Saltar al contenido

Чекати на Halo Infinite може бути того варте

10 de abril de 2021

Ключові винос

  • Гало нескінченний було відкладено до 2021 року.
  • Тим часом розробник 343 Industries вдосконалить його.
  • Іди грай Halo: Колекція Master Chief поки ви чекаєте.

Знімок екрана з Halo Infinite

343 Галузі

Зараз Xbox Series X / S тут (майже!), Дивно, що ми не отримуємо переваг нової гри Halo –Гало нескінченний— Насолоджуватися запуском, як нам спочатку обіцяли. Я не збираюся його покривати цукром. Це відстій. Запуски великих консолей заслуговують на великі запуски ігор, і Xbox Series X / S, безсумнівно, не вистачає цього, оскільки Microsoft йде все в обіцянку Xbox Game Pass і той факт, що на останній консолі все швидше. Простіше кажучи, нова консоль виглядає швидше як оновлення ПК, а не як унікальний революційний досвід, але ми вже розглядали, як це нормально. Чесно, це так. Повертатися до Гало нескінченний, однак. Я досить впевнений, що на це варто чекати. Раніше я бачив затримки гри, і вони не всі погані, якщо ви не болісно нетерплячі.

Змістовий покажчик

Наганяти гру ніколи не розумно

Завзяті геймери це пам’ятатимуть Герцог Нукем назавжди взяли, ну, назавжди звільнити, і це було недобре. Однак це був виняток із правила. Як правило, затримки гри, як правило, окупляться. Трохи додаткового часу, і розробники можуть попрацювати над вдосконаленням досвіду. Ви коли-небудь грали в гру, яка зводила вас з розуму через численні збої? Звичайно, у вас є, і я впевнений, що ви ніколи не турбувались поверненням після того, як був реалізований життєво важливий патч. Гало нескінченний потрібно бути правильним з першого разу, особливо коли це така невід’ємна частина бренду Xbox.

Окрім переваг для вас, є переваги і для робітників. Останнім часом культура хрусту заразила індустрію відеоігор, і це далеко не здорово, вимагаючи від працівників неймовірно тривалих годин, щоб дотримуватися термінів.

Кіберпанк 2077 Розробник CD Projekt нещодавно відмовився від своїх планів, щоб уникнути кризисної культури, все в спробі переконатися, що гра виходить вчасно. Це вкрай неприємна практика, і ми всі повинні бути готові ще трохи почекати нових ігор, якщо це означає, що співробітники можуть насолоджуватися балансом між роботою та життям. Якщо нічого іншого, втомлені працівники ніколи не дають найкращих результатів. Небезпека боротьби зі світовою пандемією та необхідність працювати вдома, безумовно, теж сповільнили ситуацію, і, чесно кажучи, це не те, що багато хто з нас може спокійно змінити зараз. Ми не говоримо, що ігри не потрібні в такий час, але нам потрібно запропонувати трохи більше місця, поки ми всі маємо справу з цим «новим нормальним явищем».

343 Галузі знають, що це робить

Ми це вже бачили Гало нескінченнийРозробник, 343 Industries, відповідає достатньо, щоб уникнути занадто великої кризи. Частково це майже напевно тому, що команда знає, що робить. Хоча Halo спочатку був улюбленцем Bungie, зараз це франшиза 343 Industries. Починаючи з роботи над Halo: Combat Evolved Anniversary для Xbox 360 компанія за останні десять років переходила від сили до сили. Це виробляло Гало 4 і надзвичайний Halo: Колекція Master Chief—Колекція, яка просто продовжує дарувати. Як ігровий досвід, Гало: Спартанець серії і Гало війни ігри не завжди потрапляли в поле зору, але вони постійно демонстрували, що 343 Industries знає, як продовжувати нарощувати всесвіт Halo, розширюючись у далекі дні Halo: Combat Evolved. 343 Industries також дав франшизі нове життя аж до крихітних деталей, таких як Halo Waypoint, яка об’єднала спільноту Halo завдяки ексклюзивному контенту та великій статистиці, яка стежила за вами в іграх Halo та викликала бажання продемонструвати свої ігрові досягнення. Це був акуратний крок, який з’явився в потрібний час, коли інші франшизи подобаються Службовий обов’язок оцінив, що всі люблять бачити, як розігрується їх виступ. Хоча у нас поки що не так багато деталей Гало нескінченний, ми знаємо, що 343 Industries прагне до головного шефа – головного героя, якого дещо не помічають Гало 5—Ще раз бути головним акцентом і для нього бути трохи більш людяним, ніж раніше.

Все, що спирається на те, що вже є, і робить його більш досконалим, має бути гарною новиною для шанувальників франшизи. Хороші речі приходять до тих, хто чекає, так?

Це епічна франшиза – можна бути терплячим

Слухай, я теж не хочу терпіти, але я може бути, і ти теж можеш. Гало нескінченний це буде 14-а гра у франшизі, і це великий вибір. Тим часом ви можете наздогнати минулі ігри, про які, напевно, трохи забули. Або ви можете прочитати про знання «Гало» завдяки, здавалося б, нескінченному запасу книг і коміксів. Чи знаєте ви, як найкраще використовувати свій час? Якщо вам пощастило мати блискучу нову серію Xbox X / S, завантажтесь Halo: Колекція Master Chief. Він доступний безкоштовно через Xbox Game Pass і містить Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2: річниця, Halo 3, Halo 3: ODST, Halo: Reach, і Гало 4. Все це виглядає чудово чудово завдяки різним покращенням, таким як підтримка роздільної здатності 4K та покращена частота кадрів та поле зору. З такою кількістю різних ігор, щоб пограти, вам буде в що впасти зубами, тоді як 343 Industries працює над вдосконаленням приємностей Гало нескінченний.