Saltar al contenido

Хто такі Стів і Алекс з Minecraft?

18 de julio de 2023

Стів і Алекс — це два скіни гравців за замовчуванням, які ви бачитимете найчастіше. Ось погляд на все, що вам може знадобитися про цих двох персонажів.

У цій статті йдеться про скіни гравців за замовчуванням. Також можна отримати нові скіни Minecraft, щоб змінити вигляд гравців.

Змістовий покажчик

Хто такі Стів і Алекс у Minecraft?

Стів і Алекс є типовими скінами гравців у Minecraft. Стів зазвичай розглядається як чоловічий персонаж, хоча спочатку творець Minecraft Нотч розробив їх як гендерно нейтральні.

Після того, як вони представили Стіва, у 2014 році пішла Алекс, яку розглядали як альтернативну та більш жіночну модель, хоча, знову ж таки, компанія не вказала стать.

У Стіва коротко підстрижене темно-каштанове волосся, темно-коричнева шкіра, темно-коричневі ніс і рот, блакитні очі та руки завширшки 4 пікселя. Натомість у Алекса довге яскраво-помаранчеве волосся, бліда світла шкіра, темно-зелені очі, рожеві губи та трохи вузькі руки шириною 3 пікселі.

Творець Minecraft офіційно не підтвердив їх стать, щоб гарантувати, що гравці не відчувають, що вони повинні відповідати будь-яким очікуванням, висунутим грою.

Які стосунки між Алексом і Стівом у Minecraft?

Оскільки Стів і Алекс — різні скіни Minecraft, у них немає стосунків. Натомість їх роль полягає в тому, щоб дозволити гравцям вибирати, ким вони хочуть керувати під час створення свого світу.

Незважаючи на це, стаття PC Gamer пише, що журнал Lego Club Magazine заявив, що Стів і Алекс зустрічаються. Додається, що вони обоє люблять будувати, тоді як Стів віддає перевагу видобутку, а Алекс любить досліджувати.

Як і стать, ніхто не підтвердив стосунки, хоча серед ентузіастів історії Minecraft є багато припущень щодо їхніх стосунків.

Алекс із Minecraft дівчина?

Хоча творець Minecraft Нотч пояснив, що в Minecraft немає статі, багато гравців вважають Стіва чоловіком, а Алекс – жінкою. Коли Нотч створив скін Алекса, він мав тонші руки, але в іншому такий самий блоковий, як і скін Стіва. Він також має довше волосся, але це не що інше, як стереотипне припущення про стать.

Як і більшість у грі, гравець має інтерпретувати речі, як він хоче, оскільки в грі не використовується гендерна мова.

Яка етнічна приналежність Стіва Minecraft?

Як і у випадку зі статтю Стіва та Алекса, ніхто не підтвердив етнічну приналежність Стіва. Хоча Стіва зазвичай описують як коричневу або чорну шкіру, його етнічна приналежність ніколи не була офіційно підтверджена на основі опису веб-сайту.

Алекс має блідий колір обличчя, але етнічна приналежність Алекса також не підтверджена. Натомість Стіва та Алекса описують як звичайних людей.

FAQ

  • Як намалювати Стіва та Алекса з Minecraft?

    Стіва та Алекса легко малювати за допомогою квадратів і прямокутників. Відвідайте чудовий посібник із малювання Стіва та Алекса на YouTube, щоб навчитися їх малювати крок за кроком.

  • Який зріст Стіва з Minecraft?

    Вважається, що зріст Стіва приблизно 6 футів і 2 дюйми або 1,875 м. У Minecraft висота Стіва становить близько 1,62 блоку.

  • Чому всі Стіви чи Алекси в Minecraft?

    Якщо всі перетворюються на Стіва чи Алекса, скіни за замовчуванням, у Minecraft, це означає, що стався збій. Несумісне програмне забезпечення може спричинити цей збій, як і несправне підключення до Інтернету, через яке гра не може завантажити свої функції.