Saltar al contenido

Чи можете ви очистити буфер обміну на iPhone? Технічно, так.

1 de mayo de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Буфер обміну iPhone одночасно зберігає лише один елемент. Очистіть його, замінивши елемент на порожній текст за допомогою такої програми, як Notes.
 • Відкрийте Примітки та введіть два пробіли в поле пошуку. Натисніть і утримуйте пробіли та виберіть Копіювати.
 • Щоб підтвердити, що ви очистили буфер обміну, відкрийте програму, натисніть і утримуйте пусте текстове поле та виберіть Вставити.

У цій статті пояснюється, як очистити буфер обміну iPhone, замінивши збережений елемент на порожній текст.

Як очистити буфер обміну iPhone

Буфер обміну в iOS досить обмежений. Він може вміщувати лише одну інформацію за раз, і він не є безпосередньо доступним для користувача. Але ви можете використати це обмеження на свою користь. Заміна тексту в буфері обміну порожнім – це хороший спосіб ефективно знищити збережену там стару інформацію. Все, що вам потрібно зробити, це скопіювати пробіл, і все буде готово. Ось як це зробити. Метод, наведений нижче, також працює для функції Universal Clipboard (спільний буфер обміну між вашими iPad, iPhone та Mac) на пристроях Apple.

 1. Відкрийте будь-яку програму, яка має поле введення тексту. Ми рекомендуємо примітки.

 2. Введіть два пробіли в поле пошуку.

 3. Натисніть і утримуйте пробіли та виберіть Копіювати.

Це воно! Усі дані, які ви мали у своєму буфері обміну, будуть замінені двома пробілами.

Як підтвердити, що буфер обміну порожній

Щоб перевірити, що ваш буфер обміну по суті порожній (містить два пробіли), все, що вам потрібно зробити, це вставити його в додаток.

 1. Відкрийте будь-яку програму з текстовим полем. Знову ж таки, ми рекомендуємо примітки.

 2. Натисніть і утримуйте поле пошуку вгорі.

 3. Торкніться Вставити.

  Вставте порожні дані з буфера обміну iOS.

Чому мені потрібно очистити буфер обміну свого iPhone?

Буфер обміну, вбудований в iOS, обмежений одним рядком тексту, але розробники можуть писати свої програми, щоб дозволити доступ до цього рядка тексту. Існують законні причини для необхідності такого доступу, але не всі програми мають законні наміри. Наприклад, було виявлено, що TikTok якийсь час тому отримував доступ до буфера обміну, і з тих пір зобов’язався припинити це робити. Не все, що ви копіюєте та вставляєте, обов’язково створює ризик для безпеки. Є багато ситуацій, коли ви копіюєте та вставляєте інформацію, і не хочете, щоб ця інформація виходила. Паролі, банківську інформацію, номери телефонів, адреси та інше можна копіювати та вставляти. Звичайно, ви не хотіли б, щоб будь-яка з цієї інформації виходила, тому корисно просто очистити свій буфер обміну, виконавши наведені вище кроки, коли закінчите переміщувати інформацію.

Примітка про сторонні програми

Важливо зазначити, що iOS пропонує кілька сторонніх менеджерів буфера обміну, і цей метод не обов’язково очистить їх. Вам потрібно буде проконсультуватися з окремою службою підтримки додатків, якщо ви використовуєте сторонній менеджер буфера обміну. Цей спосіб очищення буфера обміну працює лише для вбудованого буфера обміну iOS, який ви отримуєте з телефоном.