Skip to content

Усунення несправностей камер Vivitar

8 de Липень de 2021

Якщо у вас виникають проблеми з цифровою камерою Vivitar, може з’явитися повідомлення про помилку. Також можуть виникнути проблеми, коли камера не дає візуальних підказок. З повідомленням про помилку на екрані або без нього, скористайтеся цими порадами, щоб виправити камеру Vivitar. Інформація в цій статті широко застосовується до всіх цифрових фотокамер Vivitar point-and-shoot.

Причини проблем із камерами Vivitar

Деякі повідомлення про помилки, з якими ви можете зіткнутися, включають:

 • Повна помилка картки / файл не існує
 • Помилка об’єктива / Помилка E18
 • Написати захищену помилку

Ось кілька причин потенційних проблем із камерами Vivitar:

 • Якщо камера не читає карту пам’яті SD, вона може бути захищена від запису або це може бути нова карта пам’яті, яку потрібно відформатувати.
 • Якщо спалах не працює, можливо, його було вимкнено вручну через меню камери.
 • Якщо лінза не розширюється, камері може знадобитися гарне чищення, або це може бути проблемою з внутрішніми механізмами камери.
 • Якщо у вас низький заряд акумулятора камери, ви можете зіткнутися з безліччю проблем. Наприклад, якщо камера зберігає фотографію, коли потужність вичерпується, фотографія може не зберегтись або може бути пошкоджена.
 • Якщо камера робить розмиті зображення, система автофокусування камери може працювати не так швидко, як потрібно для створення чіткого зображення.
 • Якщо ви впустили камеру, вона може бути внутрішньо пошкоджена.
 • Якщо на деяких камерах не встановлено карту пам’яті, камера тимчасово зберігає фотографії у внутрішній пам’яті. Після вимкнення камери фотографії автоматично видаляються. Щоб уникнути цієї проблеми, обов’язково використовуйте карту пам’яті.

Vivitar випускає не найкращі камери, що є однією з причин, чому вони недорогі в порівнянні з іншими брендами. Тому ваша камера може бути не в змозі зробити фотографії бажаної якості.

NoDerog / Getty Images

Як виправити проблеми з камерами Vivitar

Виконайте такі дії, щоб виправити поширені проблеми з камерами Vivitar:

 1. Тримайте батареї камери зарядженими. Щоб уникнути раптових проблем, заряджайте акумулятор або регулярно замінюйте батареї AA або AAA.

 2. Зфокусуйте свої кадри. Якщо у вас виникають проблеми з фокусуванням, натисніть кнопку спуску затвора наполовину, щоб, коли це можливо, зробити попереднє фокусування на сцені. Як тільки камера досягне різкого фокусу, натисніть затвор до кінця.

 3. Перевірте налаштування спалаху. По-перше, переконайтеся, що камери немає макрос режим, який може спричинити вимкнення спалаху деякими камерами Vivitar. Потім змініть налаштування спалаху на автоматичний.

 4. Очистіть об’єктив камери. Переконайтесь, що корпус лінзи чистий, без частинок та бруду, які можуть спричинити прилипання лінзи.

 5. Вимкніть захист від запису на SD-карті. Якщо на боці картки є перемикач захисту від запису, переведіть перемикач у розблоковане положення, щоб камера могла знову писати фотографії на картку.

 6. Відформатуйте карту пам’яті. Завантажте та збережіть усі фотографії з картки на свій комп’ютер, оскільки форматування стирає всі файли на картці.

 7. Вимкніть камеру, вийміть батареї та почекайте 10 хвилин. Коли ви замінюєте акумулятор і знову вмикаєте камеру, об’єктив повинен розширюватися самостійно.

 8. Отримайте професійний ремонт своєї камери. Якщо ви спробували все вищезазначене і все ще маєте проблеми з об’єктивом та спалахом, внутрішні механізми могли вийти з ладу, що може бути дорогим ремонтом.