Saltar al contenido

Федеральна комісія з зв’язку має прийняти коментарі громадськості щодо скасування нейтралітету мережі (знову)

3 de enero de 2023

Змістовий покажчик

Чому це важливо

FCC скасувала мережевий нейтралітет — ідею, згідно з якою Інтернет повинен дозволяти доступ до всього вмісту та програм незалежно від джерела — ще в 2017 році. Більшість людей і навіть інтернет-провайдери вважають, що це була погана ідея, яка пригнічувала відкритий Інтернет. Тепер Федеральна комісія з зв’язку неохоче дозволяє публічні коментарі на цю тему через ухвалу суду.

Ідея мережевого нейтралітету полягає в тому, що всі дані, що проходять через нього, повинні бути рівними всім іншим даним; іншими словами, ваш інтернет-провайдер не повинен мати можливість обмежити, скажімо, трафік Netflix на вашому смарт-телевізорі, оскільки Netflix не сплачує додаткової комісії вашому інтернет-провайдеру. У 2017 році FCC скасувала це поняття в ініціативі з іронічною назвою «Відновлення свободи Інтернету». FCC помилився, коли скасував нейтралітет мережі.

Поза сценою: потім Mozilla безуспішно подала до суду на FCC, але в результаті позову було винесено ухвалу суду про звернення до громадськості щодо коментарів щодо скасування. Згідно з РеєстрFCC поховав поточний запит на публічний коментар на своєму сайті оголошень під назвою «WCB шукає коментарі щодо окремих проблем, що виникають у зв’язку з рішенням Mozilla».

Так, але… Незважаючи на те, що власне FCC може не хотіти, щоб суспільству було легше озвучити це помилкове рішення, деякі в організації знаходяться на правильному боці історії. Уповноважений FCC Джессіка Розенворсел опублікувала прес-реліз із набагато більш прямою назвою: «Розенворсель про те, що FCC вимагає публічного коментаря щодо запобіжного заходу щодо нейтралітету мережі».

Що вона сказала: У ньому Rosenworcel стверджує: «FCC помилився, коли скасував мережевий нейтралітет. Це рішення поставило агентство на неправильний бік історії, американської громадськості та закону. І суди погодилися. Ось чому вони повернули до Ключові статті цього агентства про те, як скасування захисту мережевого нейтралітету вплинуло на громадську безпеку, американців з низькими доходами та інфраструктуру широкосмугового зв’язку».

Як: Щоб надіслати власний коментар щодо цієї важливої ​​проблеми, перейдіть на веб-сайт FCC для коментарів (тут інструкції у форматі PDF) і до кінця березня перегляньте матеріали 17-108.

І що: Мережевий нейтралітет зрештою впливає не лише на те, чи збільшиться ваша підписка на Netflix. Відкритий Інтернет надає кожній людині в суспільстві доступ до спілкування, інформації та публічного дискурсу. Це не лише ваше право коментувати скасування відкритого Інтернету; це ваша відповідальність.

Через: Apple Insider

Станьте розумнішими щодо мережі