Saltar al contenido

У США почалося тестування Live Audio Rooms Facebook

9 de noviembre de 2022

Нова функція Facebook Live Audio Rooms, орієнтована на спільноту, почала тестування в США, а хостинг доступний для обмеженої кількості груп і громадських діячів. The Verge повідомляє, що функція Live Audio Rooms з’явилася в додатку Facebook для iOS, а доступ до хостингу наразі обмежений для вибраних груп і деяких музикантів, діячів ЗМІ та спортсменів. Користувачі Android і iOS зможуть приєднатися до розміщених кімнат, хоча на даний момент вони не зможуть створити власні. Ведучі можуть запросити до 50 осіб виступати в якості доповідачів у своїх кімнатах, і кількість потенційних слухачів не обмежена.

Адміністратори групи зможуть вирішувати, хто ще в групі може створити кімнату, будь то інші адміністратори, модератори чи звичайні учасники групи. Лише приватні групові аудіокомнати будуть доступні для членів групи, але є можливість для загальнодоступних аудіокомнатів, куди може потрапити кожен. Господарі аудіокомнати також зможуть зв’язати свою кімнату з певною організацією збору коштів або некомерційною організацією, додавши кнопку безпосередньо в кімнаті, на яку учасники зможуть натиснути, щоб зробити пожертву.

Facebook Live Audio Rooms

Додаткові функції Live Audio Rooms включають реакції текстового чату, сповіщення про те, коли друзі заходять до кімнати, і кнопку «підняти руку» для тих, хто хоче приєднатися до розмови. Живі субтитри також доступні, що робить стеження більш зручним для людей із вадами слуху (або в неідеальних ситуаціях прослуховування). Якщо ви використовуєте мобільний додаток Facebook на Android або iOS, ви можете перевірити, чи хтось із ваших груп зараз пробує Live Audio Rooms.