Skip to content

Традиційні велосипеди отримують високотехнологічні оновлення

18 de Червень de 2022

Ключові речі на винос

  • Велосипеди на педалях беруть приклади електронних велосипедів і використовують високотехнологічні гаджети.
  • Останній мотоцикл Cannondale має радар, який показує, коли наближаються автомобілі.
  • Деякі нові велосипеди пропонують бездротове електронне перемикання передач, яке усуває необхідність натискати важіль.

Не тільки електронні велосипеди стають високотехнологічними, оскільки традиційні велосипедисти з педальним приводом отримують новий асортимент гаджетів, призначених для того, щоб зробити їзду безпечнішою та легшою.

Cannondale нещодавно випустила свої новітні дорожні велосипеди Synapse для витривалості, оснащені радаром, зверненим назад, передніми та задніми фарами, які можуть блимати з зростаючою інтенсивністю, коли автомобіль наближається, а також монітором, встановленим на кермі, який показує транспортні засоби, що наближаються. «Високотехнологічні велосипеди можуть бути більш ефективними, аеродинамічними, зручними і навіть менш дорогими з точки зору виробництва, що означає дешевше для райдера», — сказав Майк Якубович, генеральний менеджер виробника велосипедів Blacksmith Cycle, в інтерв’ю tebapit. . «У більш базовому сенсі все навколо нас зосереджено на техніці: AR, цифрова інтеграція та навіть більш пов’язана екосистема, і багато з цих технологій можуть в кінцевому підсумку принести користь водієві від їзди на велосипеді».

Тримаємо вас в курсі

Нова лінійка Cannondale спирається на високотехнологічні ласощі, які можуть здатися більш домашніми на розкішному автомобілі, ніж на велосипеді. Новий Synapse Carbon має те, що Cannondale називає технологією SmartSense, системою вогнів і радарів, які активно спілкуються з водієм, велосипедом та оточенням і живляться від однієї батареї. SmartSense працює разом як єдина система, але складається з чотирьох окремих елементів: радара, що розташовано ззаду, інтелектуальних ліхтарів, акумулятора та датчика колеса, який активує всю систему.

Все це можна налаштувати за допомогою програми Cannondale. Радар постійно сканує рух, що наближається ззаду, і може сигналізувати про швидкість, відстань і кількість автомобілів за допомогою звукових і візуальних сповіщень у додатку та на світлодіодному дисплеї Varia, який постачається разом із велосипедом або сумісним головним пристроєм. «SmartSense розроблено, щоб зробити їзду по дорозі приємнішою для досвідчених райдерів, привабливішою для нових райдерів і зручнішою для всіх», – сказав у прес-релізі Девід Девайн, старший директор Cannondale Global з продуктів. «Щоб доповнити SmartSense, ми переробили відомий Cannondale Synapse, щоб він став ще більш універсальним, ніж його попередники. Результатом поєднання цих двох продуктів є безперебійне співвідношення між водієм, велосипедом і дорогою.

Гаджети в достатку

Новітні передові велосипеди оснащені технологіями так само, як і мускули. «У велосипедній індустрії так багато технологій, навіть у порівнянні з Формулою-1 та військовим використанням», – сказав Якубович. Наприклад, деякі нові велосипеди пропонують бездротове електронне перемикання передач, як-от Shimano Dual Integrated Intelligence Di2 і SRAM eTap AXS.

Ці системи позбавляються старих важелів, які дозволяють вручну перемикати передачі на велосипеді. Натомість Di2 використовує обчислювальну потужність і бездротові технології для перемикання одним натисканням кнопки. «Навіть у найекстремальніших умовах перемикання є точним і контрольованим», — пише Shimano на своєму веб-сайті. «Ви можете змінювати передачу навіть під великим навантаженням під час підйому чи прискорення».

Команда працює над розумним педальним велосипедом.

Гонщики також намагаються встановити вимірювачі потужності на основі педалей, як-от модель Garmin 3S. Вимірювачі вимірюють кількість енергії, яку гонщик виробляє, надягаючи гаджет на педаль і бездротовий зв’язок з велокомп’ютером, який дає миттєвий зворотний зв’язок.

А велосипедні рами пройшли довгий шлях від зварних сталевих або алюмінієвих моделей колишніх часів. Велосипеди вищого класу використовують технологію 3D Fitting та аеродинамічний аналіз, зазначив Якубович, щоб зробити рами, які розрізають повітря з меншим опором вітру. Досягнення в розробці та виробництві вуглецевого волокна також зробили велосипеди з вуглецевого волокна доступнішими та міцнішими, ніж будь-коли. Експерти кажуть, що майбутні технологічні досягнення, ймовірно, будуть брати приклади з автомобільного світу.

Наприклад, фарба, яка змінює колір, як-от нещодавно представлена ​​виробником автомобілів BMW, може значно полегшити налаштування вашої поїздки. «З боку виробництва адитивне виробництво (3D-друк), постійний наголос на екологічності та нейтральності вуглецю, а також офшоринг з точки зору вітчизняного виробництва – усе це побачить зміну ландшафту з точки зору того, як і де виготовляються велосипеди в найближчому майбутньому. », – сказав Якубович.