Saltar al contenido

Чи можете ви обробляти тексти на iPad?

27 de abril de 2021

Чи можете ви робити обробку текстів на iPad? Так, справді, якщо у вас є потрібний додаток, клавіатура Bluetooth та iPad з великим дисплеєм.

Змістовий покажчик

Використання для iPad

Існує багато можливих варіантів використання iPad. Він чудово підходить для перегляду фільмів та прослуховування музики. Це також здатний читач електронних книг. Оскільки програми для завантаження для iPad розширюють свої можливості, iPad все частіше з’являється в офісах та у віддалених працівників. Незважаючи на це, хоча iPad постачається з віртуальною клавіатурою, це не зовсім зручна обробка текстів.

Джастін Салліван / Новини Getty Images / Getty Images

Програми для обробки текстів

IPad не має вбудованих програм для обробки текстів. Найближче ви отримаєте додаток Notes. Однак можна завантажити текстові процесори з App Store. Сторінки Apple – це безкоштовна програма для обробки текстів, сумісна з документами, які ви створюєте на своєму комп’ютері. Це дозволяє відкривати та редагувати документи Microsoft Word. Програма зберігає (і дозволяє вам ділитися) документи у форматах Pages, Word (.doc) та PDF. Додаток iWork Pages для iPad пропонує приємний набір функцій для мобільного додатка. Однак досвідчені користувачі знайдуть програму надто спрощеною та обмеженою. Досвідчені користувачі можуть віддати перевагу використанню Microsoft Word для iPad, який сумісний із Word на комп’ютері та пропонує знайомі функції та меню, а також можливості спільного використання. Хоча завантаження безкоштовне, програма найкраще працює з підпискою на Office 365. Для людей, які хочуть рішення для обробки текстів, доступне з будь-якого пристрою, Google Docs пропонує надійну опцію для iPad. Це безкоштовне завантаження дозволяє колегам легко синхронізувати, редагувати, співпрацювати та ділитися документами. App Store містить інші програми для спеціалізованих завдань з обробки текстів, зокрема Ulysses та Textilus.

Клавіатура – це необхідність

IPad не був розроблений для тривалого набору тексту. Кнопки віртуальної клавіатури порівняно великі, але ви не можете впиратися пальцями в екран, що робить набір тексту сенсорним неможливим. Ергономічно, це залишає бажати кращого. Придбайте клавіатуру Bluetooth, якщо ви плануєте багато обробляти текст. Більшість сучасних iPad підтримують додавання клавіатури, що полегшує вам складання та редагування документів на iPad.

Більше – краще

Якщо ви плануєте багато обробляти текст на своєму iPad, виберіть одну з найбільших 11-дюймових або 12,9-дюймових моделей, наприклад iPad Pro. Їх дисплеї можуть бути не такими великими, як ноутбуки, але вони кристально чисті та досить великі, щоб зробити програми для обробки текстів безболісними. Незважаючи на те, що ви можете налаштувати iPad для обробки текстів, не чекайте, що він замінить ваш ноутбук або настільний комп’ютер, хоча ходять чутки про оновлені iPad, які можуть зробити деякі MacBooks застарілими.