Saltar al contenido

Ціна Xbox Series X, дата випуску, характеристики, ігри та новини

25 de abril de 2021

Xbox Series X є наступником відеоігрової консолі Xbox One від Microsoft. Серія X – це абсолютно нова консоль з ексклюзивною бібліотекою ігор, яка не працюватиме на старих консолях (але не хвилюйтеся, натомість є багато ігор, які можна грати).

Змістовий покажчик

Коли вийшов Xbox Series X?

Xbox Series X стала доступною у всьому світі 10 листопада 2020 року. Цього ж дня вийшла її консоль Xbox Series S. Серія X швидко завантажується із справді зоряною графікою. Ми протестували це і були вражені ним у порівнянні з PS5.

Ціни на серію Xbox

Ціна Xbox Series X становить 499 доларів. Хоча стільки коштуватиме відверта покупка системи, це не ваш єдиний варіант. На додаток до стандартної ціни в $ 499 для прямого придбання Xbox Series X, Microsoft також пропонує пакетну угоду з Xbox Game Pass Ultimate та EA Play. За цією угодою кваліфіковані покупці отримають Xbox Series X, Xbox Game Pass Ultimate та EA Play за щомісячну плату в розмірі 34,99 доларів на місяць. Ця угода буде укладена з дворічним контрактом, і ви будете власником консолі, якщо виконаєте всі платежі. Геймери, які придбали свій Xbox One через Xbox All Access і все ще здійснюють платежі, можуть мати можливість продати свій Xbox One на Xbox Series X або Xbox Series S та скористатися новою угодою.

Останні новини про Xbox Series X

Ви можете отримати більше ігрових новин від tebapit про Xbox Series X, інші системи, ігри та безліч інших пов’язаних тем. Ось декілька останніх історій, що стосуються серії Xbox X / S.

Особливості Xbox Series X

На додаток до основ, таких як локальні та онлайн-ігри, Xbox Series X підтримує такі функції:

  • Ігри 4K UHD
  • HDR-телевізор
  • Gamepass Ultimate, включаючи EA Play
  • UHD-програвач Blu-ray
  • Інтернет-магазин з іграми та фільмами
  • Зворотна сумісність із Xbox, Xbox 360 та Xbox One
  • Різні потокові програми
  • Тактильні показники над портами

Gamepass Ultimate – одна з ключових особливостей Microsoft для Xbox Series X і Xbox Series S. Ця послуга передплати забезпечує доступ до понад 100 ігор, і ви можете грати на консолі Xbox, ПК з Windows 10 або навіть транслювати на свій телефон.

Характеристики та обладнання Xbox Series X

Xbox Series X – це потужна ігрова установка з вражаючим обладнанням. Він оснащений 1 ТБ твердотільним диском NVME, що навіть швидше, ніж стандартні твердотільні накопичувачі, які використовують стандартне з’єднання SATA. Це не зовсім найяскравіша технологія, але різниця між часом завантаження між стандартним жорстким диском та твердотільним диском NVME схожа на ніч і день. На додаток до блискавично швидкого твердотільного накопичувача NVME, Xbox Series X також підтримує картки розширення, що легко замінюються, на 1 ТБ та зовнішні накопичувачі USB 3.2, тому вам не доведеться жертвувати ємністю для швидкості. Що стосується обчислювальної потужності та графіки, Series X – це звір. Він підтримує справжні ігри 4K, з потенціалом 8K у майбутньому, до 120 кадрів в секунду та 12 терафлопс потужності в графічному процесорі, здатному відстежувати промені.

Технічні характеристики Xbox Series X
Графіка Підтримка 8K, 4K @ 60 кадрів в секунду, користувальницький графічний процесор Navi RDNA 2, який підтримує трасування променів
Частота кадрів До 120 кадрів в секунду
Оптичний привід Привід Blu-Ray 4K UHD
Зовнішнє сховище Підтримка накопичувачів USB 3.2
Розширюване сховище Картка розширення на 1 ТБ
Внутрішня пам’ять 1 ТБ спеціальний твердотільний диск NVME
Пам’ять 16 ГБ GDDR6 з шиною 320 Мб
Пропускна здатність пам’яті 10 ГБ при 560 ГБ / с, 6 ГБ при 336 ГБ / с
IO пропускна здатність 2,4 ГБ / с (необроблений), 4,8 ГБ / с (стислий)
ЦП Спеціальний процесор AMD Zen 2, 8x ядер при 3,8 ГГц (3,66 ГГц з SMT)
Графічний процесор 12 TFLOPS, 52 КУ при 1,825 ГГц
Архітектура графічного процесора Спеціальний графічний процесор RDNA 2

Ігри Xbox Series X та зворотна сумісність

Видавці Microsoft та сторонніх видавців планують випустити деякі ігри як для Xbox Series X, так і для Xbox One під час переходу на наступне покоління, причому ігри Xbox Series X забезпечують більш плавну гру, коротший час завантаження та кращу графіку. Однак багато ігор є ексклюзивними для Xbox Series X / S. Це відео – цікавий погляд на деякі розширені ігри Xbox Series X.

Microsoft доклала всіх зусиль щодо зворотної сумісності з кожною із своїх консолей, і Xbox Series X нічим не відрізняється. Консоль підтримує зворотну сумісність для всіх трьох попередніх поколінь консолей: Xbox, Xbox 360 та Xbox One. Крім того, нова консоль підтримує кожну гру Xbox One, і ви навіть можете грати в ігри Xbox One, які встановлені на зовнішньому жорсткому диску, відразу ж після заміни диска з Xbox One на Xbox Series X. Якщо ви хочете відтворити свій фізичний Для ігрових дисків Xbox One або Xbox 360 вам знадобиться Xbox Series X. Безпровідний Xbox Series S не зможе відтворювати ігрові диски, хоча він буде сумісний із завантаженими іграми Xbox One. Xbox Series X підтримує багатокористувацькі ігри між поколіннями. Це означає, що ви можете грати в ігри на зразок Halo Infinite зі своїми друзями, навіть якщо ви перейшли на Xbox Series X, поки вони все ще використовують Xbox One.

Контролер серії Xbox

Крупним планом контролера серії Xbox X.

Якщо ви знайомі з контролером Xbox One та One S, тоді контролер Xbox Series X не викине жодних кривих. Контролер надзвичайно схожий на свого попередника, аж до використання легко замінюваних батарей типу АА замість акумуляторної батареї або постійно встановленої батареї. Найбільша відмінність полягає у включенні спеціальної кнопки Share, призначеної для захоплення відеокліпів та знімків екрана. Іншою помітною відмінністю є перероблений d-pad Xbox Series X. Сама поверхня майданчика є куполоподібною та кутовою, як контролер Xbox One Elite, але також трохи менша та має дещо інші криві для покращення ергономіки, на думку Microsoft. Оскільки відмінності настільки незначні, ви можете фактично використовувати свої контролери Xbox One із Xbox Series X та свій контролер Xbox Series X із Xbox One. Контролер Xbox Series X також дуже простий у використанні з Windows 10.