Skip to content

Чи можете ви змінити ремінець SmartWatch?

5 de Липень de 2021

Однією з сильних сторін розумних годинників є їхня можливість налаштування. І хоча багато налаштувань відбувається з боку програмного забезпечення, завдяки можливості заміни унікальних циферблатів цифрових годинників, ви також можете змінити апаратне забезпечення на свій смак. З моменту випуску першого Apple Watch та його численних браслетів ми побачили, яку величезну різницю може зробити ремінець. Просто порівняйте прогумовану спортивну стрічку з Міланською петлею, і ви зрозумієте, що ми маємо на увазі. Можливо, ви не підозрювали, що мали різні варіанти ремінця, коли купували свій розумний годинник, або, можливо, ваш смак просто змінився. У будь-якому випадку, незалежно від того, качаєте ви Apple Watch Series 1 або 6 або якийсь інший пристрій для носіння на зап’ястях, у вас є варіанти, якщо ви хочете оновити наручний ремінець розумних годинників.

Стівен Лам / Getty Images News / Getty Images

Перевірте, чи сумісні ваші розумні годинники з усіма діапазонами

Крок перший – провести трохи досліджень, щоб побачити, чи справді ви можете замінити ремінець. Якщо ви бажаєте придбати інший автономний діапазон від виробника розумних годинників, тоді вам слід піти. Але якщо ваше серце налаштовано на певний сторонній ремінець, вам потрібно переконатися, що ваш годинник сумісний. Для більшості розумних годинників потрібен ремінець шириною 22 мм. Це вимірювання стосується відстані між отворами на годиннику, куди входить пружинна планка. Нижче ми проходимо по кожному з основних розумних годинників, щоб дати вам уявлення про те, що кожен з них дозволяє замінювати ремінці.

Галька

Pebble має стандартний 22-годинний ремінець годинника, тому ви можете налаштувати його за допомогою будь-якого іншого 22-міліметрового ремінця. Вам потрібна невелика викрутка (1,5 мм або менше), щоб зробити перемикач. Прихильний брат Pebble, Pebble Steel, не працює з жодною старою групою. Його 22-мм ремінець для годинника виготовлений на замовлення, тому ви обмежені шкіряними та металевими ремінцями, які продає Pebble. Також майте на увазі, що Pebble більше не продає продукцію, оскільки компанія припинила свою діяльність наприкінці 2016 року. Тож ваші можливості, безумовно, обмежені.

Носіть

Є кілька розумних годинників, на яких працює програмне забезпечення Google Wear (раніше Android Wear), і багато з них працюють із сторонніми ремінцями годинників. Існують навіть деякі офіційні партнери для ремінців годинників для пристроїв Wear, включаючи мотоцикли E3, зношені та поранені та годинникову синергію. Крім того, смужки годинників MODE “оснащення і заміна” доступні безпосередньо через Google Store і сумісні з годинниками Wear від ASUS та Huawei. Google заявляє, що в більшості годинників Wear використовуються стандартні 22-міліметрові ремінці, тому майже будь-який ремінець повинен працювати. Це означає, що власники Moto 360, LG G Watch, ASUS ZenWatch та інші можуть проявляти творчість завдяки своїм носими пристроям. Просто виконайте перегляд Google або Amazon, і незабаром ви погойдаєте більш персоналізований розумний годинник.

Apple Watch

На вибір є багато діапазонів Apple Watch, включаючи варіанти різних розмірів та матеріалів, тим більше, що було випущено більше версій смарт-годинника. Тим не менш, є кілька причин, чому ви можете розглянути сторонній гурт. Можливо, ви хочете придбати модель початкового рівня та придбати іншу групу в іншому місці, щоб скоротити витрати, або, можливо, жоден з варіантів Apple не приваблює вас. На щастя, існує кілька кампаній Kickstarter та сторонніх виробників, що пропонують альтернативні ремінці годинників для власників Apple Watch. Більше того, Apple запустила офіційну програму сторонніх аксесуарів, яка ділиться рекомендаціями щодо дизайну з компаніями, які хочуть виготовити власні ремінці. Одним із варіантів, який зараз доступний, є магазин Monowear, який пропонує ряд опцій вартістю до 100 доларів. Інший варіант доступний через Casetify; якщо ви хочете отримати більш індивідуальний ремінець, відвідайте цей сайт, де ви можете завантажувати фотографії з Instagram та Facebook, щоб створити персоналізовану групу.