Skip to content

Чи має iPad iPad SIM-карту?

1 de Липень de 2021

Тільки моделі iPad, які підтримують передачу даних через стільникові мережі, потребують SIM-карти. Картка модуля ідентифікації абонента, яка засвідчує особу асоційованого облікового запису, дозволяє iPad обмінюватися даними з клітинними вишками для підключення до Інтернету. Ця SIM-карта практично така ж, як SIM-карта, яку можна знайти у багатьох смартфонах. Раніше SIM-карти часто були прив’язані до певного оператора. Як результат, деякі iPad були заблоковані на певному носії за допомогою SIM-карти, яка не працювала з іншими операторами, якщо iPad не зламаний.

Що таке SIM-карта Apple? І чи є у мене такий?

Якщо ви вважаєте, що незручно для кожної SIM-карти бути прив’язаною до певної телекомунікаційної компанії, а кожен iPad – заблокованим у цій компанії, ви не самотні. Apple розробила універсальну SIM-карту, яка дозволяє iPad використовувати з будь-яким підтримуваним носієм. Мабуть, найкращою особливістю SIM-картки Apple є те, що вона дозволяє здешевити тарифні плани при міжнародних поїздках. Замість того, щоб блокувати iPad під час поїздки за кордон, ви можете зареєструватися у міжнародного оператора. Сім-карта Apple дебютувала в iPad Air 2 та iPad Mini 3. Підтримується в iPad Mini 4, оригінальному iPad Pro та новіших моделях.

Чому я хочу видалити або замінити свою SIM-карту?

Найбільш поширеною причиною заміни SIM-карти є оновлення iPad до новішої моделі в тій же стільниковій мережі. SIM-картка містить всю інформацію, необхідну iPad для вашого мобільного рахунку. Замінна SIM-карта також може бути надіслана, якщо вважається, що оригінальна SIM-карта пошкоджена або пошкоджена. Витягування та повернення SIM-карти іноді використовується для усунення дивної поведінки iPad, особливо поведінки, пов’язаної з Інтернетом, наприклад, зависання iPad при спробі відкрити веб-сторінку у браузері Safari.

Як вийняти та замінити SIM-карту?

Закри SIM-карти та мобільного телефону на білий таблиці

Напівтемрява / Getty Images
Якщо ваш iPad не містить лоток для SIM-картки, це лише модель Wi-Fi, яка не може під’єднатися до стільникових мереж передачі даних. Слот для SIM-карти в iPad знаходиться збоку, у верхній частині iPad. Верхня частина iPad – це бік камери. На iPad з кнопкою Home ви можете сказати, що тримаєте iPad у правильному напрямку, якщо кнопка Home знаходиться внизу екрана. IPad постачаються з інструментом для видалення SIM-картки. Цей інструмент прикріплений до невеликої картонної коробки разом з інструкціями для iPad. Якщо у вас немає інструменту для видалення SIM-картки, ви можете скористатися скріпкою для досягнення тієї ж мети. Щоб вийняти SIM-карту, знайдіть невеликий отвір поруч із гніздом для SIM-картки. За допомогою інструменту для виймання SIM-картки або скріпки затисніть кінець інструменту в невеликий отвір. Лоток для SIM-картки виймається, що дозволяє вийняти SIM-карту та посунути порожній лоток або нову SIM-карту назад у iPad. Схема слотів для SIM-карт доступна в службі підтримки Apple.