Saltar al contenido

Чи варто купувати Nintendo DS Lite або DSi?

31 de julio de 2021

Якщо ви зайдете до свого місцевого магазину ігор і скажете: «Я б хотів придбати Nintendo DS», секретар запитає: «DS Lite або DSi?» Ви захочете бути готовими до своєї відповіді. Хоча більшість ігор Nintendo DS взаємозамінні між DS Lite та DSi, між ними є деякі ключові відмінності. Цей список допоможе вам зробити вибір на основі ціни та функцій обох агрегатів. Перша модель Nintendo DS – яку ігрове співтовариство часто називає «DS Phat» – трохи громіздкіша за DS Lite і має менший екран, але в іншому її функції ідентичні DS DS.

Змістовий покажчик

DSi не може грати в Advance Games Game Boy

Nintendo
У Nintendo DSi відсутній слот для картриджів, що робить DS Lite зворотно сумісним з іграми Game Boy Advance (GBA). Це також означає, що DSi не може грати в ігри DS Lite, які використовують слот для певних аксесуарів. Наприклад, Guitar Hero: На гастролях вимагає від гравців підключити набір кольорових ключів до гнізда для картриджа DS Lite.

Лише DSi може завантажити DSiWare

Логотип DSi Ware

Nintendo
DSiWare – це загальна назва ігор та програм, які можна завантажити через магазин DSi. Хоча і DS Lite, і DSi сумісні з Wi-Fi, лише DSi може отримати доступ до магазину DSi. Покупки в Інтернеті здійснюються за допомогою «Nintendo Points» – тієї ж віртуальної «валюти», яка використовується для покупок на каналі Wii Shop.

DSi має дві камери, а DS Lite – ні одну

Nintendo DSi

Nintendo
У Nintendo DSi є дві вбудовані камери з роздільною здатністю 3 мегапікселя: одна-всередині портативного пристрою, інша-зовні. Камера дозволяє знімати себе та своїх друзів (зображення кішок також є обов’язковими), якими можна керувати за допомогою вбудованого програмного забезпечення для редагування. Камера DSi відіграє ключову роль у таких іграх, як Ghostwire, що дозволяє гравцям полювати і ловити «привидів» за допомогою фотографії. Оскільки DS Lite не має функції камери, ігри, які використовують знімки, можна грати лише на DSi. DS Lite також не має програмного забезпечення для редагування фотографій.

DSi має слот для карт SD, а DS Lite – ні

Крупним планом слот для SD -карти на Nintendo DSi

Nintendo
DSi може підтримувати карти SD розміром до двох гігабайт, а карти SDHC – до 32 гігів. Це дозволяє DSi відтворювати музику у форматі AAC, але не MP3. Місце для зберігання також можна використовувати для запису, модифікації та зберігання голосових кліпів, які можна вставляти у пісні. Зображеннями, імпортованими з SD -карти, можна маніпулювати за допомогою програми для редагування фотографій DSi та синхронізувати з Facebook.

DSi має веб -браузер, який можна завантажити, а DS Lite – ні

Бірюзовий Nintendo DSi

Nintendo
Веб-браузер на базі Opera можна завантажити для DSi через DSi Shop. За допомогою веб-переглядача власники DSi можуть переглядати веб-сторінки, де є Wi-Fi. У 2006 році для DS Lite був розроблений браузер Opera, але він був апаратним (і вимагав використання гнізда для картриджів GBA), а не завантажуваним. З тих пір його припинили.

DSi тонший за DS Lite і має більший екран

Поряд із DSi та DS lite

Nintendo
З моменту виходу DSi назва «DS Lite» стала дещо помилковою. Екран DSi має діаметр 3,25 дюйма, а екран DS Lite – 3 дюйми. DSi також має товщину 18,9 міліметрів у закритому стані, приблизно на 2,6 міліметра тонше, ніж DS Lite. Ви не зламаєте спину, несучи будь -яку систему навколо, але геймери, які мають схильність до тонкої та гладкої технології, можливо, захочуть пам’ятати про виміри обох систем.

Навігація по меню на DSi подібна до навігації по меню на Wii

Меню DSi

Nintendo
Головне меню DSi багато в чому нагадує стиль «холодильника», відомий головним меню Wii. Сім значків доступні, коли система є нестандартною, включаючи PictoChat, DS Download Play, програмне забезпечення для карти SD, налаштування системи, магазин Nintendo DSi, камеру Nintendo DSi та звуковий редактор Nintendo DSi. Меню DS Lite містить більш просте, складене між собою меню, і дає доступ до PictoChat, DS Download Play, налаштувань та будь -яких ігор GBA та/або Nintendo DS, підключених до портативного пристрою.

DS Lite дешевше DSi

DS Lite в білому кольорі

Nintendo
З меншою кількістю вбудованих функцій та порівняно старим обладнанням, DS Lite, як правило, можна знайти трохи дешевше, ніж новіший DSi.