Saltar al contenido

Топ-6 ігор Super Mario Bros для ПК

12 de mayo de 2021

Серія ігор Super Mario – одна з найпопулярніших серій відеоігор усіх часів. За ці роки було розроблено десятки римейків, клонів та доморощених версій, розроблених як безкоштовна програма для ПК. Ось список клонів та ремейків Super Mario, які були представлені на цьому сайті. Кожна сторінка гри містить інформацію та посилання на те, де ігри можна завантажити безкоштовно.

Змістовий покажчик

Супер Маріо 3: Маріо назавжди

Бузіольські ігри
Жанр: Платформер
Тема: Super Mario Bros
Розробник: Ігри Бузіол
Ліцензія: Безкоштовна програма
Super Mario 3 Mario Forever – це рімейк оригінальної класики Nintendo. Існує буквально десятки ремейків Super Mario, але цей легко стає одним з найкращих, які ми бачили. Acid-Play також оцінює це як один з найкращих клонів Super Mario, доступний для ПК. Super Mario 3: Mario Forever для ПК також отримав абсолютно нове оновлення в 2015 році, яке включає оновлені рівні та ігровий процес.

Галактика Маріо назавжди

Знімок екрана від Mario Galaxy

Ігри Бузіол
Жанр: Аркада
Тема: Super Mario Bros
Розробник: Бузіольські ігри
Ліцензія: Безкоштовна програма
Mario Forever Galaxy є продовженням надзвичайно популярного ремейку платформера Super Mario 3: Mario Forever від Buziol Games. У Mario Forever Galaxy Злий Боузер викрав принцесу Персик і вивів її на далеку планету. Маріо та його друзі повинні подорожувати галактиками, що борються з прихильниками Боузера, щоб врятувати її. Ігровий процес нагадує ігрову стрілянину більше, ніж гру Маріо.

Маріо Світи

Знімок екрана з Mario Worlds

Вератул
Жанр: Платформер
Тема: Super Mario Bros
Розробник: Вератул
Ліцензія: Безкоштовна програма
Mario Worlds має естетику Super Mario World та геймплей у стилі Super Mario Bros, і включає все, що ви очікуєте від гри Mario; Збір монет, бонуси, вороги і звичайно принцеса Піч. Однак є деякі недоліки, такі як відсутність можливості збереження, але в цілому гра грається дуже близько до оригінальної серії.

Super Mario Epic 2

Знімок екрану з Super Mario 2 Epic Dream Machine

Жанр: Платформа
Тема: Super Mario Bros
Розробник: Джефф Сільвер Програмне забезпечення
Ліцензія: Безкоштовна програма
Super Mario Epic 2 Dream Machine – це продовження безкоштовної назви Super Mario Epic від Jeff Silvers Software. У ньому представлено все, чого ви очікували б у грі Super Mario Brothers, що прокручується вбік. Це чудове доповнення до клонів Super Mario та безкоштовних програм, доступних в Інтернеті.

Super Mario XP

Знімок екрану з Super Mario XP

U
Жанр: Платформер
Тема: Super Mario Bros
Розробник: Невідомо
Ліцензія: Безкоштовна програма
Super Mario XP – це безкоштовний рімейк класичної платформерської гри NES Super Mario і є одним з найкращих безкоштовних рімейків / клонів Super Mario, який потрапляє на ПК. Super Mario XP має чудову графіку, усі спеціальні бонуси та стрибки, яких ви очікуєте від гри Super Mario та багато іншого. Взято деякі найкращі особливості оригінальної серії і навіть запозичено у інших платформерів, таких як Castlevania. Залежно від налаштувань, гра може відображатися у крихітному вікні на ПК.

Війна Супер Маріо

Знімок екрану з Super Mario War

U
Жанр: Платформер
Тема: Super Mario Bros
Розробник: 72 dpi
Ліцензія: Безкоштовна програма
Різне: Багатокористувацька
Super Mario War – це багатокористувацька гра, в якій до чотирьох гравців грають у матчі смерті на традиційному на вигляд екрані Маріо, щоб побачити, хто зможе тупнути якомога більше Маріосів, щоб перемогти. Гра включає твори мистецтва, звуки та музику, схожі на те, що вони вийшли прямо з класичних версій Nintendo. Окрім традиційного режиму Deathmatch, Mario Wars включає й інші режими, такі як GetTheChicken, Domination, Capture the Flag та інші. Також є редактор рівнів, який дозволяє створювати власні карти.