Saltar al contenido

Цифровий близнюк може створити другого вас в Інтернеті

21 de junio de 2022

Ключові речі на винос

  • Нова соціальна мережа має на меті створити друге цифрове ви.
  • Ваш онлайн-клон призначений для виконання найбільш рутинних завдань повсякденного цифрового життя, як-от надсилання електронних листів.
  • Цифрові клони вже використовуються у всьому, від охорони здоров’я до виробництва автомобілів.

Новий стартап стверджує, що ваш цифровий близнюк незабаром може допомогти вам у справі. Соціальна мережа, яка називається dduplicata, нібито дає вам друге цифрове «я», доповнене штучним інтелектом. Онлайн-клон призначений для виконання найбільш рутинних завдань повсякденного цифрового життя, як-от надсилання електронних листів. Це частина зростаючого руху щодо створення метавсесвіту або мережі 3D віртуальних світів, зосереджених на соціальних зв’язках.

«Я вважаю, що важливість цифрових клонів буде зростати, коли люди почнуть розуміти, як вони вписуються у власне життя та роботу», – сказав Люк Томпсон, головний виконавчий директор компанії з візуальних ефектів ActionVFX, в інтерв’ю tebapit. «Не все стосується відеоігор. Насправді, я працював у віртуальній реальності вже більше року».

Змістовий покажчик

Ви і Ви

Сервіс dduplicata все ще знаходиться в бета-версії, але у нього є амбітні плани, навіть якщо вони нечіткі. «Оскільки цифрове «я» кожного користувача є штучним інтелектом, створеним за його власним образом, він, природно, продовжуватиме жити у кіберпросторі/метавсесвіті після фізичної смерті користувача», – написав Енріке Хорхе, генеральний директор ETER9, у електронному листі tebapit. «Таким чином кожен користувач dduplicata може стати фактично безсмертним і вічно житиме в Метавсесвіті/кіберпросторі». «Я вважаю, що важливість цифрових клонів буде зростати, оскільки люди почнуть розуміти, як вони вписуються у своє життя та роботу». Томпсон сказав, що його цифрова версія вже інтегрована в його повсякденне життя.

Він використовує інструменти для зустрічей віртуальної реальності, такі як ImmersedVR і Horizon Workrooms, для віддалених зустрічей. Оскільки все більше людей впроваджують технологію віртуальних зустрічей, він сказав, що буде більша потреба в тому, щоб користувачі були належним чином представлені в цих цифрових середовищах. І рішенням можуть стати цифрові клони. «Одна справа мати зображення себе у мультфільмі з низькою роздільною здатністю, але інша – мати фотореалістичну версію, яка правильно представляє себе», – сказав Томпсон.

Створення автомобілів у VR

Якщо ваш онлайн-копій здається далеким, концепція цифрових близнюків/копій може мати більше застосування в реальному світі. Ігрова платформа Unity підтримує 3D-контент, наприклад Удар Saber, і виробник автомобілів Hyundai сподівається використовувати це програмне забезпечення для покращення розумного виробництва та технології автономного водіння. Hyundai нещодавно оголосила про плани використовувати Unity для створення Meta-Factory, цифрового близнюка фактичного заводу, який підтримується платформою метавсесвіту. Meta-Factory дозволить Hyundai випробувати завод у віртуальному режимі, щоб розрахувати оптимізовану роботу заводу та дозволити керівникам заводів вирішувати проблеми без фізичного відвідування заводу.

«Цифрові близнюки в режимі реального часу назавжди змінять те, як ми живемо, працюємо, робимо покупки та позитивно вплинумо на нашу планету, представляючи важливий компонент того, що часто називають метавсесвітом», — сказав Джон Річічіелло, генеральний директор Unity. випуск новин. «Бачення Hyundai майбутнього, включаючи цифровий двійник виробничих операцій, є значним технологічним кроком вперед у виробництві з необмеженим потенціалом у його ефективності». Такі компанії, як Chevron, використовують цифрові двійники для швидшого прогнозування проблем з обслуговуванням, а Unilever використовує цифровий двійник на платформі Azure IoT для аналізу та точного налаштування заводських операцій, таких як температура та час виробничого циклу.

Цифрові близнюки часто використовуються в плануванні комерційної нерухомості та об’єктів, сказав Метт Райт, інтернет-експерт з Valence, в інтерв’ю tebapit. «Уявіть собі великий корпоративний кампус, який перетворився на величезного цифрового близнюка, який поширюється на інші кампуси та фізичні місця», – додав Райт. «Що, якщо цей цифровий близнюк використовує машинне навчання для оптимізації таких речей, як трафік, комунальні послуги та погода?»

Ідентичні чоловіки розмовляють

Лікарі також починають використовувати цифрових близнюків пацієнтів. Деякі медичні пристрої тепер мають можливість створювати цифрові копії певних органів або станів, щоб лікарі могли краще лікувати їх, сказав у інтерв’ю tebapit Девід Телбі, засновник John Snow Labs. «Наприклад, створення цифрового клону серця пацієнта дає можливість лікарю наблизити, точно побачити, що відбувається — чи є рубці від попередніх операцій чи аномалія, яку потрібно додатково перевірити — і прийняти кращі рішення перед операцією, а не під час», – сказав він. Це може означати різницю між 5- або 10-годинною операцією та цілою різницею в результатах пацієнтів».