Saltar al contenido

Ціна на аудіо Google Nest, дата випуску, характеристики та новини

31 de mayo de 2021

Nest Audio є спадкоємцем оригінального Google Home з 2016 року. Це не найбільший або найменший розумний динамік у лінійці Google, ані найдорожчий чи найменш дешевий, проте він пропонує деякі вдосконалені функції та оновлене обладнання.

Змістовий покажчик

Коли вийде аудіо Google Nest Audio?

Nest Audio був анонсований 30 вересня 2020 року. Він з’явився в магазинах Google та інших магазинах США, Канади та Індії 5 жовтня. Target, Best Buy та інші магазини в 21 країні почали пропонувати розумну колонку з жовтня 15.

Ціна аудіо Google Nest

Nest Audio коштує в США 99,99 доларів, що на 30 доларів менше, ніж оригінальний Google Home, коли він вперше вийшов, і така ж ціна, як у деяких конкуруючих колонок, таких як Apple HomePod mini.

Останні аудіоновини Google Nest

Перевірте наш розумний домашній центр, щоб побачити все, що ми маємо на розумних домашніх пристроях.

Аудіо функції Google Nest

У порівнянні з оригінальним Google Home, Nest Audio легше слухати. Мало того, що він на 75% голосніший з низькими частотами, який, як повідомляється, на 50% сильніший, він також автоматично адаптується, використовуючи функцію, яку Google називає Media EQ, до того, що ви слухаєте. Подібним є Ambient IQ, який регулює гучність Nest Audio у відповідь на інші звуки в кімнаті. Якщо ви запускаєте вакуум під час прослуховування аудіокниги, звук автоматично збільшиться, щоб ви все ще могли його почути. Клієнти США також можуть насолоджуватися швидшими відповідями Google Асистента, ніж оригінальний Google Home, оскільки деякі обчислювальні потужності асистента можуть виконуватися повністю в автономному режимі на самому пристрої. За даними Google, Nest Audio вивчає ваші найпоширеніші музичні команди та реагує у два рази швидше, ніж оригінальний Google Home.

Список функцій великий, але деякі основні моменти включають прослуховування музики та подкастів, прослуховування прогнозу погоди, керування іншими розумними домашніми пристроями, створення списку покупок, пошук рецептів в Інтернеті та використання Nest Aware для виявлення речей навколо вашого будинку, як розбиті скло або димову сигналізацію.

Аудіо специфікації та обладнання Google Nest

Nest Audio поставляється в п’яти кольорах, а тканина, корпус, підніжка та кілька інших деталей складаються з 70% переробленого пластику. Порівняно з оригінальною версією Google Home, Google Nest Audio оновлено до версії Bluetooth 5.0 з версії 4.1, перевищує дюйм і важить більше, ніж удвічі, має трохи коротший кабель живлення, відсутність 3,5-мм аудіороз’єму та додатковий мікрофон.

Акустичні характеристики Nest
Розміри Висота: 6,89 дюйма / ширина: 4,89 дюйма / глибина: 3,07 дюйма
Кольори Крейда, Вугілля, Шавлія, Пісок, Небо
Підключення 802.11b / g / n / ac Wi-Fi / Bluetooth 5.0 / Chromecast
Живлення та порти 30 Вт, зовнішній адаптер 24 В / роз’єм живлення постійного струму
Звук 75-мм НЧ-динамік і 19-мм високочастотний динамік / 3 мікрофони далекого поля / 2-ступінчастий вимикач мікрофона
Технологія Google Assistant / Voice Match
Датчики Ємнісне сенсорне управління / 3 мікрофони в далекому полі
Процесор Чотириядерний A53 1,8 ГГц / високопродуктивний апаратний двигун ML
Підтримка ОС Android / iOS