Saltar al contenido

Топ-5 масових багатокористувацьких онлайн-рольових ігор

1 de agosto de 2021

Масові багатокористувацькі онлайн-рольові ігри (MMORPG або MMO)-це саме те, що: захоплюючі ігрові чудовиська, які розважають мільйони людей і заробляють величезні гроші, поки вони це роблять. Величезні, складні та викликають звикання ці ігри дозволяють вам ненадовго жити у віртуальному світі, де ви граєте за будь -якого героя чи лиходія, якого хочете. Усі ці MMO розпочиналися як послуга передплати, але більшість із них тепер безкоштовні. Питання лише в тому, з чого ви почнете?

Змістовий покажчик

Світ Warcraft

Blizzard Entertainment
Світ Warcraft це четверта гра в WarCraft франшиза. Випущена в 2004 році, гра отримала сім великих розширень, остання з яких вийшла в 2019 році. Гра розгортається у світі Azeroth лише через кілька років після подій WarCraft III: Заморожений трон. З моменту свого виходу гра стала найпопулярнішою та підписковою MMORPG з найбільшим підписом у понад 12 мільйонів підписників. Гравці контролюють персонажа з точки зору першої або третьої особи і починають досліджувати світ, виконувати квести, взаємодіяти з іншими персонажами та боротися з усілякими монстрами з WarCraft Всесвіту. У грі є кілька різних областей або серверів, незалежних один від одного. Сфери включають режим гравця проти середовища (PvE), в якому гравці виконують квести і борються з персонажами, керованими ШІ; режим гравця проти гравця (PvP), де гравцям доводиться боротися не тільки з монстрами, а й з іншими персонажами гравців; плюс дві варіації PvE та PvP, де гравці грають за різними сценаріями.

Світ Warcraft часті оновлення та розширення допомогли зберегти його популярність, зробивши його найвідомішою MMORPG в історії. Було сім розширень, які оновлювали майже всі аспекти гри, від ігрового процесу до графіки. Розширення включають Палаючий хрестовий похід, Гнів короля -ліча, Катаклізм, Тумани Пандарії, Воєначальники Дренора, Легіон, і Битва за Азерот.

Початковий випуск: 23 листопада 2004 р
Розробник: Blizzard Entertainment
Видавець: Blizzard Entertainment
Тема: Фантастика

Війни гільдій 2

Скріншот Guild Wars 2

NCSoft
Війни гільдій 2 -це багатопользована онлайн-рольова гра на основі фантазій, розгорнута у світі Тірії. Гравці створюють персонажа на основі однієї з п’яти рас та восьми класів чи професій. У сюжетному режимі перед гравцями стоїть завдання зібрати Destiny’s Edge, групу авантюристів, які допомогли перемогти неживого старшого дракона. Війни гільдій 2 дещо унікальний тим, що сюжет змінюється на основі дій та рішень гравця. Гра отримує часті оновлення та вносить нові сюжетні елементи, нагороди, предмети, зброю тощо. Війни гільдій 2 не має традиційних розширень, таких як Світ Warcraft, а радше додає «пори року» Живі історії, з чим можна порівняти Ого розширення. Гра можна безкоштовно завантажити, але безкоштовна версія не містить стільки функціональних можливостей, скільки повний реліз.

Початковий випуск: 28 серпня 2012 р
Розробник: ArenaNet
Видавець: NC Soft
Тема: Фантастика

Зоряні війни: Стара республіка

Скріншот

LucasArts
Дія у всесвіті «Зоряних воєн» (очевидно), Зоряні війни: Стара республіка дозволяє гравцям створити персонажа та приєднатися до однієї з двох фракцій – Галактичної Республіки чи Імперії Ситхів. Гра була випущена в 2011 році і за кілька тижнів отримала величезну базу підписок. У міру того, як кількість абонентів знизилася, розробники перейшли від моделі передплати до моделі, яка безкоштовно грається. Як і більшість MMORPG, сюжет Зоряні війни: Стара республіка постійно змінюється, але це відбувається приблизно через 300 років після подій гри Зоряні війни: Лицарі Старої Республіки, який сам відбувається за тисячі років до фільмів. Існує вісім різних класів, на яких гравці можуть базувати своїх персонажів, і більше 10 ігрових видів і рас. У грі є середовища PvE та PvP, а сервери включають такі функції, як рукопашний та космічний бій, супутники, взаємодія з персонажами гравців та не гравців тощо.

Зоряні війни: Стара республіка побачила сім пакетів розширення з моменту першого запуску, в тому числі Підйом картелю Хатт, Галактичний Зоряний Винищувач, Галактичні твердині, Тінь Ревана, Лицарі занепалої імперії, Лицарі Вічного Престолу, і Напад. Кожне з розширень пропонує додатковий вміст, нові розділи, нові елементи, оновлення ігрового процесу тощо.

Початковий випуск: 20 грудня 2011 року
Розробник: BioWare
Видавець: LucasArts
Тема: Наукова фантастика, Всесвіт Зоряних воєн

The Elder Scrolls Online

Знімок екрана з Elder Scrolls Online.

Ще одна фантастична MMORPG, The Elder Scrolls Online Дія відбувається в Тамріелі, континенті, на якому завжди популярний The Elder Scrolls: Skyrim відбувається. Встановлено більш ніж за тисячу років до подій Росії Skyrim, The Elder Scrolls Online зміщує ігровий процес на багатокористувацьку увагу. Гравці можуть створювати власних персонажів і обирати з десяти різних рас. Вони також можуть обирати один із шести класів, вибір яких впливає на різні атаки, магію та пасивні навички. По мірі проходження гри вони підвищуватимуть свої вміння та навички, щоб стати сильнішими. З моменту виходу у 2014 р. The Elder Scrolls Online зросла у популярності, і з 2019 року у неї більше 13 мільйонів підписників. Її популярності сприяють три розширення: Morrowind, Summerset, і Ельсвейр, а також величезна кількість завантажуваного вмісту (DLC).

Початковий випуск: 4 квітня 2014 р
Розробник: ZeniMax Online Studios
Видавець: Bethesda Softworks
Тема: Фантастика

RuneScape

Скріншот Rift

Світи Trion
RuneScape є одним з найстаріших (і найпопулярніших) ММО. Вперше запущений у 2001 році, гра отримала ряд продовжень та оновлень. Сучасна версія гри, яку часто називають RuneScape 3 існує окремо від перезапуску випуску 2007, просто називається RuneScape старої школи. Між ними є близько 250 000 підписників та понад 2,4 мільйона гравців безкоштовної версії. Хоча ці цифри знизилися від її рекордної популярності у 2008 році, гра (і) залишається дуже активною та дуже популярною. Розташовані у величезному фентезійному світі Gielinor, гравці повинні формувати своїх персонажів та орієнтуватися у безлічі різних рас, богів та гільдій, які борються за бій та контроль. Дещо інший вигляд, ніж більшість фантастичних MMORPG, RuneScape пропонує простіший і більш легкий ігровий процес, ніж інші MMO у цьому списку. Між простотою і ностальгічним виглядом, RuneScape здається, що він протримається роками.

Початковий випуск: 4 січня 2011 року

Розробник: Jagex

Видавець: Jagex

Тема: Фантастика