Saltar al contenido

Увімкніть або вимкніть функцію Find My iPad

15 de abril de 2021

Опція Find My iPad на iPad є однією з найважливіших функцій планшета. Він може знайти iPad за допомогою GPS, а може iPad, який ховається під диваном або під подушкою. Щоб знайти зниклий пристрій, використовуйте iPhone або комп’ютер для відтворення звуку на пристрої. Find My iPad має інші функції, такі як режим втрати, і може повністю видалити iPad, якщо хтось його викраде. Якщо ви плануєте продати iPad або подарувати його другові, вимкніть функцію Find My iPad, а потім скиньте iPad до заводських налаштувань за замовчуванням. Крім того, вимкніть Find My iPad, перш ніж виконувати будь-який ремонт. Ці інструкції стосуються пристроїв під управлінням iOS 9 та новіших версій.

Змістовий покажчик

Як увімкнути та вимкнути Find My iPad

Увійдіть у налаштування iCloud, щоб увімкнути або вимкнути функцію Find My iPad.

 1. Відкрийте Налаштування додаток.

 2. В Налаштування торкніться свого імені.

  Apple ID у налаштуваннях на iPad

 3. Торкніться iCloud.

  iCloud в налаштуваннях iPad

 4. В Програми, що використовують iCloud розділу, торкніться Знайди мій iPad.

  Знайди мій iPad

 5. Увімкніть Знайди мій iPad тумблер, щоб увімкнути функцію, або вимкніть тумблер, щоб вимкнути його. Щоб функція Find My iPad працювала, потрібно ввімкнути Служби локації. В Налаштування додаток, перейдіть до Конфіденційність площі.

  Увімкніть функцію Find My iPad

 6. Увімкніть Надіслати останнє місце перемикач, щоб надіслати Apple інформацію про місцезнаходження iPad, коли заряд акумулятора низький, щоб ви могли його знайти, навіть якщо він вимкнений. Коли цю функцію вимкнено, а iPad вимкнено або не підключено до Інтернету, ви не зможете побачити місце.

Як користуватися Find My iPad

Величезною перевагою Find My iPad є те, що для його використання вам не потрібен iPad. Ось як його використовувати для відстеження відсутнього планшета:

 1. Відкрийте веб-браузер, а потім перейдіть на iCloud.com.

  Як видалити або видалити iPad віддалено

 2. Торкніться Знайдіть iPhone. Використовуйте Знайдіть iPhone щоб знайти будь-який пристрій, налаштований на Find My, включаючи настільні та портативні комп’ютери, Apple Watch, iPhone та iPad.

  Як віддалено стерти чи витерти iPad

 3. За замовчуванням Знайди мій iPad на екрані натисніть Усі пристрої випадаючої стрілки, а потім виберіть певний пристрій. Використовуючи iPad для пошуку іншого пристрою iOS, тримайте планшет у альбомному режимі, щоб список з’явився збоку на екрані.

  Як видалити iPad віддалено

 4. Екран пристрою обнуляє місце розташування цього пристрою та пропонує такі опції:

  • Відтворити звук: Відтворює звук на iPad, щоб знайти планшет, коли ви впевнені, що він знаходиться десь у межах досяжності.
  • Втрачений режим: Блокує iPad, щоб ніхто інший не міг отримати до нього доступ. Ви також можете ввести повідомлення, яке з’явиться на екрані iPad. Використовуйте цю опцію, якщо ви залишили iPad і хочете захистити його від використання. Це також повідомляє кожному, хто знайде його ваш номер телефону, адресу електронної пошти, домашню адресу або іншу контактну інформацію, щоб вони могли вам її повернути.
  • Стерти iPad: Стерти iPad, коли знаєш, що не отримаєш його назад і хочеш очистити його для безпеки. Ще однією причиною стирання iPad є його скидання, не підключаючи його до комп’ютера, наприклад, якщо він продовжує замерзати.
 5. З цього веб-сайту ви можете керувати кожним пристроєм свого Apple ID.