Skip to content

Універсальні запасні обігрівачі для автомобілів, які працюють

4 de Липень de 2021

Надійне тепло у вашому автомобілі може не вписуватися акуратно в ієрархію потреб Маслоу, але це, звичайно, приємно мати, коли ви стикаєтесь із черговим довгим, крижаним ходом, і зима, здається, розтягується на нескінченність. Проблема полягає в тому, що деякі автомобільні обігрівачі надзвичайно дорогі, щоб виправити правильний шлях, і більшість альтернативних варіантів автомобільних обігрівачів досить анемічні. Отже, що ви повинні робити, якщо ви не можете дозволити собі заплатити механіку, щоб вирвав вам всю панель, щоб замінити розбиту серцевину обігрівача, або ви їдете на старому транспортному засобі з давно застарілими компонентами і в ньому немає нових-старих запасів зір?

Немає любові до більшості альтернативних нагрівачів, але вони насправді працюють.
PLASTICBOYSTUDIO / Момент / Гетті

Універсальні нагрівачі під тире та допоміжні автомобілі

Якщо ви потрапили в одну із ситуацій, описаних вище, ви завжди можете спробувати обійтись якимсь альтернативним 12-вольтовим обігрівачем автомобіля або просто згуртуватись дуже щільно для поїздки, але це не повинно бути так. Існує широкий клас виробів, які по суті замінюють систему обігрівача, яку поставив ваш автомобіль, та не може зробити навіть найкращий обігрівач автомобіля на 12 В. Ці пристрої складаються з двох основних компонентів, як і ваша заводська система обігрівача: сердечник нагрівача та двигун вентилятора. Цей тип заміни автонагрівача працює таким чином, що він має сердечник нагрівача, який потрібно підключити до системи охолодження двигуна. Окрім сердечника нагрівача, він також має двигун вентилятора, який повинен бути підключений до електричної системи вашого автомобіля. Після встановлення цих підключень цей тип пристрою працює точно так само, як і ваш заводський обігрівач. Гаряча охолоджуюча рідина від двигуна проходить через запасний нагрівач, двигун вентилятора подає повітря через сердечник, а тепле повітря викидається в салон вашого автомобіля. Ці обігрівачі можуть повністю замінити заводську систему опалення вашого автомобіля або вантажівки, але для цього вони повинні бути підключені до системи охолодження вашого автомобіля. Якщо вас не влаштовує така робота, проконсультуйтеся з перевіреним механіком щодо вартості монтажу, перш ніж купувати один із цих агрегатів.

Найкращі варіанти нагрівачів автозапчастин

Деякі автомобільні обігрівачі, що замінюються, є приладами під приладами, які при правильному виконанні можуть виглядати майже встановленими на заводі, тоді як інші – це великі громіздкі агрегати, які технічно призначені як допоміжні обігрівачі для великих автомобілів. Ви можете використовувати будь-який тип в будь-якому транспортному засобі, але вам потрібно буде звернути увагу на розмір агрегату порівняно з наявним простором, який у вас є, на додаток до кількості тепла, яку будь-який блок здатний видавати.

Maradyne H-400012 Нагрівач для підлоги 12V Santa Fe

Запасний автонагрівач Maradyne, що замінює автомобіль.

Марадин
Теплова потужність: 12 200 БТЕ / год
Вентилятор: двошвидкісний
Швидкість потоку: 200 CFM
Поточний розіграш: 6A @ 12V Те, що нам подобається

 • Включає вбудований двигун вентилятора.
 • Пристойна швидкість потоку.

Що нам не подобається

 • Всього дві швидкості обертання вентилятора.
 • Пластиковій конструкції не вистачає довговічності.

H-400012 Santa Fe від Maradyne – це запасний автомобільний обігрівач, який містить як серцевину нагрівача, так і двигун вентилятора в одному гладкому корпусі. Це приклад нового автомобільного обігрівача, який призначений для встановлення на підлозі та не повинен виглядати недоречно, за умови, що транспортний засіб має чорні комплектуючі. Для того, щоб порівняти цей тип автомобільного обігрівача з іншими альтернативами, 1 BTU на годину приблизно дорівнює 0,29 Вт. Отже, при тепловій потужності 12 200 БТЕ на годину цей пристрій можна порівняти з нагрівачем на 3538 Вт. Це в 10 разів більше потужності будь-якого 12-вольтового нагрівача, який ви можете підключити до розетки прикурювача, і представляє значно більшу теплову віддачу, ніж будь-яка інша обігрівач, що працює від акумулятора, можна загасити.

Нагрівач Flex-a-lite 640

Нагрівач Flex-A-Lite 640 Мохаве

Flex-A-Lite
Теплова потужність: 12000 БТЕ / год
Вентилятор: тришвидкісний
Швидкість потоку: 140 CFM
Поточний розіграш: 6A @ 12V Те, що нам подобається

 • Включає вбудований двигун вентилятора.
 • Тришвидкісний вентилятор.

Що нам не подобається

 • Порівняно невеликий, але все ще занадто великий для більшості застосувань легкових автомобілів.

Mojave 640 від Flex-a-lite – ще один приклад замінного автомобільного обігрівача, який поєднує як серцевину нагрівача, так і двигун вентилятора в привабливий пакет, який не буде виглядати недоречним у багатьох автомобілях. Цей конкретний пристрій призначений для встановлення під тире та має розміри для нього, оскільки пристрій має висоту лише близько 5 дюймів. Він все ще занадто великий для деяких застосувань легкових автомобілів, але ви можете подивитися і подивитися, чи може він поміститися у вашому транспортному засобі.

Нагрівачі JEGS Hot Rod

Теплонагрівач JEGS

Висока продуктивність JEGS
Теплова потужність: 12000 – 40000 БТЕ / год
Вентилятор: тришвидкісний
Швидкість потоку: 170 – 300 CFM
Поточний розіграш: 4,9 – 11,6 А Те, що нам подобається

 • Відводить багато тепла.
 • Вбудований двигун повітродувки.
 • Тришвидкісний вентилятор.

Що нам не подобається

 • Завеликий для деяких додатків.

Нагрівачі JEGS Hot Rod можна використовувати як замінні або допоміжні обігрівачі, і вони виконують гаму від подібних за вихідними характеристиками агрегатів Maradyne та Flexalite до суттєво більша віддача тепла. Найбільший нагрівач JEGS видає 40000 BTU / годину, що означає 11600 Вт. Ваш типовий житловий обігрівач має потужність 1500 Вт, так що це осьт тепла.

Як встановити запасний обігрівач автомобіля або вантажівки

Як і слід було очікувати, встановити один із цих універсальних автомобільних обігрівачів на підлозі або під приладом не так просто, як встановити електронагрівач. Деякі електричні автомобільні обігрівачі надзвичайно прості у встановленні, як обігрівачі прикурювачів, які буквально підключаються і працюють. Підключіть їх до мережі, і вам стане тепло. Інші вимагають трохи проводки. Для того, щоб встановити один із цих справжніх блоків заміни, вам доведеться провести електропроводку, а також підключити обігрівач до системи охолодження. Це означає, що вам доведеться або дістатися до отворів у брандмауері, які використовує ваш існуючий сердечник нагрівача, або пробити нові отвори. Якщо ваша проблема полягає в тому, що сердечник нагрівача занадто трудомісткий і, отже, дорогий, щоб дістатися до вас, або вашому механіку доведеться прокласти нові отвори в брандмауері. Ретельне розташування таких отворів надзвичайно важливо, щоб не пошкодити що-небудь, і отвори потрібно правильно ізолювати, щоб уникнути попадання шкідливих випарів в салон. Після того, як ви отримаєте доступ до отворів через брандмауер, наступним кроком є ​​зачеплення системи охолодження двигуна. Ви можете використовувати наявні шланги обігрівача, які були підключені до вашої зірваної серцевини обігрівача, якщо ви обходите його, або можете зростити та зачепити шланг нагрівача, якщо ви встановлюєте один із цих блоків як допоміжний обігрівач. Якщо ваш існуючий сердечник нагрівача підключений, подумайте про його обхід. Постукування у шланг обігрівача, який веде до закладеного сердечника нагрівача, перешкоджатиме роботі замісного обігрівача. У будь-якому випадку важливо враховувати напрямок потоку через систему охолодження, щоб підключити правильні шланги до входу та виходу запасного обігрівача. Якщо нагрівач підключений до системи охолодження, вам потрібно підключити повітродувку до електричної системи вашого автомобіля. Якщо на блоці запобіжників є місце, ви можете піти цим шляхом. Якщо цього немає, то вам доведеться пропустити новий провід через брандмауер до акумулятора за допомогою вбудованого запобіжника. Вам також потрібно буде відзначити силу струму, яку повітродувка призначена для втягування та використання відповідного калібрувального дроту та запобіжника

Чи може запасний автомобільний обігрівач реально замінити заводську систему?

На відміну від більшості альтернативних варіантів автомобільних обігрівачів, продукти, подібні до тих, які ми розглядали тут, можуть абсолютно замінити заводський обігрівач, якщо ваш поганий сердечник обігрівача занадто дорогий, щоб виправити правильний шлях, або якщо ви їдете на старому транспортному засобі та маєте проблеми з пошуком сумісних деталей. Деякі блоки видають більше тепла, ніж інші, але навіть нагрівачі на нижньому кінці шкали забезпечують значно більше тепла, ніж будь-який обігрівач 12 В, який ви знайдете.