Saltar al contenido

Утиліта PSP для вашого ПК або Mac

15 de abril de 2021

Ви можете передавати всі види файлів на свій PSP, використовуючи лише USB-кабель, за умови, що ви знаєте, як PlayStation Portable вимагає розташування файлів на накопичувачах. Якщо у вас є багато речей, які ви хочете синхронізувати, простіше отримати якесь програмне забезпечення для обробки. Однією з переваг використання програмного забезпечення на комп’ютері для синхронізації PSP є те, що більшість службових програм можуть виконувати інші корисні завдання, наприклад, автоматичне змінення розміру фотографій або перетворення відео у формат, зручний для PSP. На жаль, Sony більше не підтримує MediaGo, офіційний додаток для управління файлами PSP, а його заміна, Sony Content Manager Assistant, сумісна лише з PlayStation Vita. Тому ваші можливості для управління файлами PSP дещо обмежені. Тим не менше, ось три програми (деякі для Windows, деякі для Mac), які синхронізуватимуть ваш PSP та виконуватимуть різноманітні завдання швидко та легко.

Змістовий покажчик

doubleTwist

Що нам подобається

 • Простий інтерфейс полегшує управління файлами.
 • Зберігайте дані з різних пристроїв в одному місці.

Що нам не подобається

 • Функція бездротової синхронізації коштує додатково.
 • Інші преміум-функції відчувають себе зайвими.

Розробник: doubleTwist
Платформа: Windows, Mac
Ціна: Безкоштовно
Синхронізує: iTunes, iPhoto, відео
Інші особливості: автоматичне перетворення для багатьох медіа-форматів

Підтримка iTunes і автоматичне перетворення файлів, безумовно, є великими плюсами, а кількість підтримуваних пристроїв вражає. Якщо ви технофіль з великою кількістю пристроїв, які хочете синхронізувати зі своїми списками відтворення музики, фотографій та відео, це може бути хорошим вибором.

SyncMate

Що нам подобається

 • Підтримує кілька операційних систем.
 • Відмінна технічна підтримка для клієнтів, які платять.

Що нам не подобається

 • Безкоштовна версія не включає підтримку між платформами.
 • Потрібні додаткові зусилля для синхронізації з пристроями, які не є Mac.

Розробник: Ельтіма
Платформа: Мак
Ціна: Безкоштовний базовий або $ 39,95 експерт
Синхронізує: iCalendar, адресна книга, iTunes, iPhoto, відео, створені користувачем папки, Entourage та нотатки, закладки Safari
Інші особливості: онлайнове резервне копіювання, автоматична синхронізація, журнал активності, плагін ToDo. Це справді більше підходить для смартфонів, ніж PSP, але користувачі, які також використовують смартфон, можуть виявити це корисним. На жаль, більшість цікавіших функцій доступні лише у (досить дорогій) версії «Експерт».

Media Go

Що нам подобається

 • Простота установки та налаштування.
 • Розроблений спеціально для управління файлами PSP.

Що нам не подобається

 • Імпорт великих бібліотек може зайняти деякий час.
 • Більше не підтримується Sony.

Розробник: Sony
Платформа: Windows
Ціна: безкоштовно
Синхронізує: Бібліотека Media Go (завантаження музики, відео, ігор)
Інші особливості: резервне копіювання гри, інтеграція PlayStation Store Якщо ви користувач ПК, це, мабуть, найпростіший вибір для синхронізації вашого PSP. Це безкоштовно і все ще має своє використання. Найбільшою перевагою Media Go перед стороннім програмним забезпеченням є, мабуть, пряме підключення до PlayStation Store – ваші завантаження автоматично додаються до вашої бібліотеки, коли ви отримуєте доступ до Store через Media Go. Хоча Media Go більше не доступний від Sony, ви все одно можете завантажити його з інших веб-сайтів та налаштувати Media Go для управління файлами PSP.