Saltar al contenido

Хосе Каяссо допомагає засновникам опанувати свої презентації

15 de septiembre de 2022

Хосе Каяссо ніколи не думав, що керуватиме власною технологічною компанією. І все-таки, коли він знайшов болючу точку в спільноті стартапів, він створив для неї рішення. Каяссо є співзасновником і генеральним директором Slidebean, розробником платформи дизайну презентації для стартапів і малого бізнесу.

Каяссо запустив Slidebean у 2014 році разом із двома іншими співзасновниками. Він відповідає за нагляд за дорожньою картою компанії, стратегією та маркетинговими зусиллями щодо зростання. З моменту створення сім років тому Slidebean виріс і пропонує більше, ніж допомога у створенні PowerPoint. Компанія розробила конструктор презентації з понад сотнею шаблонів презентацій на основі штучного інтелекту. Slidebean також пропонує фінансові шаблони для компаній, щоб запускати фінансові моделі, допомагає компаніям зв’язуватися з потрібними інвесторами та пропонує послуги з розробки презентацій. «Сьогодні Slidebean допомагає засновникам просувати інвесторів. Я пережив цей досвід, прийшовши в цей світ стартапів як аутсайдер, як іноземець», — сказав Каяссо Lifewire. «Наша мета — подолати цей розрив для нових підприємців».

Змістовий покажчик

Короткі факти

  • Ім’я: Хосе Каяссо
  • Вік: 33
  • Від: Нью-Йорк
  • Випадкова насолода: Він вивчав кіно в коледжі, зокрема цифрову анімацію. «Протягом останнього десятиліття я відвернувся від того, що мене захоплювало, і тепер знову приземлився до цього».
  • Ключова цитата або девіз: «Насолоджуйся моментом. Ви повинні прийняти те, що кидає на вас життя, і просто насолоджуватися цим».

Підприємливість була несподіванкою

Каяссо має досвід роботи з 3D-анімацією та захоплюється використанням технологій для оповідання історій. Він випадково потрапив у підприємницьку діяльність після того, як у 2011 році придумав концепцію мобільної гри. Гра для iOS називалася Pota-Toss, і оскільки гра була лише на стадії ідеї, Каяссо мав лише 3D-зображення та дизайн. Каяссо наполегливо працював, щоб залучити капітал, запустивши кампанію на Kickstarter, виступивши перед сотнями інвесторів і взявши участь у нью-йоркському акселераторі DreamIt Ventures. За цей час він знайшов болючу точку в процесі створення стартапу, яка привела його до наступного підприємства. Сьогодні Slidebean допомагає засновникам залучати інвесторів. «Пройшовши через DreamIT Ventures, я наче відкрив очі на труднощі інших генеральних директорів і побачив, як багато з них борються зі своїми колодами, як і я», — сказав Каяссо. «Це допомогло мені зрозуміти, скільки ще можна дізнатися про стартапи та фандрейзинг, і дало мені ідею створити «виправлення» для презентацій стартапів. Ми побачили можливість створити цей набір інструментів, щоб допомогти стартапам на кожному кроці шляху. і запустив Slidebean у 2014 році». Викладання є важливим для Каяссо, тому Slidebean не лише пропонує інструменти, але й має канал YouTube, аудиторія якого нараховує понад 335 000 підписників. Компанія публікує контент, зосереджений на порадах для стартапів, особистому досвіді та уявленнях про те, як розвиваються лідери технологічної галузі.

Зосередження на відеоконтенті

Slidebean має різнопланову команду з 35 співробітників, які працюють у Нью-Йорку та Сан-Хосе, і компанія прагне розширити свій відділ продажів і продуктів. Будучи міноритарним генеральним директором, Каяссо сказав, що не вірить, що його колір шкіри гальмував розвиток його компанії, і навіть якщо це й могло, він не зациклювався на цьому. Cayasso більше зосереджується на створенні інклюзивного, безпечного та комфортного робочого простору. У команді Slidebean навіть є офісний пес на прізвисько Тоніта.

Співзасновник Slidebean Хосе Каяссо відпочиває перед горою на задньому плані

Найприємнішим моментом у підприємницькій кар’єрі Каяссо стало зростання присутності Slidebean на YouTube. Протягом наступного року Каяссо сказав, що йому буде цікаво зв’язатися з центрами стартапів за межами США, щоб зв’язатися з ними та створити контент YouTube. Він подорожує в деякі місця, щоб зняти короткі документальні фільми про них, щоб опублікувати їх на YouTube-каналі Slidebean. Каяссо сподівається, що новий відеоконтент сприятиме розвитку Slidebean. «Я маю досвід роботи з 3D-анімацією, яка добре втілюється в кіно, техніці, оповіді, дизайні та анімації. Я практичний творець. Я працював безпосередньо з понад 1000 клієнтами Slidebean, допомагаючи їм у написанні презентації та дизайн», – сказав Каяссо. «Я запізнився на гру YouTube, але нам все ж вдалося знайти аудиторію, яка активно переглядає наш вміст і постійно взаємодіє з ним». Хоча Slidebean в основному живиться за рахунок доходу, він залучив трохи більше 900 000 доларів венчурного капіталу. Незважаючи на певні труднощі, Cayasso робить усе в процесі зростання стартапу крок за кроком. «Мені подобається розбивати проблеми на більш дрібні та зосереджуватись на вирішенні [them] один за одним, — сказав він. Думайте про це як про математичне рівняння».