Saltar al contenido

Часті запитання щодо Xbox One

15 de abril de 2021

Почнемо з чудової новини про те, що ви зможете грати в ігри на Xbox One без будь-якої вимоги щодо онлайн-реєстрації. Крім того, ви можете грати офлайн нескінченно довго. Вам доведеться підключитися до мережі Xbox один раз, щоб завантажити виправлення, яке видалить попередню політику DRM, але після цього вас більше ніколи не змусять підключатися. Звичайно, ти напевно хочуть для підключення, враховуючи, що для всіх найкрутіших функцій потрібна мережа Xbox, але принаймні вони вже не змушують вас. Хоча це не функція, підключена до системи, яка змушує вас бути в Інтернеті, щоб грати в ігри, розробники ігор матимуть можливість створювати лише ігри в режимі онлайн, якщо вони вирішать (Titanfall, Destiny, Plants vs. Zombies Garden Warfare на сьогодні лише деякі з них).

Змістовий покажчик

Чи буде Xbox One відтворювати фільми Blu-Ray?

Так! Однак вам потрібно завантажити програму для цієї функції.

Чи використовує Xbox One блок б / у ігри?

Ні. Ігри Xbox One працюватимуть так само, як ігри завжди працювали. Ви зможете позичити ігрові диски друзям, продати їх, продати їх роздрібним продавцям, взяти в оренду та все інше, чого ми очікували на фізичних носіях.

Чи безкоштовний регіон Xbox One?

Xbox One – регіон, тобто ігри з будь-якого регіону працюватимуть на будь-якій консолі Xbox One. Тепер ви можете імпортувати всі ці божевільні японські ігри, на які ви стикалися.

Чи буде перенесено мій акаунт мережі Xbox на Xbox One?

Так. Ваш обліковий запис у мережі Xbox разом із поточною підпискою на Xbox Live Gold перенесеться на Xbox One. Це буде той самий рахунок. Вам більше не потрібна передплата на Xbox Live Gold для доступу до вечірок та онлайн-функцій для безкоштовних ігор.

А як щодо Gamerscore та досягнень, чи будуть вони також переходити?

Так. Ваш Gamerscore і всі досягнення перенесуть Xbox One.

Чи буде Xbox One сумісним із іграми Xbox 360 назад?

Давно відповідь на це запитання була ні, але в листопаді 2015 року до Xbox One була додана зворотна сумісність Xbox 360. Якщо у вас є фізичні або цифрові копії будь-якої з ігор у цьому списку, ви можете грати в них безкоштовно на Xbox One. Сумісні цифрові ігри, якими ви володієте, автоматично додаються до вашого списку «Готові до встановлення» на Xbox One, а сумісні ігри на основі дисків встановлюватимуться, коли ви вставляєте диск у свій XONE (диск все одно знадобиться для їх відтворення, однак ).

Чи спрацюють аксесуари Xbox 360 на Xbox One?

На жаль, немає. Оскільки Xbox One не є сумісним із Xbox 360 із зворотною стороною, має сенс (навіть якщо це відмовно), що ви не зможете використовувати аксесуари X360. Ігри Xbox One будуть розроблені з використанням нового контролера Xbox One, який пропонує спеціальні функції, на які контролери X360 не здатні, тому ви, мабуть, все одно не захочете використовувати старі контролери. Безумовно, вам доведеться купувати нові бойові палиці або аксесуари для керма для Xbox One, але це така природа роботи ігрової індустрії. Є один виняток, який полягає в тому, що, використовуючи спеціальний адаптер, ви можете використовувати інструменти Rock Band X360 та інструменти Guitar Hero в Rock Band 4.

Чи постачається консоль Xbox One з гарнітурою?

Так. Кожна система Xbox One постачається з гарнітурою, щоб ви могли спілкуватися з людьми в Інтернеті в багатокористувацькому або вечірковому чаті.

Чи буде новий Kinect поставлятися з кожним Xbox One?

Спочатку так, але в першій половині 2014 року Microsoft вирішила запропонувати варіант систем без Kinect. Ви все ще можете придбати Kinect, якщо хочете, і є кілька вагомих причин, через які ви можете їх захотіти.

Чи потрібно Kinect підключати до мережі?

Якщо ви не хочете використовувати новий Kinect, зовсім не потрібно підключати його до консолі. Він також матиме безліч варіантів конфіденційності, тому ви завжди будете контролювати те, що він бачить або чує, а також те, які (якщо такі є) дані, які він збирає при підключенні. Багато найкращих функцій Xbox One створено навколо використання Kinect, однак, тому ми думаємо, ви захочете використовувати його. Хоча приємно, що існує можливість взагалі не використовувати його.

Скільки коштуватиме Xbox One?

В даний час системи та комплекти становлять від 299 до 500 доларів. Доступно безліч різноманітних комплектів та розмірів жорстких дисків, тож виберіть той, який найкраще вам підходить.