Saltar al contenido

Чи занадто реалістичні аватари кодеків Facebook? Експерти кажуть, що це добре

16 de abril de 2021

Ключові винос

  • Facebook працює над аватарами віртуальної реальності, які можуть імітувати соціальні вирази людини.
  • Хоча це може здатися занадто реальним, експерти вважають, що це чудова перемога для галузі VR.
  • Оскільки додаткові великі технологічні компанії інвестують у VR-технології, більша кількість користувачів стане впевненішими у використанні VR, вважають експерти.

Піксабай

Facebook планує запустити аватари віртуальної реальності, які включатимуть реальні соціальні вирази користувачів, які для деяких можуть здатися занадто реальними та нав’язливими. Технологічна компанія вже давно працює над своїми продуктами віртуальної реальності. Він навіть запустив Facebook Reality Labs, щоб об’єднати дослідників, розробників та інженерів під одну парасольку, щоб зосередитись на технологіях віртуальної та доповненої реальності компанії. Одним із напрямків роботи лабораторії було створення Аватари кодеків, проект, в якому Facebook використовує машинне навчання для збору та відтворення соціальних виразів людей, щоб додати до аватарів віртуальної реальності. «Люди вже погано поводяться у віртуальній реальності. З самого початку VR-чату користувачі стикалися з переслідуваннями з боку інших. Часто це орієнтоване на людей з жіночим голосом», – сказав Джоел Гарсія, директор з технологій у Urban District Realty, tebapit. в електронному інтерв’ю. «Як би це не було тривожно у віртуальному світі з аватарами мультфільмів, мені страшно здаватися думкою про віртуальний світ, де користувачі повинні представляти себе, а образи цих поганих акторів стають ще більш цілеспрямованими та особистими».

Змістовий покажчик

Що справжнього в цих аватарах?

Ясер Шейх, директор з досліджень у Facebook Reality Labs у Пітсбурзі, керує проектом кодеків Avac, що належать технологічній компанії. Він задумав цей проект як початок цілого нового світу віртуальної реальності, і хоче, щоб люди могли спілкуватися як найреальніші я через аватари. Плановані реалістичні аватари Facebook не просто підбирають соціальні вирази користувача; вони також по суті імітували б ціле обличчя цієї людини. Користувачам все одно доведеться носити гарнітуру віртуальної реальності, оскільки їхні аватари спілкуються в цифровій сфері.

На відміну від Гарсії, генеральний директор Floreo Віджай Равіндран бачить лише хороші речі, що випливають із роботи Facebook з Codec Avatars. Він бачить цінність використання VR як першої лінії спілкування в майбутньому. «Я думаю, що Facebook прагне насправді створювати цифрові персони», – сказав генеральний директор Floreo Віджай Равіндран tebapit. в телефонному інтерв’ю. «В цілому, я вважаю, це чудово, тому що частина того, що утримує віртуальну реальність як засіб для соціальних зібрань та спосіб побудови спільноти, – це здатність читати мову тіла та міміку». Віртуальна реальність вже може змінити соціальну взаємодію людей, але експерти хочуть побачити, як проект такого характеру може вплинути на людей емоційно. Коли Гарсія нещодавно грав у декілька онлайн-ігор, він сказав, що йому більше подобається соціальний аспект, тому що він відчуває себе VR дозволило йому швидше заводити друзів. Врешті-решт, вони разом грали в шахи або парусному спорті. Не було порядку денного, але також не було ніякої незграбності при взаємодії з кимось в Інтернеті під час цих заходів. «Хоча я впевнений, що буде багато розмови навколо конфіденційності та дозволяючи користувачам мати належну кількість анонімності, я думаю, що така можливість дійсно може додати до створення більш пов’язаного, емоційного середовища спільноти «, – сказав Равіндран.

Що далі для суперреалістичних аватарів?

Аватари кодеків Facebook все ще перебувають у фазі імітації міміки. Зрештою, технологічна компанія хоче зафіксувати повну мову тіла людини, включаючи унікальні якості, наприклад, як людина ходить або використовує жести рук. «Загалом, я вважаю, що це чудово, тому що частина того, що утримує віртуальну реальність як засіб … це здатність читати мову тіла та міміку». Незважаючи на деякі сумніви, і Равіндран, і Гарсія погоджуються, що проект Facebook Codec Avatars здатний змінити майбутнє технологій віртуальної реальності. «Система аватарів Facebook – це те, що може зробити зустрічі віртуальної реальності новим стандартом», – сказав Гарсія. Я гадаю, що після вдосконалення системи кодеків наступним кроком було б дозволити користувачам змінити одяг і волосся, потім колір носа та очей, і незабаром кожен міг виглядати як хтось. У цьому є щось страшне, а також щось визвольне «.