Saltar al contenido

Ціна Xbox Series S, дата випуску, характеристики, ігри та новини

19 de abril de 2021

Xbox Series S від Microsoft є супутниковою консоллю для більш потужного Xbox Series X. Зарахований як найменший Xbox за всю історію, він грає лише в завантажені ігри і не підтримує ігри 4K. Тим не менше, він має досить чудовий удар.

Змістовий покажчик

Коли вийшов Xbox Series S?

Xbox Series S вийшов 10 листопада 2020 року.

Xbox Series S Ціна

Корпорація Майкрософт надає серію S двома різними способами: ви можете придбати її окремо за платні 299 доларів, або ж можете поєднати з Xbox All Access. Якщо ви вирішите розшарувати, це коштуватиме вам 24,99 доларів на місяць протягом двох років. Це дає вам консоль плюс 24 місяці Xbox Game Pass Ultimate.

Останні новини про Xbox Series S

Ви можете отримати більше ігрових новин від tebapit про Xbox Series S, інші системи, ігри та безліч інших пов’язаних тем. Ось декілька останніх історій, що стосуються Xbox Series S.

Особливості Xbox Series S

Xbox Series S у розгорнутому вигляді, щоб показати всі компоненти.

Консоль поставляється тільки в білому кольорі та включає бездротовий контролер. Якщо має такий самий процесор, як Xbox Series X, з трьома основними відмінностями: трохи повільніший графічний процесор, менше пам’яті та відсутність дисковода. Це призводить до того, що Series S фокусується на частоті кадрів над роздільною здатністю, саме цього, на думку Microsoft, хочуть більші її клієнти. Незважаючи на те, що графічний процесор не такий швидкий у Series S, як у Series X, він все одно в чотири рази швидший, ніж Xbox One. Ви можете масштабувати ігри для 4k на телевізорах, і є повна апаратна підтримка графіки, включаючи трасування променів, сітчасті шейдери та затінення зі змінною швидкістю. Основна відмінність між Xbox Series X і Xbox Series S полягає в роздільній здатності.

Характеристики та обладнання Xbox Series S

XBox Series S – це повністю цифрова ігрова консоль, що працює на 8-ядерному процесорі AMD Zen 2. Він забезпечує більш ніж в 40 разів пропускну здатність вводу-виводу Xbox One для швидшого завантаження, стабільнішої частоти кадрів та швидкого відновлення для кількох заголовків.

<colgroup » span=»1″> <colgroup » span=»1″>

Серія Xbox X – з першого погляду
Частота кадрів 1440P зі швидкістю до 120 кадрів в секунду
Оптичний привід Жоден. Тільки цифровий.
Система на чіпі Спеціальний 7-нм розширений SoC
Розширюване сховище Картка розширення на 1 ТБ
Внутрішня пам’ять 512 ГБ SSD
Інтерфейс пам’яті 10 ГБ GDDR6
Пропускна здатність пам’яті 8 ГБ @ 224 ГБ / с або 2 ГБ 56 ГБ / с
IO пропускна здатність (необроблений) 4,8 ГБ / с, (нестиснутий) 2,4 ГБ / с
ЦП 8-ядерний процесор AMD Zen 2 на частоті 3,6 ГГц / 3,6 ГГц із підтримкою SMT
Графічний процесор 4 TFLOPS
Архітектура графічного процесора Графічний процесор AMD RDNA 2 20 КУ при 1,565 ГГц

На задній панелі Xbox Series S показано сховище та інші порти.

Задня частина консолі Xbox Series S.
Джеремі Лаукконнен

Ігри Xbox Series S та зворотна сумісність

Microsoft пропонує «тисячі» цифрових ігор Xbox One та Xbox 360 для використання в серії S. Це означає, що коли ви бачите гру в цифровому магазині для оригінального Xbox, Xbox 360 або Xbox One, ви можете грати це на Xbox Series S. Однак деякі вдосконалення, знайдені на інших консолях, можуть бути недоступні в Series S. Наприклад, хоча ви можете грати в деякі ігри у форматі 4K на Xbox One X, обмеження системної пам’яті Series S можуть обмежити той самий досвід, хоча ви можете грати в одну і ту ж гру на обох консолях. Однак переважна більшість ігор Xbox сумісні з Xbox Series X і S. Більшість ігрових аксесуарів Xbox One також сумісні.

Бездротовий контролер

Контролер Xbox Series S з обох сторін.

Контролер Xbox був перероблений кількома ключовими способами. Нова технологія між консоллю та телевізійним з’єднанням HDMI частіше передає інформацію між ними, що зменшує час і робить ігровий процес більш чуйним. Тепер він підходить для більш широкого діапазону розмірів рук і включає закруглені бампери, тактильний візерунок крапок на спускових гачках і бамперах, ретельно виліплені рукоятки та новий D-pad. D-pad тепер має трохи глибший посуд для великого пальця, а кути налаштовані по-різному, так що ви можете використовувати D-pad з мінімальними рухами. Контролер також розроблений для перехресної сумісності між Xbox Series X та Xbox One, а також ПК, Android та iOS. Він запам’ятовує кілька пристроїв, тому перемикання легко зробити. Один цікавий кивок сучасності – кнопка Поділитися. За його допомогою геймери можуть легко захоплювати знімки екрана або записувати відео, щоб ділитися з іншими.