Saltar al contenido

Ці пристрої також не мають вимикача

17 de abril de 2021

Ключові винос

  • Пристрої Apple мають найбільш заплутані перемикачі живлення за всю історію.
  • Деякі пристрої ви ніколи не хочете вимикати.
  • Великобританія має найбільш параноїчні штепсельні вилки за всю історію.

Яблуко

У AirPods Pro Max немає кнопки ввімкнення / вимкнення, і Інтернет здичавив. Навушники Apple за 549 ​​доларів США викликали незначний сенс в Інтернеті завдяки своїй високій ціні та дивному корпусу у формі бюстгальтера. Але ніщо не наближається до дебатів щодо їх кнопки живлення – або їх відсутності. AirPods Pro Max не можна вимкнути. Але чи це унікальна концепція Apple? Давайте подивимось на деякі інші пристосування, які не мають кнопок живлення.

Змістовий покажчик

Корпус без кнопок

По-перше, AirPods Pro Max: якщо ви встановите їх, вони перейдуть в режим низької енергії через 5 хвилин. Залиште їх там на 72 години, і вони нарешті вимкнуть Bluetooth і перейдуть в режим наднизького енергоспоживання. Поміщення навушників у корпус робить те саме, лише швидше: миттєвий режим з низьким енергоспоживанням та 18 годин для режиму з наднизьким енергоспоживанням. Все здається простим, але кнопка живлення була б більш простою. І не давайте нам починати роботу з MacBooks, які завантажуються, коли ви відкриваєте кришку, замість того, щоб чекати, поки ви натиснете кнопку увімкнення. Або iMac, який має настільки добре приховану кнопку живлення, що вам, можливо, доведеться погуглити її при першому використанні.

Медичні пристосування

Ви знаєте, що ще не має кнопки живлення? Медичні вироби. І це не тому, що виробники намагаються нав’язати користувачам заплутану «простоту використання». Це тому, що або вимкнути їх було б дуже погано (кардіостимулятори – хоча їх можуть деактивувати лікарі), або тому, що ви не хотіли б їх вимикати (слухові апарати). З іншого боку, іноді люди хочуть вимкнути ці пристрої. Я знав користувача слухового апарату, який відкривав відсіки для акумуляторів, коли захотів трохи спокою та тиші.

Столітнє світло

«Світло століття, – каже Вікіпедія, – це найдовша в світі лампочка, що горить з 1901 року і майже ніколи не вимикалася».

Цибулину, яка мешкає у пожежній службі Лівермор-Плезантон, штат Каліфорнія, кілька разів переносили, і навіть один раз вона перегоріла. Хоча, мабуть, вийшло з ладу джерело живлення, а не лампочка, хоча змовники можуть замислитися, чи не має в запасі кілька запчастин у пожежній частині. Лампочка підключена до джерела безперебійного живлення і майже напевно не має перемикача вмикання / вимикання на сусідній стіні. Офіційний веб-сайт, здається, майже такий же старий, як і сама лампочка.

Кожен колишній гаджет

Причина, по якій у багатьох пристроях є вимикачі живлення, полягає в тому, що вони працюють на комп’ютерах. Якщо ви їх не вимкнули, вони в короткий час розрядились. Деякі з них мають автоматичне вимкнення режимів з меншою потужністю, але це лише вимикачі, керовані пристроєм, а не власником. Але як щодо електрогітар? Або старі плівкові камери? У них немає вимикачів живлення, оскільки вони їм не потрібні. Натисніть кнопку спуску затвора на такій механічній камері, як Leica M6 або Nikon FM, навіть коли всередині немає батарейок, і це буде справно працювати (деякі механічні камери мають кнопки увімкнення / вимкнення для своїх лічильників світла). Натисніть кнопку відтворення на старому Walkman, і він почне миттєво відтворюватися, не завантажуючись спочатку.

Nikon FM10

Nikon

Ці гаджети мають електронні схеми, але вони аналогові, і для їх роботи не потрібно завантажувати прошивку або операційну систему. Це означає, що вони готові негайно поїхати, але до цього часу не використовують акумулятор. Це як різниця між ручкою та папером, а також iPad та Apple Pencil.

Розетки Великобританії Роби Майте вимикач живлення

Нарешті, Великобританія може мати найбільш параноїчну електричну систему у світі. Кожна штепсельна вилка не тільки має три штирі (живий, нейтральний та заземлений), вона також має власний запобіжник. Заземлюючий зубчик також довший за два інших, а отвори під напругою та нейтральні отвори в настінній розетці мають кришки, які залишаються заблокованими, доки не буде вставлений довший зубчик. Але це ще не все. Кожна розетка має власний вимикач живлення. У ванних кімнатах також немає звичайних розеток на 240 вольт. Найкраще, на що ви можете сподіватися, – це розетка для гоління на 120 В у лампі над дзеркалом. А світло у ванній вмикається за допомогою шнурка, а не вимикача, на випадок, якщо ваші руки мокрі. Це все для того, щоб сказати, що Apple далеко не перша, коли справа стосується попередніх вимикачів живлення. Але, чесно кажучи, може бути краще просто додати їх або, принаймні, змусити їх діяти як справжні кнопки живлення, коли він вирішить їх використовувати. Принаймні тоді вам не потрібно буде читати документ із підтримкою понад 700 слів, щоб дізнатися, як вимкнути пару навушників.