Saltar al contenido

Тіффані Яу: Надихаючі громадські молоді підприємці

17 de abril de 2021

Коли Тіффані Яу виявила, що багато її однолітків залишають район Філадельфії після коледжу, вона вирішила вступити і зробити щось, щоб допомогти їм утриматися в громаді.

Фулфіл

Яу є засновником та генеральним директором компанії Fulphil – технічної некомерційної організації, яка навчає молодих студентів соціальному підприємництву, щоб надихнути їх на більш цивільну взаємодію зі своїми місцевими громадами. Заснований у 2018 році, Fulphil керує електронною лабораторією, яка надає студентам уроки з таких важливих принципів підприємництва, як качки, дизайнерське мислення, тестування продуктів та маркетингова стратегія. «Ми хочемо надихнути нашу молодь мати впевненість у тому, що вона може змінити свої місцеві громади, де б вони не були», – сказав Яу в інтерв’ю tebapit.

Змістовий покажчик

Швидкі факти

Ім’я: Тіффані Яу
Вік: 24
Від: Південна Каліфорнія
Улюблена діяльність: читання
Ключова цитата або девіз, яким вона живе: «Спробуйте зробити вплив незалежно від того, великий чи малий щодня».

Природний перехід

На старшому курсі в Університеті Пенсільванії Яу помітила, як багато її колег виїжджали з Філадельфії. Це спонукало її запустити «Фулфіл», щоб надихнути молодь району повернутися своїм громадам через бізнес. За її словами, соціальний вплив починається в молодому віці, саме тому компанія націлена на молодих студентів. «Відчувалося, що багато студентів коледжів приїхали до Філі, здобули освіту і пішли, не віддавши нічого», – сказала вона. «Я відчуваю, що це явище трапляється, але я дуже ціную ідею повернути місце, яке ви в основному називаєте домом». До пандемії Фулфіл керував особистим програмуванням у середніх школах. Яу заявив, що перехід до навчальної програми в Інтернеті був природним, оскільки некомерційна організація вже ходила ширше розповсюджувати свій вміст.

Зараз Fulphil пропонує повністю онлайн-програму соціального підприємництва. Некомерційна організація розширила свої курси, щоб більше зосередитись на таких гострих темах, як стабільність, різноманітність та інклюзія. «Коли COVID влаштовувався, нам, безумовно, потрібно було витратити трохи часу, щоб подумати, які найдоцільніші наступні кроки», – сказав Яу. «Для нас це стало набагато більш рівномірним, ніж я відчуваю те, що відчували багато інших компаній». Фулфіл, який має чотирьох співробітників, часто отримує допомогу від студентів коледжів на волонтерських засадах. Яу працює за сумісництвом у Fulphil, працюючи стипендіатом у Venture for America – програмі стипендій для нещодавніх випускників коледжів, які хочуть стати лідерами стартапів та підприємцями, а також аналітиком венчурного капіталу в Red & Blue Ventures. Яу сказала, що їй пощастило мати таку сильну команду, яка змогла перейти на віддалену роботу.

Виклики та просування вперед

Завдяки своїм Інтернет-пропозиціям, Fulphil створив інтеграцію для вчителів для відстеження успіху учнів за допомогою своєї програми. Некомерційна організація працює безпосередньо з викладачами середніх шкіл, щоб надати свій продукт електронних лабораторій студентам, які оцінюються за 15-роздільною програмою Фулфіла, використовуючи стандарти кар’єри та технічної освіти для сьомого-12 класів. Зрештою, Яу сподівається створити технологічну компанію, яка повністю зосередиться на інтеграції Фулфіла для вчителів. Вона сказала, що зараз її найбільшим викликом є ​​отримання відгуків від студентів та викладачів щодо вдосконалення навчальної програми Фулфіла, яка, за словами Яу, стала легшою завдяки особистому програмуванню. «Все, що робить моя організація, обертається навколо цієї ідеї надання людям впевненості та здатності впливати». «З точки зору цього в Інтернеті вся наша команда розкидана скрізь, у класі немає нікого, і це якось дивно просто сидіти в Zoom для середніх шкіл», – сказала вона. «Для нас це настільки важливо, щоб ми розвивали справді міцне спілкування з нашими вчителями». Фулфіл щомісяця проводить дзвінки з викладачами та проводить з ними електронні листи та текстові повідомлення, щоб надати додаткову службу підтримки клієнтів, оскільки некомерційна організація все ще вносить корективи в онлайн-програмування. Компанія також запровадила інтернет-спільноту, щоб дозволити студентам віртуально зв’язатися та обговорити свої підприємницькі ідеї. Як азіатсько-американська жінка, Яу сказала, що вона часто почувається однією з тих небагатьох людей, які схожі на неї, коли вона перебуває в кімнаті, особисто чи за телефоном Zoom. Вона сказала, що це стало для неї проблемою, оскільки вона виросла своє підприємство. «Я докладаю максимум зусиль, щоб намагатись більше поставити себе там і запитати або зв’язатись якомога більше», – сказала вона. «Але в той же час завжди є величезне вагання лише тому, що важко відчути таке почуття впевненості». Яу сказала, що особливо пережила «викривлення» білих чоловіків, які сумніваються в її компетентності керувати її компанією. «Ми хочемо надихнути нашу молодь мати впевненість у тому, що вона може змінити свої місцеві громади, де б вони не знаходились». «Навчання навігації, що насправді лякало, але, думаю, це також допомогло мені побудувати товстішу шкіру, за що я вдячна», – сказала вона. «Але я також хотів би, щоб не було так». У найближчі два роки Яу сподівається, що Фулфіл зможе передати свою програму для 40 різних шкіл по всій країні. Зараз некомерційна організація веде бесіди, щоб досягти щонайменше 20 шкіл цього року. «Усе, що робить моя організація, обертається навколо цієї ідеї надання людям впевненості та здатності впливати», – сказав Яу. «Ми намагаємось перевизначити це, показуючи, що ви можете робити це у своїй спільноті».