Saltar al contenido

Ціна Amazon Luna, дата випуску, характеристики, ігри, новини та чутки

11 de junio de 2023

Amazon Luna — це хмарна ігрова служба, у якій ви сплачуєте щомісячну плату за доступ до великої бібліотеки ігор замість того, щоб купувати окремі ігри. Ви можете грати на ПК з Windows, Mac або Fire TV, а також грати на iPhone та iPad за допомогою браузера Safari.

Змістовий покажчик

Коли було випущено Amazon Luna?

Amazon Luna став доступним для користувачів у континентальній частині США 1 березня 2022 року. Разом із запуском відбулася прем’єра трьох нових каналів. Prime Gaming пропонує добірку ігор, яка змінюється щомісяця. Retro Channel пропонує класичні ігри за щомісячну плату. Канал Jackbox Games включає всі партійні пакети від творців Ти не знаєш Джека серія дрібниць; додаткові ігри включають Quiplash, тягнучеі Trivia Murder Party. Канал Jackbox також доступний за щомісячну плату.

Ціни Amazon Luna

Учасники Amazon Prime можуть грати в деякі ігри на Luna безкоштовно, але послуга Luna+ обійдеться вам у 9,99 доларів США на місяць як поточна підписка, окрема від звичайної підписки на обліковий запис Amazon. Оскільки це хмарна ігрова служба, а не консоль, немає пов’язаних витрат на обладнання. Ви використовуєте його через наявний комп’ютер, телефон або інший сумісний пристрій. Ціна раннього доступу може зрости, коли Luna буде випущена для широкого загалу. Окрім базової ціни підписки, ви можете очікувати ряд доповнень, які приносять додаткові ігри за додаткову щомісячну плату. Сімейний канал коштує 5,99 доларів на місяць. Кожен з каналів Retro та Jackbox Games коштує 4,99 доларів на місяць, тоді як варіант Ubisoft+ коштує 17,99 доларів США.

Останні новини про Amazon Luna

Ви можете отримати більше ігрових новин від Lifewire на всілякі теми, включаючи плани Amazon щодо інших продуктів. Ось деякі з останніх історій за участю Amazon Luna.

Як працює Amazon Luna?

Luna — це хмарна ігрова служба, що означає, що вона запускає ігри на хмарній архітектурі Amazon і передає відео та аудіо на ваш локальний пристрій. Ваш контролер надсилає вхідні дані в хмару через Інтернет, що дає змогу дистанційно керувати грою. Щоб використовувати Luna, вам потрібен сумісний пристрій, наприклад комп’ютер або телефон, і високошвидкісне підключення до Інтернету. Немає консолі Luna, про яку можна говорити, але ви можете скористатися послугою через Fire TV, якщо хочете дотримуватися обладнання Amazon. Luna — це послуга за передплатою, тому за користування нею потрібно платити щомісячну плату. Це дуже схоже на Netflix для ігор, оскільки ви платите за підписку, щоб транслювати бібліотеку ігор замість того, щоб купувати окремі ігри. Оскільки Luna базується на хмарі, ви можете вільно перемикатися між грою на телефоні, комп’ютері, Fire TV та інших пристроях, не втрачаючи прогресу. Ваш прогрес гри зберігається в хмарі, і ви навіть можете перемикати пристрої в режимі реального часу під час гри, якщо, наприклад, комусь потрібен телевізор, і вам потрібно перейти до гри на телефоні.

Особливості Amazon Luna

Окрім базової можливості грати в ігри з хмари в середовищі, схожому на Netflix, очікується, що Amazon Luna підтримуватиме такі функції:

 • Ігри 4K UHD
 • Телевізор HDR
 • Потік на два пристрої одночасно
 • Плавний перехід між пристроями
 • Багатокористувацький онлайн
 • Локальний кооператив (до чотирьох контролерів)

Гра в Amazon Luna на ноутбуці.

Де можна грати: обладнання, сумісне з Amazon Luna

Amazon Luna — це хмарна ігрова служба, тому вона працює з різноманітним апаратним забезпеченням і не має суворих вимог до специфікацій, які ви, можливо, звикли бачити в комп’ютерних іграх. Він розроблений для роботи практично з будь-яким обладнанням, яке здатне передавати потокове відео, хоча під час запуску буде встановлено кілька основних вимог. Ось що вам потрібно для гри через додаток Luna:

 • ПК (потрібна Windows 10 з підтримкою DirectX 11)
 • Mac (OSX 10.13+)
 • Пристрої Fire TV (Fire TV Stick Lite, Fire TV Stick 2-го покоління та новіші, Fire TV Stick 4K, Fire TV 3-го покоління або новіші, Fire TV Cube, Toshiba Fire TV Edition, Insignia Fire TV Edition)
 • Chromebook
 • Fire Tablets (2019 Fire 7, 2018/2020 Fire HD 8, 2019/2021 Fire HD 10)

Крім того, ви можете грати в Luna через такі веб-браузери:

 • Веб-браузер Chrome (версія 83+) для ПК, Mac або Chromebook
 • Веб-браузер Safari (iOS14) для iPhone та iPad

Телефони, планшети та інші пристрої Android не підтримуються під час раннього доступу, а також не очікується, що вони працюватимуть під час запуску. Проте, за чутками, згодом ви зможете використовувати Luna з більшістю телефонів Android та багатьма іншими пристроями.

Основні характеристики та вимоги Amazon Luna
Графіка 1080p (вибір заголовків у 4K)
Частота кадрів До 60 FPS
Одночасні потоки Грайте в ігри на двох пристроях одночасно
Сумісне обладнання
 • ПК (потрібна Windows 10 з підтримкою DirectX 11)
 • Mac (OSX 10.13+)
 • Пристрої FireTV (Fire TV Stick 2-го покоління, Fire TV Stick 4K або Fire TV Cube 2-го покоління)
Мінімальна швидкість завантаження 10 Мбіт/с
Рекомендована швидкість завантаження 35 Мбіт/с
Використання даних 10 ГБ/год (1080p)
Сумісність контролера Контролер Luna, контролер Xbox One, контролер PS4, миша та клавіатура

Ігри Amazon Luna

На Luna ви знайдете ігри від більшості ваших улюблених розробників і видавців, а також ігри від власних ігрових студій Amazon. Більшість із цих ігор працюють у роздільній здатності 1080p зі швидкістю 60 кадрів/с, а деякі — у повній роздільній здатності 4K UHD.

Скріншот ігор Luna.

Ось деякі з ігор, у які можна грати на Luna:

 • КОНТРОЛЬ
 • Райм
 • АБЗУ
 • Закривавлений
 • люміни
 • WonderBoy
 • Лікарня Two Point
 • Sonic Mania Plus
 • Юка-Лейлі і неможливе лігво
 • Обитель зла 7
 • Сплеск 2
 • Іконоборці
 • Сітка

Подивіться на деякі ігри Amazon Luna в дії.

Вам потрібен канал Ubisoft?

Можливо ні. Luna функціонуватиме як базовий сервіс, який пропонує купу ігор, у які ви можете грати, поки ви залишитеся підписаним, але він також матиме додаткові канали, які приносять новий вміст. Це буде працювати так само, як Amazon Prime Video, який надає купу безкоштовних фільмів і телешоу, а також можливість додавати преміальні канали, такі як HBO та Showtime. Канал Ubisoft є першим преміальним каналом Luna, і він додає купу старих улюблених, а також щоденний доступ до абсолютно нових ігор Ubisoft. Серед доступних ігор Ubisoft:

 • Assassin’s Creed: Valhalla
 • Безсмертні Fenyx Rising
 • Far Cry 6

Якщо ви фанат ігор Ubisoft і хочете грати в нові ігри, щойно вони стануть доступними, тоді канал Ubisoft — це чудовий спосіб отримати доступ до ігор, які вас цікавлять. Якщо ви ні, то можете сміливо ігнорувати цього доповнення та просто використовуйте базову службу Luna.

Контролер Amazon Luna

Якщо ви фанат контролера Nintendo Switch Pro або контролера Xbox One, ви знайдете багато цікавого в контролері Luna. Він має той самий базовий форм-фактор, що й ці контролери, і той самий макет, із розташованими в шаховому порядку аналоговими стиками, d-pad, чотирма кнопками на лицьовій стороні, двома тригерами та двома кнопками на плечі. Рукоятки злегка текстуровані для зручності під час тривалих ігрових сесій, і насправді вбудована функція Alexa.

Контролер Amazon Luna.

Крім Alexa, цей контролер також має ще один секрет, прихований під капотом. Замість підключення до вашого пристрою та маршрутизації через нього до хмарних серверів, він підключається безпосередньо через Інтернет до хмарних серверів. Включення функції Cloud Direct із низькою затримкою є основною причиною придбання контролера Luna, якщо у вас уже є сумісний з Bluetooth контролер Xbox One, Switch або PS4. Хоча ви можете використовувати з Luna будь-який контролер із підтримкою Bluetooth, усі вони створюватимуть додаткову затримку через те, що їм потрібно передати ваші вхідні дані через Bluetooth, перш ніж ваш комп’ютер, планшет, телефон або Fire TV зможуть передати ці вхідні дані на хмара.

Інтеграція Amazon Luna Twitch

Оскільки Amazon володіє Twitch, не дивно, що Luna має вбудовану інтеграцію Twitch. Під час раннього доступу та під час запуску ви зможете дивитися трансляції Twitch безпосередньо через Luna. Якщо ви бачите щось, що вам подобається, і замість цього хочете зіграти, ви можете перейти безпосередньо від перегляду трансляції гри до гри в цю гру, якщо вона доступна в сервісі.