні-іграми, а не вибираєте їх із меню. Ви рідко граєте в якусь гру двічі. У грі також є трохи бойових дій. Більшість міні-ігор не представляють особливої ​​складності, але презентація, яка включає захоплюючу історію та гарні декорації, робить ціле більше, ніж сума його частин.

Маріо і Сонік на Олімпійських іграх у Лондоні 2012 року

Маріо і Сонік на Олімпійських іграх у Лондоні 2012 року

СЕГА
Ця солідна колекція міні-ігор не наелектризує вас своїм блиском, але гра вражає тим, що подібні види спорту відчувають себе зовсім інакше. Окрім прямолінійних міні-ігор з олімпійськими видами є ще кілька розумних, орієнтованих на багато гравців фентезійних версій, які можна перевірити.

BIT.TRIP ЗАВЕРШЕНО

BIT.TRIP.RUNNER

Ігри Гаджін
BIT.TRIP ЗАВЕРШЕНО збирає шість ігор, які спочатку продавались як окремі назви WiiWare. Деякі з них, зокрема BIT.TRIP RUNNER, чи не все це міні. Поки у мене були неоднозначні почуття щодо ігор, що їх складають ЗАВЕРШЕНО, стильна презентація, що включає ретро графіку та геніальне використання музики, роблять її однією з найпомітніших колекцій міні-ігор, навіть якщо я більше втрачав захоплення, ніж втрачав задоволення.

Давайте постукаємо

Давайте постукаємо

СЕГА
Цей геніальний пакет містить чотири міні-ігри, усіма керованими натисканням на рівну поверхню, на яку покладено Wii. Натисніть, щоб змусити гонщиків бігати або космічні кораблі вистрілювати ракетами. Міні-ігри – це мікс, але я завжди захоплювався кмітливістю системи управління.

Wii Sports

Wii Sports

Nintendo
Хоча пізніше затьмарили Спортивний курорт Wii, Оригінальний Wii Sports було відкриттям, коли він прибув, і досі залишається однією з найцінніших спортивних ігор для Wii. Насправді, для багатьох негеймерів, які придбали Wii, коли він був у комплекті з цією грою, Wii Sports було все, що їм коли-небудь було потрібно; міні-гра в боулінг надихнула цілі боулінг-ліги та турніри. Це виявилося проблемою для Nintendo; як ви продаєте ігри неграючим гравцям, які вважають, що одна колекція міні-ігор – все, що їм справді потрібно? Хоча ігровий процес був вдосконалений у версії Wii U, це було вражаюче раннє використання ігор-ігор.

WarioWare: плавні рухи

WarioWare: плавні рухи

Nintendo
Як і всі ігри WarioWare, Плавні рухи насправді не є міні-ігровою колекцією, а скоріше мікро-колекція ігор, в якій гравцям пропонується виконати прості рухи протягом декількох секунд. Подумайте про це як про колекцію міні-ігор для тих, хто має ADD.