Saltar al contenido

Чи можете ви використовувати Sony VR на ПК?

4 de junio de 2022

У цій статті пояснюється, чи можна використовувати PSVR з ПК, і коротко розповідається, як це найчастіше робиться. Використання PSVR на ПК офіційно не підтримується. Це означає, що ця функція буде залежати від підтримки програмного забезпечення сторонніх розробників і постійно підлягає змінам. Отже, функціональність PSVR на ПК ніколи не гарантується.

Змістовий покажчик

Чи можете ви використовувати PSVR на ПК?

Так, можна, але є загвоздка: це через стороннє програмне забезпечення, як-от Trinus PSVR. Trinus PSVR – це програма, яка дозволяє грати в ігри, не пов’язані з VR, у VR на PSVR через власний процес перетворення Trinus. Ви також можете використовувати Trinus PSVR, щоб використовувати свій PSVR із SteamVR, щоб грати в традиційні ігри VR, як-от Half-Life: Alyx. Однак таке програмне забезпечення, як Trinus PSVR, не охоплює всіх баз, коли мова йде про використання PSVR на ПК. Для повного відстеження VR за допомогою контролерів вам знадобляться контролери для одного, але вам також потрібно буде використовувати інше програмне забезпечення, як-от PS Move Service, щоб запустити їх. PS Move Service — це програма, яка керує контролерами PlayStation Move і камерами PlayStation Eye на ПК, яку можна використовувати разом із PSVR для нативної віртуальної реальності. Однак, налаштувавши всі компоненти, ви можете використовувати свій PSVR на ПК, щоб робити майже все, що може робити будь-яка інша гарнітура VR, створена для ПК.

Як використовувати PSVR на ПК

Залежно від того, яке обладнання у вас є та що ви хочете робити зі своїм PSVR на своєму ПК, процес налаштування може значно відрізнятися від людини до людини. Однак є кілька ключових кроків, які потрібно виконати кожному, хто хоче використовувати PSVR на ПК. По-перше, вам потрібно підключити сам PSVR і розпізнати його комп’ютер. Це включатиме завантаження програмного забезпечення, як-от Trinus PSVR, дотримуючись інструкцій на екрані. Після того, як ваш PSVR під’єднано та розпізнається Trinus, ви можете використовувати сам Trinus для ігор, не пов’язаних із VR, у VR. Ви можете вибрати з готових профілів для окремих ігор або налаштувати досвід самостійно. Однак, якщо ви граєте в ігри, не пов’язані з віртуальною реальністю, ваш пробіг буде відрізнятися, і вам, швидше за все, доведеться хоча б трохи налаштувати, щоб почувати себе комфортно, а деякі ігри справлятимуться з процесом перетворення краще, ніж інші. Якщо ви хочете грати в реальні ігри VR з PSVR на ПК, ви також можете використовувати Trinus для цього. Якщо гра, у яку ви хочете грати, підтримує геймпад або клавіатуру та мишу у віртуальній реальності, ви можете зробити це без додаткової роботи за допомогою SteamVR із Trinus. Якщо ви хочете використовувати повне відстеження віртуальної реальності з контролерами з PSVR, вам спочатку потрібно мати та налаштувати свої контролери. Залежно від того, що ви хочете використовувати, вам доведеться завантажити додаткове програмне забезпечення (див. Службу PS Move вище), яке дозволяє використовувати контролери PS Move з PSVR.

FAQ

  • Як дізнатися, чи мій ПК готовий до віртуальної реальності?

    Перегляньте мінімальні технічні характеристики вашого виробника VR і переконайтеся, що ваш ПК відповідає базовим вимогам ЦП, пам’яті, оперативної пам’яті та дисплея. Ви також можете використовувати інші інструменти, наприклад SteamVR Performance Test, щоб перевірити, чи ваш ПК готовий до віртуальної реальності.

  • Що я можу робити зі своєю гарнітурою VR?

    Крім ігор, ви можете дивитися фільми чи відео VR або медитувати за допомогою гарнітури. Якщо у вас Sony VR, ви також можете використовувати гарнітуру PSVR для перегляду фільмів із вбудованого програвача Blu-ray або потокових програм. Виберіть Налаштування > Пристрої > PlayStation VR > Розмір екрану > і виберіть бажаний досвід перегляду.