Skip to content

Хочете автомобіль високої продуктивності? Подумайте про EV

11 de Вересень de 2022

Один із найпоширеніших міфів про електромобілі (EV) полягає в тому, що вони чомусь не так добре працюють, як автомобілі з бензиновим двигуном. Ефективність — це складна тема, але в деяких ключових сферах електромобілі працюють так само добре або краще, ніж їхні аналоги, що працюють на викопному паливі. Високопродуктивні електромобілі можуть похвалитися неймовірно швидким прискоренням, досягти вражаючої максимальної швидкості та демонструвати чудову керованість. Автомобілі з бензиновим двигуном пропонують жорстку конкуренцію та виграють від понад 100 років накопичених досліджень і розробок, але це одна гонка, яка може бути напруженішою, ніж ви очікуєте.

Як електромобілі збігаються з бензиновими транспортними засобами?

Електричні та газові транспортні засоби доступні в бюджетних моделях із меншою продуктивністю, високопродуктивних моделях класу «люкс» і будь-якому іншому. На дорогах набагато більше транспортних засобів, що працюють на газі, а це означає, що існує більше моделей з низькою та високою продуктивністю, ніж електромобілів, але електромобілі мають перевагу на обох кінцях спектру. Єдина річ, яка допомагає електромобілям вигідно протистояти автомобілям з бензиновим двигуном, це те, що електродвигуни можуть забезпечити миттєвий крутний момент, який ви не можете отримати від газового двигуна, підключеного до трансмісії. Це означає, що коли ви натискаєте на педаль акселератора в електромобілі, він починає рухатися майже миттєво, тоді як транспортному засобу, що працює на газі, потрібен момент, щоб почати рух. Це пояснює, чому електромобілі демонструють таке вражаюче прискорення в реальному світі, де деякі розганяються від 0 до 60 миль на годину менш ніж за дві секунди. Найшвидші суперкари з газовим двигуном у світі можуть наблизитися до цього, але це справді дуже напружена гонка. Від цього виграє кожен електромобіль, а не лише висококласні моделі. Крім чистого прискорення, вам також потрібно враховувати максимальну швидкість, керованість та інші фактори, порівнюючи загальну продуктивність. Електромобілі не завжди виглядають так добре в цих областях, але це залежить від випадку окремо. Деякі електромобілі швидші за інші, а деякі електромобілі високого класу забезпечують чудову керованість, а інші не досягають мети, як і транспортні засоби з газовим двигуном.

Чи справді електромобілі такі ж швидкі, як бензинові?

Електромобілі дійсно мають перевагу в прискоренні, але це лише частина рівняння. Хоча найшвидші електромобілі швидші, ніж найшвидші бензинові автомобілі, прискорення та максимальна швидкість — це різні звірі. Якщо ви подивитеся на найвищі вимірювані швидкості найшвидших автомобілів у світі, автомобілі з газовим двигуном досягають максимальної швидкості понад 300 миль на годину, тоді як найшвидший серійний електромобіль досягає максимуму приблизно 200 миль на годину. Теоретично EV-гіперкари можуть зрівнятися з найшвидшими бензиновими автомобілями в світі в майбутньому, і тестові автомобілі вже досягли максимальної швидкості близько 260 миль на годину. Тим не менш, це всі швидкості, які пересічний водій навряд чи коли-небудь відчує. Коли ви дивитесь на реальну продуктивність на реальних дорогах, електромобілі пропонують краще прискорення та більш ніж достатню швидкість, щоб тримати темп.

Які електромобілі вигравали перегони?

Електромобілі не є чимось новим, і вони мають таку ж довгу історію, як і автомобілі з бензиновими двигунами. Електромобіль виграв одну з перших автомобільних гонок, що відбулися на трасі в США. За деякими даними, це була перша така гонка. У цій гонці змагалися два електромобілі проти низки автомобілів, що працюють на газі, і компанія Riker Electric Vehicle Company здобула перемогу. З тих перших перегонів понад століття тому транспортні засоби, що працюють на газу, почали домінувати на дорогах, тоді як електромобілі пішли у відносну безвісність. Через суворі правила більшості перегонів щодо того, які типи транспортних засобів можуть брати участь, порівняно небагато сучасних електромобілів конкурували з транспортними засобами, що працюють на газу. Однак було кілька винятків, і електромобілі виграли сучасні гонки проти автомобілів, що працюють на газу. У 2015 році електромобілі посіли перші два місця в необмеженому дивізіоні Pikes Peak International Hill Climb. Цей розділ дозволяє брати участь практично будь-чому, якщо транспортний засіб відповідає перевіркам безпеки, тому це одна гонка, де електромобілі можуть конкурувати з автомобілями, що працюють на газу. Автомобіль з газовим двигуном повернувся, щоб виграти наступного року, але друге та третє місця посіли електромобілі. Відтоді електромобілі продовжують конкурувати й часто також перемагають. На додаток до рідкісних випадків, коли електромобілі можуть змагатися безпосередньо з транспортними засобами, що працюють на газу, існує багато повністю електричних гоночних серій. Ці перегони протистоять електромобілям у різних конфігураціях і категоріях, що призводить до нових розробок і проривів у сфері електромоторного спорту.

Чи доступні електромобілі теж добре працюють?

Хоча продуктивність високоякісних електромобілів легко побачити, факт полягає в тому, що більш доступні електромобілі мають багато тих самих переваг. Таке ж швидке прискорення, яке дозволяє електромобілям похвалитися найнижчим 0-60 разів, доступне навіть для найскромніших доступних сімейних седанів. Наприклад, повністю електричний хетчбек Chevy Bolt розганяється від 0 до 60 миль на годину за шість секунд. Іншому подібному транспортному засобу, Chevy Bolt, що працює на газу, потрібно більше 10 секунд, щоб розігнатися від 0 до 60 миль на годину. Таким чином, хоча доступні електромобілі не відповідають таким стандартам, як дорогі електромобілі, вони все одно дуже добре протистоять аналогічним газовим транспортним засобам тієї ж категорії.

Як вибрати високопродуктивний електромобіль

Якщо вам потрібен електромобіль, який працює так само або навіть краще, ніж автомобілі з газовим двигуном у тій же категорії, вам взагалі не потрібно думати про продуктивність. Подивіться на такі речі, як пасажирський і вантажний простір, ємність і запас ходу батареї, а також максимальний рівень заряду, і зазвичай ви отримаєте автомобіль, який працює так само або краще, ніж будь-який автомобіль з газовим двигуном у тій же категорії. Якщо продуктивність є вашою головною турботою, тоді ви будете більше дивитися на високі речі, тому вам потрібно буде мати більше місця у своєму бюджеті. Якщо ви плануєте користуватися транспортним засобом як щоденний водій, а не лише використовувати його потужність, вам все одно доведеться враховувати такі речі, як ємність батареї та запас ходу, але ви також захочете звернути увагу на час розгону від 0 до 60 миль на годину, зверху швидкість та інші фактори, такі як керованість.

Майбутнє продуктивності електромобілів

Електричні транспортні засоби існують так само довго, як і транспортні засоби з газовим двигуном, але переважно вони існували в тіні. Майже весь час і гроші, витрачені на дослідження та розробки, були витрачені на транспортні засоби з газовим двигуном, і вся ця інженерна продукція демонструється в автомобілях, які ви бачите сьогодні на дорозі та гоночних треках. Із зростанням популярності електромобілів і їх дедалі більше на дорогах з кожним роком, розробки та прогрес, ймовірно, прискорюватимуться з такою ж інтенсивністю, як і високопродуктивний EV. Основна увага вже зосереджена на електромобілях у таких гонках, як Pikes Peak Unlimited Hill Climb, і багато автовиробників націлилися на ринок високопродуктивних автомобілів. Транспортні засоби, що працюють на газу, зараз перевершують електромобілі за максимальними швидкостями, але майбутні електромобілі, ймовірно, скоротять цей розрив. Наприклад, Tesla Model S досягла максимальної швидкості приблизно 260 миль на годину і деякий час лідирувала серед серійних електромобілів, доки нещодавно випущена Tesla Model S Plaid не перевищила це значення з максимальною швидкістю понад 200 миль на годину. Інші експериментальні електромобілі пішли ще далі, наприклад Rimac Nevera, з максимальною швидкістю 258 миль на годину. Оскільки ці та інші електромобілі починають завойовувати ринок високопродуктивних автомобілів, багато з цих досягнень, ймовірно, також призведуть до покращення продуктивності доступних електромобілів.