Saltar al contenido

Чи віддалені співробітники коли-небудь повернуться до офісу?

12 de junio de 2021

Ключові винос

  • В даний час майже половина всіх службовців США працює на дому.
  • Після пандемії робота з домашніх номерів подвоїться.
  • Люди дуже, дуже люблять не їздити до офісу.

10 000 годин / Getty Images

Під час пандемії мільйони людей почали працювати вдома. Працівники щасливіші і можуть краще контролювати свої робочі дні, одночасно отримуючи більше роботи. Можливо, вони ніколи не вдягнуться, але віддалені працюючі співробітники не залишаються у ліжку цілими днями, спостерігаючи за Тедом Лассо. Робота на дому (WFH) не виявилася продуктивним кошмаром, який роботодавці могли собі уявити. Насправді віддалені працівники є більш продуктивними і, за деякими показниками, рідше шукають іншу роботу. Це також дешевше для роботодавців, а оскільки немає поїздки на роботу, це краще для навколишнього середовища. Великі технологічні компанії, такі як Google та Apple, вже розширили плани WFH до 2021 року. Але чи продовжиться це після пандемії? «Як тільки пандемія COVID-19 пройде, темпи людей, які працюють вдома, вибухнуть», – пише дослідник з Стенфорду Ніколас Блум. «Я бачу ці цифри більш ніж подвоєння в постпандемічному світі. Я підозрюю, що майже всім працівникам, які можуть працювати вдома – а це, за оцінками, близько 40% працівників – буде дозволено працювати вдома принаймні один день на тиждень. »

Змістовий покажчик

Ухиляючись від дому

Раніше віддалена робота сприймалася як безглуздя. Ви можете зробити мінімальний мінімум, а потім витратити решту часу на перегляд фільмів або відвідування пабу. Але насправді, як регулярно працюють домашні особи, що відомо роками, ви можете зробити це значно більше без постійних відволікань офісу. Насправді у фрілансерів проблема, як правило, полягає у знанні, коли припинити роботу. «Як тільки пандемія COVID-19 пройде, темпи людей, які працюють вдома, вибухнуть». Коли ви вільні структурувати власний час та контролювати перебої, ви можете отримати більше роботи, часто за набагато менше часу. Додайте до цього відсутність їзди на роботу, можливість встановити власний «баланс між роботою та життям», а також дешеві та кращі обіди, приготовані вдома, і можна легко побачити привабливість працівників. «Я надаю технічну підтримку інтернет-провайдеру», – сказав технічний працівник Карстен Клапп tebapit за допомогою прямого повідомлення. «Компанія надала мені комп’ютер та VoIP. Ми підтримуємо зв’язок з членами команди та менеджерами через Skype. Врешті-решт ми заходимо в офіс раз на місяць, а решту часу працюємо вдома». Клапп каже, що він економить дві години їзди на день, і що нещодавно домовленість про роботу вдома стала постійною.

Зараз ми все ще перебуваємо в якомусь аварійному режимі, намагаючись працювати за кухонним столом, поки діти із закритими школами бігають навколо. Але за умови належного планування та підтримки роботодавців домашній офіс може стати більш звичним.

Щасливі боси

Переваги домашніх працівників очевидні, а як щодо роботодавців? Вони можуть втратити елемент прямого контролю, але це все одно не потрібно. Найбільш очевидна перевага для роботодавців полягає в тому, що не управляти великим офісом дешевше. Згідно з дослідженням Global Workplace Analytics, «типовий роботодавець може заощадити в середньому 11 000 доларів за телефонний розклад на півроку на рік». Віддалені працівники також на 52% рідше беруть вихідний день і рідше звільняються через довгу поїздку. «Результати нашого опитування говорять, що 22% усіх робочих днів будуть забезпечені з дому після закінчення пандемії, порівняно з лише 5% раніше». «Ми бачимо, як неймовірні 42% робочої сили США зараз працюють вдома на повний робочий день», – пише Мей Вонг від Stanford News. «Приблизно ще 33% не працюють, що є свідченням дикого впливу спаду.» А інші 26% – переважно працівники сфери послуг – працюють у своїх бізнес-приміщеннях «. Переваги зростають, якщо тенденція збережеться. Роботодавці можуть наймати роботу з будь-якої точки країни чи світу, замість того, щоб обмежуватись лише місцевими кандидатами. І в довгостроковій перспективі їм більше не будуть потрібні великі, дорогі офісні приміщення в центрі міста.

Чи є погані новини?

Одним з недоліків роботи вдома є те, що ви втрачаєте творчу невимушеність. Ви можете поспілкуватися з кимось у черзі за кавою і несподівано вирішити проблему. Також набагато менш нав’язливо ставити запитання через стіл, ніж перетягувати когось у дзвінок масштабування, просто щоб швидко поставити запитання. Це різниця між прогулянками містом, поки ви не знайдете приємного місця для обіду, та пошуком місця на Yelp та бронюванням наперед. Відповідь тут – збиратись один-два рази на тиждень, але решту часу працювати вдома.

Самотність – ще одна проблема, яку можна пом’якшити після пандемії. Наприклад, ви можете відпочити з друзями по сусідству. Тим не менше, якими б не були мінуси, переваг достатньо, щоб віддалена робота стала постійною. «Результати нашого опитування говорять про те, що 22% усіх робочих днів будуть забезпечені з дому після закінчення пандемії, порівняно з лише 5% раніше», – пише Хосе Марія Барреро в дослідженні Чиказького університету 2020 року. Міста також зміняться до цієї зміни. Без великої щоденної робочої сили кафе та ресторани в центрі постраждають, але рух може покращитися. Нерухомість у центрі міста може впасти в ціні, чи ні, але всі ці порожні офіси стануть чудовими квартирами. Як би іронічно було, якби ми в кінцевому підсумку працювали вдома, але жили у своїх старих офісних приміщеннях?