Saltar al contenido

У Google TV цього року можуть з’явитися функції Smart Home і Fitness

6 de octubre de 2022

Google прагне розширити свою платформу Google TV, додавши більше функцій і тісніше співпрацюючи з потоковими службами. У недавньому інтерв’ю Роб Карузо, директор з управління продуктами Google TV, особливо вказав на додавання до платформи можливостей розумного дому та фітнесу. Він також розповів, що працює над налагодженням відносин компанії з Netflix.

Карузо не повідомляє, які функції люди можуть очікувати на своїх пристроях Google TV, але дав огляд загального напрямку, у якому розвивається платформа. Команда прагне інтегрувати можливості розумного дому та розвивати функції відеодзвінків, як-от додавання Zoom до Google TV. За словами Карузо, фітнес – ще одна сфера, яку розробники розглядають, і вона може передбачати інтеграцію лінійки спортивних пристроїв і сервісів Google. Що стосується Netflix та інших потокових сервісів, Карузо пообіцяв покращити відносини з ними та перенести їхній контент на Google TV. Наразі Netflix не дозволяє людям додавати шоу та фільми зі своєї служби до списку перегляду Google TV, що дуже дратує людей.

Жінка і хлопчик перед телевізором

І щоб полегшити все це, Google працює над розширенням присутності своєї платформи на дисплеях по всьому світу. Карузо розповідає, що Google співпрацює з 250 партнерами щодо пристроїв, щоб додати свою послугу на більше телевізорів Android. Він заявив, що більшість активних пристроїв замість цього використовують стару платформу Android TV, яку вони сподіваються незабаром змінити. Невідомо, коли щось із цього стане реалізованим, оскільки Карузо не вказав жодних дат в інтерв’ю, але сказав, що ці функції мають вийти пізніше цього року.