Saltar al contenido

Чи можете ви побачити, хто переглядає ваш профіль Facebook?

4 de mayo de 2021

Коротка відповідь: Ні, просто неможливо побачити, хто переглядав ваш профіль на Facebook. Ось чому цього не можна зробити. Оскільки обсяг даних, які Facebook збирає щодо своїх користувачів, відкритий, цілком природно для кожного з нас думати, що компанія добре знає, хто і коли відвідує наші сторінки та профілі. І вони це роблять. Однак те, що Facebook має ці дані, не означає, що він готовий поділитися ними з ким завгодно. Насправді Facebook вважає цю інформацію суворо конфіденційною і просить вас повідомити про будь-які сторонні програми або компанії, які заявляють, що можуть надавати цю інформацію.

Змістовий покажчик

Чи можете ви побачити, хто переглядав ваш профіль у Facebook?

tebapit / Дерек Абелла
Якщо вас цікавить офіційна позиція компанії з цього питання, знайти її може бути важче, ніж ви очікували. Після довгих пошуків ми змогли знайти одиноку сторінку довідкового центру, яка безпосередньо стосувалася цього питання. Не дивно, що це було досить заплутано і дуже коротко.

Ні, Facebook не дозволяє людям відстежувати, хто переглядає їхній профіль. Сторонні програми також не можуть надавати цю функцію. Якщо ви натрапили на додаток, який стверджує, що пропонує цю можливість, повідомте про нього.

Використання сторонніх програм, щоб побачити, хто переглядав ваш профіль

Як ми вже говорили, офіційний довідковий центр Facebook не виявляється дуже корисним у цьому питанні, окрім простої заяви, що ця функціональність «не надається». Звичайно, за цим швидко йде грізна заява, яка говорить про те, що насправді існують сторонні програми, які стверджують, що пропонують цю послугу. Але чи справді вони? Просто простий пошук у Google покаже вам, що існує ряд сторонніх пропозицій: програми Facebook, розширення Chrome та програми для Android, які стверджують, що можуть повідомити вас, коли хтось переглядає ваш профіль Facebook. Звичайно, є компроміс. Щоб скористатися їхніми послугами, ці компанії просять вас надати їм доступ до вашого особистого профілю та приватної інформації, насправді, іноді вони навіть просять грошей. Це здається заманливо, врешті-решт, не кожен день вам дають можливість обдурити величезного гіганта соціальних мереж і уникнути важливої ​​інформації щодо того, хто отримує доступ до вашого акаунта в соціальних мережах і з якої причини. Суть? Опір!

Чи безпечно використовувати ці сторонні програми?

Використання сторонньої програми для обходу Facebook та з’ясування того, хто переглядає ваш профіль, звучить як спокуслива пропозиція. Однак знайте, що це не безкоштовно. В обмін на те, щоб дозволити вам користуватися їхніми послугами, ці сторонні програми хочуть отримати доступ до вашого облікового запису з наміром використовувати його для використання вашої приватної інформації, розповсюдження того, що більшість людей вважатиме спамом, або навіть зараження вашого пристрою шкідливим програмним забезпеченням. Звичайно, є той факт, що жодна із цих сторонніх служб насправді не може надати те, що обіцяє, тобто дозволити вам побачити, хто переглядає ваш профіль у Facebook. Це всі конфіденційні дані, за якими Facebook тримається дуже пильно, і просто немає жодного бэкдора, який би дозволяв вам обійти ці обмеження та отримати доступ до цієї інформації в будь-якому випадку. Додатки та служби, які заявляють, що пропонують цю функцію, просто тут, щоб викрасти ваші дані, заразити вас шкідливим програмним забезпеченням та надати фальшиву інформацію, яка не має реальної цінності. Якщо ви вже встановили сторонній додаток Facebook, який стверджує, що ви можете бачити, хто переглядає ваш профіль, знайте, що це, без сумніву, шахрайство. Додаток надалі матиме доступ до вашого облікового запису, доки ви не скасуєте його вручну, тому переконайтеся, як заблокувати доступ до вашого облікового запису, і дотримуйтесь інструкцій, щоб видалити небажані програми з вашого профілю Facebook.